Dodaj do ulubionych

Platforma aborcyjna partia

11.01.18, 16:34
dlatego wole pobozny socjalizm wlasnie.
Edytor zaawansowany
  • 11.01.18, 17:18
    memnews.pl/img/35588/to-mozna-ogladac-w-kolko-cudo/
  • 13.01.18, 18:27
    Afera podkarpacka. Jak sztabka złota przekreśliła karierę proboszcza katedry polowej Wojska Polskiego

>>Spośród trzech sztabek złota, którymi polityków i prokuratorów miał korumpować biznesmen z Leżajska, agentom udało się znaleźć jedną. Była w sejfie proboszcza katedry polowej Wojska Polskiego w Warszawie. To przekreśliło świetnie rozwijającą się karierę księdza Roberta M. Kapłan czeka na zakończenie procesu, ale nie bezczynnie. Ostatnio znowu było o nim głośno.>>

rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,22885097,afera-podkarpacka-jak-sztabka-zlota-przekreslila-kariere-proboszcza.html

To jest wlasnie ta koscielna moralnosc, o ktorej niejednokrotnie tu wspominalem: "nie kradnij... gdy ktos patrzy".
  • 11.01.18, 18:11
    manny-jestem napisał:

> dlatego wole pobozny socjalizm wlasnie.

A ja wolę pobożnego posła Biernackiego.
    Socjalizm jest niestrawny w każdej postaci.

--
    Kłótnia polsko-niemiecka jest maszynką, która miele mięso Europy tak, żeby Azjata, jak tu przyjdzie, mógł przełknąć bez gryzienia. /Jan Emil Skiwski/
  • 13.01.18, 00:05
    manny-jestem napisał:

> dlatego wole pobozny socjalizm wlasnie.

Spakuj sie i wyjedz. Poszukaj kraju z restrykcyjnym 'prawem aborcyjnym' - skoro to dla Ciebie takie wazne. Masz spory wybor. Sa kraje, w ktorych kobiety po poronieniu trafiaja do wiezienia. Zapewne wskutek podejrzenia, ze same cos majstrowaly by poronic. Samo podejrzenie wystarczy by skazac.

Jak mozesz zyc w kraju, w ktorym jest tak liberalne prawo ?
    Musi Cie to straaaasznie uwierac. Cierpisz kazdego dnia wink

tete
  • 13.01.18, 01:29

_ete napisała

> Sa kraje, w ktorych kobiety po poronieniu trafiaja do wiezienia. Zapewne wskutek podejrzenia, ze same cos majstrowaly by poronic. Samo podejrzenie wystarczy by skazac.

Jestem przekonany, że Pani to robi lepiej, ale regulamin forum gazety.pl zabrania autoreklamy i umieszczania ofert usług..

--
    Kto ratuje jedno polskie życie, ratuje cały świat
    Talmud, Sanhedrin 37a
  • 13.01.18, 02:06
    "skoro to dla Ciebie takie wazne."

To strasssszzzznie ważne dla totalnego kabaretu właśnie.

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • 13.01.18, 02:46
    t_ete napisała:

> Spakuj sie i wyjedz.

a Pani nigdzie sie nie wybiera? Przeciez z PiSem tak ciezko zyc, a tyle jest milujacych "demokracje" krajow na swiecie..

• 13.01.18, 18:15
    Niektórzy uważają ze nigdzie nie będzie im lepiej.

www.wprost.pl/kraj/440583/Gwalt-grozby-ciaza-aborcja-Byly-ksiadz-skazany-na-10-lat.html
  • 13.01.18, 19:20
    institoris2 napisał(a):

> a Pani nigdzie sie nie wybiera? Przeciez z PiSem tak ciezko zyc, a tyle jest mi
    > lujacych "demokracje" krajow na swiecie..

Zechce Pan wytlumaczyc - dlaczego ludzie mieszkajacy w innych krajach - tak entuzjastycznie na roznych forach dyskusyjnych wypowiadaja sie o kierunku zmian wg.PiS ? I wcale nie maja ochoty w nich uczestniczyc osobiscie ? No ... chyba, ze na emeryturze. Odpowiednio wysokiej - w przeliczeniu.

