08.01.18, 23:32
Moj kandydat do Oscara : 'Trzy billboardy za Ebbing,Missouri'. Zasluzony Zloty Glob.
Genialna Frances McDormand. Swietny Sam Rockwell.

Zacytuje jeden z komentarzy na filmweb :

"Oglądasz film, wiesz, że się kiedyś skończy i od pierwszej minuty pieruńsko tego żałujesz... taki to film."

www.filmweb.pl/film/Trzy+billboardy+za+Ebbing%2C+Missouri-2017-767406
Taki to film. Naprawde warto.

tete
Edytor zaawansowany
  • perla 08.01.18, 23:50
    w filmach, w teatrach pewnie też, no i jesteś taka mądra, światowa, pouczająca jakie miasta warto zwiedzić a jakie pominąć, jaki film obejrzeć a jaki nie. No i czy się spakowało odpowiednio, czy wszystko zabrało w drogę.
    Typowa peówka.
    A teraz znawczyni filmów i kultury napisz mi z jakiego to filmu mój tekst jest właśnie.

• t_ete 09.01.18, 00:19
    perla napisał:

> w filmach, w teatrach pewnie też, no i jesteś taka mądra, światowa, pouczająca
    > jakie miasta warto zwiedzić a jakie pominąć, jaki film obejrzeć a jaki nie. No
    > i czy się spakowało odpowiednio, czy wszystko zabrało w drogę.
    > Typowa peówka.
    > A teraz znawczyni filmów i kultury napisz mi z jakiego to filmu mój tekst jest
    > właśnie.

Nie wiedzialam Perla, ze dotknie Cie - tak osobiscie - moja zacheta by obejrzec 'Trzy billboardy za Ebbing, Missouri'.

Daj sobie spokoj ze zgryzliwymi docinkami. To naprawde dobry film.

tete

• dachs 09.01.18, 00:07
    Nie jestem wprawdzie obyty, ale Frances McDormand jest genialna w każdej swojej roli. smile

--
    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
  • t_ete 09.01.18, 00:31
    dachs napisał:

> Nie jestem wprawdzie obyty, ale Frances McDormand jest genialna w każdej swojej
    > roli. smile

Ja jestem obyta srednio smile Ale Frances w roli ciezarnej policjantki w 'Fargo' zdobyla moje serce. Potem byly perly i perelki w kolejnych filmach. Nigdy mnie nie rozczarowala.

'Trzy billboardy ...' po prostu zachwyt.

tete
  • dachs 09.01.18, 06:54
    t_ete napisała:

> dachs napisał:

> Ja jestem obyta srednio smile Ale Frances w roli ciezarnej policjantki w 'Fargo' z
    > dobyla moje serce.

Właśnie. Moje też.

--
    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
  • polski_francuz 09.01.18, 07:51
    Frances to kobieta z charakterem. Znam ja z kilku filmow (w tym z Fargo). Na billboardy pojde jak do nas przyjda.

PF
  • t_ete 22.01.18, 17:37
    t_ete napisała:

> Moj kandydat do Oscara : 'Trzy billboardy za Ebbing,Missouri'. Zasluzony Zloty
    > Glob.
    > Genialna Frances McDormand. Swietny Sam Rockwell.

..................... bo obejrzalam 'Ksztalt wody'. Na razie dostepny w oryginale.
    www.filmweb.pl/film/Kszta%C5%82t+wody-2017-775970
    To przedziwna, urzekajaca, wzruszajaca - basn. Z przepiekna muzyka. Z kapitalnymi rolami pierwszego i drugiego planu.
    Dalabym Oscara za rezyserie - bo jak tu nie nagrodzic Del Toro za tyle magii ?

Cale szczescie, ze nie 'musze' decydowac smile Jak juz oglosza Oscary - bede mogla ponarzekac.

tete
  • dachs 22.01.18, 23:19
    A ja nie, bo wczoraj obejrzałem sobie "Loving Vincent".
    Piękna poetycka opowieść, piękne obrazy, jakby je sam Vincent właśnie.
    Dla mnie poważny kandydat do Oscara.
    Tylko... oczy trzeba mieć zdrowe, bo migotanie będące produktem ubocznym metody filmowania, jest jednak męczące.

--
  • t_ete 23.01.18, 00:09
    dachs napisał:

> A ja nie, bo wczoraj obejrzałem sobie "Loving Vincent".
    > Piękna poetycka opowieść, piękne obrazy, jakby je sam Vincent właśnie.
    > Dla mnie poważny kandydat do Oscara.
    > Tylko... oczy trzeba mieć zdrowe, bo migotanie będące produktem ubocznym metody
    > filmowania, jest jednak męczące.

Ale to w innej kategorii 'oscarowej' smile
    Zgadzam sie, ze film niezwykly.

tete

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.