Dodaj do ulubionych

Znalezione na Ośle

03.12.17, 22:46
xiazeluka: Ciekawe, jak ci łajdacy to robią - żeby anihilować post wystarczą dwa donosy i cenzor ów post brutalnie niszczy. Ale jak te mendy kradną całe wątki?
t_ete: Naprawde - 2 donosy i szlus ??? Nie mialam pojecia ...
xiazeluka: Tak. Nasz kumpel Snajper55 to dokładnie wyjaśniał sz0kowi.

Wyjaśnię jeszcze raz.

Ani 2, ani 22 zgłoszenia nie wystarczą, aby wpis usunąć. Dwa zgłoszenia jedynie zwracają uwagę na wpis osoby pilnującej przestrzegania Regulaminu. Osoba taka ocenia, czy wpis łamie Regulamin i jeśli stwierdzi, że go łamie, to wpis usuwa. Nie ma żadnego automatyzmu, że dwa zgłoszenia i szlus.

Taka jest zasad ogólna, które kiedyś na Aquanecie nie obowiązywała i wpisy tu nie były usuwane. Jak jest teraz - nie mam pojęcia.

Wątek sz0ka:
forum.gazeta.pl/forum/w,654,164890952,164890952,Jak_dziala_cenzura_na_forum_Aquanet_.html?p=164890952

S.
--
Five miles out
Edytor zaawansowany
  • 04.12.17, 10:33
    Świetnie, że to wyjaśniłeś.

To może jeszcze jedno ujawnij - jak to jest, że znikają całe wątki i śladu po nich nie ma w Oślim obozie koncentracyjnym?

"Jak jest teraz - nie mam pojęcia."

Najwyraźniej coś się zmieniło, ponieważ faszyści masowo kradną wpisy i wątki.

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • 04.12.17, 10:52
    xiazeluka napisała:

> Świetnie, że to wyjaśniłeś.
    >
    > To może jeszcze jedno ujawnij - jak to jest, że znikają całe wątki i śladu po n
    > ich nie ma w Oślim obozie koncentracyjnym?

Wątek można przenieść na Osła albo usunąć. Usunięty wątek zostaje tam gdzie był, tylko nie jest widoczny dla osób bez uprawnień moderatorskich na dane forum.

> "Jak jest teraz - nie mam pojęcia."
    >
    > Najwyraźniej coś się zmieniło, ponieważ faszyści masowo kradną wpisy i wątki.

Jasne. Faszyści bo pilnują zasad, które tu obowiązują i których wszyscy forumowicze zobowiązali się przestrzegać.

S.
    --
    Flowers of the Forest
  • 04.12.17, 11:22
    czy to oznacza np wątek mi się nie podoba z powodów własnych, zatem wystarczy nieco napaskudzić drydnąć dwa razy na sprzątających i po herbacie?
  • 04.12.17, 11:39
    pro100 napisał:

> czy to oznacza np wątek mi się nie podoba z powodów własnych, zatem wystarczy n
    > ieco napaskudzić drydnąć dwa razy na sprzątających i po herbacie?

Nie. Wtedy zostanie usunięte napaskudzenie a wątek zostanie.

S.
    --
    Five miles out
  • 04.12.17, 13:13
    Nieprawda. Zginęło parę wątków wraz z wpisami "nie napaskudzonymi".

--
  • 04.12.17, 14:16
    xiazeluka napisała:

> Nieprawda. Zginęło parę wątków wraz z wpisami "nie napaskudzonymi".

A ile było tych wpisów? Dwa na stupostowy wątek? Nie znam przypadku, co mogę napisać?

S.
    --
    Modlitwa o wschodzie słońca
  • 04.12.17, 16:04
    Wątek miał ponad 40 wpisów, z tego za "zapaskudzone" można od biedy uznać z pół tuzina, standardem nie odbiegającym od normalnych pyskówek. Wśród aktywnych komentatorów była tete, a tę trudno uznać za "paskudzącą" wulgarnie. A więc? Kto ma taką władzę, by anihilować rozbudowany, ciekawy wątek?

--
  • 04.12.17, 11:23
    Kto to napisał:

"Taka jest zasad ogólna, które kiedyś na Aquanecie nie obowiązywała i wpisy tu nie były usuwane. Jak jest teraz - nie mam pojęcia."

?

--
  • 04.12.17, 11:41
    xiazeluka napisała:

> Kto to napisał:
    >
    > "Taka jest zasad ogólna, które kiedyś na Aquanecie nie obowiązywała i wpisy tu
    > nie były usuwane. Jak jest teraz - nie mam pojęcia."
    >
    > ?

Regulamin obowiązuje na całym portalu.

S.
    --
    Panzerlied
  • 04.12.17, 13:12
    Za długi cytat. No to krótszy:

"Taka jest zasad ogólna, które kiedyś na Aquanecie nie obowiązywała"

--
  • 04.12.17, 14:23
    xiazeluka napisała:

> Za długi cytat. No to krótszy:
    >
    > "Taka jest zasad ogólna, które kiedyś na Aquanecie nie obowiązywała"

W tej sprawie wiem mniej więcej tyle ile ty. Czego oczekujesz?

S.
    --
    Ten kraj
  • 04.12.17, 16:04
    Choćby takiego wpisu, jak ten powyżej.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.