Ja mam prosze Pana sytuacje odwrotna. Wyjechac nie moge - bo zrodlo utrzymania mam tu. A emerytura - dosc smieszna - mimo pracy przez 38 lat - przeliczona ze zlotowek na inna walute - skaze mnie na smierc glodowa.

Duzo latwiej byloby 'zaklamac' sytuacje. I udawac przed soba, ze jest fantastycznie. Ze np. 'wstalam z kolan' czy cos.

Podsumowujac : osoby, ktore maja wybor (miejsca do zamieszkania) wychwalaja rzady PiS - z daleka ; ja, ktora nie mam wyboru - musze w panstwie PiS - zyc.

tete
  • 13.01.18, 19:26
    Zaradne polskie pielęgniarki pracują we wszystkich państwach UE. Zamierza Pani skorzystać z reformy emerytalnej PiS, która umożliwia wczesne przejście?

--
    Kto ratuje jedno polskie życie, ratuje cały świat
    Talmud, Sanhedrin 37a
  • 13.01.18, 22:31
    qwardian napisał:

> Zaradne polskie pielęgniarki pracują we wszystkich państwach UE. Zamierza Pani
    > skorzystać z reformy emerytalnej PiS, która umożliwia wczesne przejście?

...............pielegniarka ; a przyspieszenie emerytalne autorstwa PiS - mnie nie interesuje ;

Jeszcze jakies pomysly ?

tete
  • 14.01.18, 03:39
    podsumowujac:

widze, ze argument "jak ci nie pasuje, to wypad" zarezerwowala Pani dla siebie.

t_ete napisała:

> Podsumowujac : osoby, ktore maja wybor (miejsca do zamieszkania) wychwalaja rza
    > dy PiS - z daleka ; ja, ktora nie mam wyboru - musze w panstwie PiS - zy
    > c.
    > tete
  • 14.01.18, 11:15
    Widzę, Tete, że trafiłaś w czuły punkt doradcy ds. życia w rządzonej przez PiS Ojczyźnie z niemiecką pensją wydawaną w Polsce podczas krótkich wypadów by nie zapomnieć polskiego. To ale można mieć pojęcie smile

• 14.01.18, 17:21
    babaobaba napisał:

> Widzę, Tete, że trafiłaś w czuły punkt doradcy ds. życia w rządzonej przez PiS
    > Ojczyźnie z niemiecką pensją wydawaną w Polsce podczas krótkich wypadów by nie
    > zapomnieć polskiego. To ale można mieć pojęcie smile
    >

Nie wiem czy to czuly punkt czy nie. Dla mnie to prawdziwa zagadka. Oczekiwalam odpowiedzi. Ale - jak to bywa na forum - zamiast odpowiedzi dostalam z procy wink

tete
  • 14.01.18, 22:49
    prosze Pani, uzywanie argumentu, ze jak sie niepodoba, to won, to wlasnie "strzelanie z procy", na co pozwolilem sobie zwrocic Pani uwage.
    Robienie z siebie w takim wypadku ofiary agresji, to zwykla hucpa.

t_ete napisała:

> Nie wiem czy to czuly punkt czy nie. Dla mnie to prawdziwa zagadka. Oczekiwalam
    > odpowiedzi. Ale - jak to bywa na forum - zamiast odpowiedzi dostalam z procy ;
    > )
    >
    > tete
  • 14.01.18, 23:16
    institoris2 napisał(a):

> prosze Pani, uzywanie argumentu, ze jak sie niepodoba, to won, to wlasnie "str
    > zelanie z procy", na co pozwolilem sobie zwrocic Pani uwage.
    > Robienie z siebie w takim wypadku ofiary agresji, to zwykla hucpa.

Nie prosze Pana. Napisalam do Manny'ego - w odpowiedzi na tytul watku "Platforma aborcyjna partia' - oraz wyznanie, ze woli 'pobozny socjalizm'. Manny zapewne ma wystarczajaca 'mobilnosc finanasowa' aby sie przeprowadzic do mniej liberalnego kraju niz ten, w ktorym mieszka.
    Po co cierpiec - gdy mozna wspoltworzyc 'pobozny socjalizm' w Kraju ?

A Pan mnie za to zaatakowal. Oraz przypisal mi jakies 'won'.

tete

• 15.01.18, 13:23
    t_ete napisała:

> Nie prosze Pana. Napisalam do Manny'ego - w odpowiedzi na tytul watku "Platf
    > orma aborcyjna partia' - oraz wyznanie, ze woli 'pobozny socjalizm'.

W ramach tolerancji i wolności, o którą tak zabiegasz (po prostu nie możesz bez niej żyć) odbierasz Mannemu prawo do publicznego ogłoszenia, że woli PiS od PO. Emigranci, którzy wolą odwrotnie są przez ciebie hołubieni. To oczywiście nie jest hipokryzja zwana po prostu kalizmem, tylko wysokie europejskie standardy.

--
    Z manifestu kulturalno-politycznego K. Łozińskiego, lidera KOD:
    "mezony, to cząstki elementarne należące do hadronów o liczbie barionowej B równej 0, o spinach całkowitych. Mezony zbudowane są z dwóch kwarków, z par kwark-antykwark, a więc wypadkowy ładunek kolorowy mezonu wynosi zero, bo antykwark posiada antykolor kwarku."
  • 15.01.18, 22:01
    oleg3 napisał:

> W ramach tolerancji i wolności, o którą tak zabiegasz (po prostu nie możesz bez
    > niej żyć) odbierasz Mannemu prawo do publicznego ogłoszenia, że woli PiS od PO

Alez nie. Kazdy moze wyrazac publicznie co chce.

Mnie jedynie zadziwia - dlaczego Manny chce dla Polakow 'poboznego socjalizmu' - ale nie chce w tym 'poboznym socjalizmie' osobiscie brac udzialu.

> . Emigranci, którzy wolą odwrotnie są przez ciebie hołubieni. To oczywiście n
    > ie jest hipokryzja zwana po prostu kalizmem, tylko wysokie europejskie standard
    > y.

Oleg, szkoda potencjalu, ktory sie marnuje. Masz pojecie co mogloby sie zadziac gdyby cala Emigracja wspierajaca 'pobozny socjalizm' powrocila do Ojczyzny ?
    Wiekszosc konstytucyjna ? Zeby tylko ! Skok cywilizacyjny wrecz.

No dobrze. Zazartowalam sobie.

Manny ma prawo wyglaszac swoje opinie, ja mam prawo sie temu dziwic - a Ty mozesz skrytykowac mnie, ze krytykuje Manny'ego za umacnianie 'poboznego socjalizmu' wink

tete

• 15.01.18, 23:28
    ze nie chce poboznego socjalizmu tam gdzie mieszkam?
  • 15.01.18, 23:27
    Dziekuje
  • 16.01.18, 10:54
    Do siego roku!

Miło Cię widzieć Manny.

--
    Z manifestu kulturalno-politycznego K. Łozińskiego, lidera KOD:
    "mezony, to cząstki elementarne należące do hadronów o liczbie barionowej B równej 0, o spinach całkowitych. Mezony zbudowane są z dwóch kwarków, z par kwark-antykwark, a więc wypadkowy ładunek kolorowy mezonu wynosi zero, bo antykwark posiada antykolor kwarku."
  • 15.01.18, 23:25
    Lata Cie nie widzialem. Dziekuje ze wypowiedz!
  • 16.01.18, 21:48
    witaj Manny!

manny-jestem napisał:

> Lata Cie nie widzialem. Dziekuje ze wypowiedz!
  • 14.01.18, 17:16
    institoris2 napisał(a):

> podsumowujac:
    >
    > widze, ze argument "jak ci nie pasuje, to wypad" zarezerwowala Pani dla siebie.

Widze, ze nie chce Pan odpowiedziec na pytanie.
    A szkoda - bo ciekawi mnie to zjawisko, ktore obserwuje zarowno na S24 jak i na naszym forum.

tete
  • 14.01.18, 22:52
    ja prosze Pani nie jestem rzecznikiem polonusow popierajacych PiS i nie mam zamiaru wypowiadac sie nie w swoim imieniu.
    Jesli interesuja Pania moje motywy, to chetnie odpowiem, wystarczy spytac..

t_ete napisała:

> Widze, ze nie chce Pan odpowiedziec na pytanie.
    > A szkoda - bo ciekawi mnie to zjawisko, ktore obserwuje zarowno na S24 jak i na
    > naszym forum.
    >
    > tete
  • 14.01.18, 23:01
    institoris2 napisał(a):

> ja prosze Pani nie jestem rzecznikiem polonusow popierajacych PiS i nie mam zam
    > iaru wypowiadac sie nie w swoim imieniu.
    > Jesli interesuja Pania moje motywy, to chetnie odpowiem, wystarczy spytac..

Oczywiscie, ze interesuja mnie Pana motywy.
    Interesuje mnie takze Pana opinia - dlaczego tak wielu 'Polonusow' entuzjazmuje sie PiS-em - ale 'z daleka' ?

tete
  • 15.01.18, 22:08
    smile
    Tylko uśmieszek. Hipokryta zarzucający hipokryzję to jest to!
  • 15.01.18, 23:30
    Byc moze wynika to z ich zyciowych doswiadczen.

Jak juz zauwazono w tym watku to ze sa polonusi ktorzy wola anty-PiS jakos takich pytan u Ciebie nie wznieca.

Dziekuje w kazdym razie ze tak sie przejmujesz moimi pogladami.
  • 16.01.18, 21:47
    t_ete napisała:

> Oczywiscie, ze interesuja mnie Pana motywy.

mnie prosze Pani nie podoba sie swiat wedlug GW, czy tam redaktora Zakowskiego.
    W takim swiecie nie mam checi zyc i dlatego gotow jestem wspierac "zdroworosadkowe" opcje, wystepujace przeciwko liberalno-lewackiemu modelowi.
    Tylko prosze sie nie obawiac, na socjalistow z PiSu glosowac nie bede, predzej by mi reka uschla, jakbym mial postawic krzyzyk przy socjalistach.

> Interesuje mnie takze Pana opinia - dlaczego tak wielu 'Polonusow' entuzjazmuje
    > sie PiS-em - ale 'z daleka' ?

nie wiem prosze Pani, motywow nie znam, bo nie czytalem tych "wielu" wypowiedzi. Moge jedynie miec nadzieje, ze sa podobne do moich.
  • 16.01.18, 22:36
    institoris2 napisał(a):

> mnie prosze Pani nie podoba sie swiat wedlug GW, czy tam redaktora Zakowskiego.
    > W takim swiecie nie mam checi zyc i dlatego gotow jestem wspierac "zdroworosadk
    > owe" opcje, wystepujace przeciwko liberalno-lewackiemu modelowi.

Przyznam, ze nie bardzo rozumiem. Co to znaczy 'swiat wg.GW' ? Czy chodzi o ludzi i ich poglady, wybory, ktorych dokonuja - czerpiac wiedze z 'GW' ?
    Czy zaklada Pan, ze Zakowski jest jakims 'opinotworczym bozkiem' ?

Jaki to jest model 'liberalno-lewacki' ?
    Bo w Polsce 'lewakiem' mozna zostac za krytyke wladzy smile No a 'liberal' to aktualnie obelga.

Jaki model mamy teraz w Polsce ? 'Narodowo-socjalistyczny' ? Kto jest 'opiniotworczy' - Sakiewicz ? Targalski ? Mamy 'swiat wg. 'Gazety Polskiej' ?

Ciekawi mnie - czy dostrzega Pan 'zdroworozsadkowe opcje' w aktualnej wladzy.

> Tylko prosze sie nie obawiac, na socjalistow z PiSu glosowac nie bede, predzej
    > by mi reka uschla, jakbym mial postawic krzyzyk przy socjalistach.

Ja tez nie. Choc pewnie z innych powodow niz Pan.

> nie wiem prosze Pani, motywow nie znam, bo nie czytalem tych "wielu" wypowiedzi
    > . Moge jedynie miec nadzieje, ze sa podobne do moich.

Nie mam pojecia - ale mozna ich znalezc na S24 wsrod entuzjastow PiS.

tete

• 17.01.18, 08:22
    " Co to znaczy 'swiat wg.GW' ? Czy chodzi o ludzi i ich poglady, wybory, ktorych dokonuja - czerpiac wiedze z 'GW' ?"

Mniej więcej. "Trybuna Wybiórcza", tow. red. Żakowski, "Lisłik", TVN - to największe w Tymkraju tuby propagandowe światopoglądu nazywanego niewłaściwie lewicowo-liberalnym. Bożkami tej religii są ęntelektualiści kierujący bezmyślne masy we właściwe kierunki: w stronę gender, patroszenia na życzenie, eutanowania na życzenie, politpoprawności, podporządkowania Mumii Europejskiej, terroryzowania antywartościami zwanymi "wartościami europejskimi", zwalczania tradycji, patriotyzmu i odwiecznych praw, w skrócie - niewoleniu ludzi tak, aby stali się jednorodna masą według narzuconego z góry modelu.

Polski_pajac to niemal idealny przykład takiego antyczłowieka w ludzkiej skórze.

"Jaki model mamy teraz w Polsce ? "

W Polsce obecnie mamy linię frontu. Walki się toczą, sytuacja w okolicach remisu. Lewactwo jest bardziej hałaśliwe, więc wydaje się, że przeważa, lecz milcząca większość nie została jeszcze spacyfikowana.

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • 18.01.18, 02:26
    xiazeluka napisała:

> W Polsce obecnie mamy linię frontu. Walki się toczą, sytuacja w okolicach remis
    > u. Lewactwo jest bardziej hałaśliwe, więc wydaje się, że przeważa, lecz milcząc
    > a większość nie została jeszcze spacyfikowana.

chwilowo koniunktura w Polsce jest nadspodziewanie dobra, a to rowniez za sprawa wygranej prezydentury przez Trumpa. Zobaczymy co dalej, walka sie zaostrza, a europejski kolchoz najwyrazniej postanowil zabrac sie w Polsce (i innych populistycznach krajach) na powaznie za robienie porzadkow.
  • 17.01.18, 16:51
    ...który GW chciała wcisnąć Polakom jako jedyny właściwy. Nie masz co się powoływać na Sakiewicza czy Targalskiego, bo to ten sam poziom co Stasiński czy Blumsztajn, tylko światy są w lustrzanym odbiciu.

Po 1989 roku Polacy mieli być ukształtowani wg modelu wymyślonego przez Michnika, Łuczywo i innych. To był wszechstronny pakiet "postępowości" wymyślony przez 1968wszczyków skrojony do szybkiej implementacji w Polsce na zaoranym przez komunę gruncie. Na szczęście się nie udało, w 2004 roku wyleciało to w powietrze, bo gdyby się udało, Polska byłaby krajem nie do zniesienia dla normalnego człowieka. Grunt okazał się niezaorany przez komunę dostatecznie dokładnie i na szczęście Wałęsa zabrał GW znaczek Solidarności.

Warto przypomnieć, że w 2004 i 2005 roku "kaczyzm" (kaczor Donald i Kaczyńscy) wg GW obejmował po równo PO i PiS, jako nielubiane bardzo partie wyrosłe na ruinie koncepcji grupy politycznej michnikowców po ujawnieniu afery Rywina.
  • 18.01.18, 02:19
    piq napisał:

> Po 1989 roku Polacy mieli być ukształtowani wg modelu wymyślonego przez Michnik
    > a, Łuczywo i innych. To był wszechstronny pakiet "postępowości" wymyślony przez
    > 1968wszczyków skrojony do szybkiej implementacji w Polsce na zaoranym przez ko
    > munę gruncie. Na szczęście się nie udało, w 2004 roku wyleciało to w powietrze,
    > bo gdyby się udało, Polska byłaby krajem nie do zniesienia dla normalnego czło
    > wieka.

I cale szczescie, ze sie (jak na razie) nie udalo.
    Lewactwo w Polsce nie mialo tej bazy, jaka powstala na zachodzie Europy od roku 1968.
    Nie mielismy w Polsce "marszu przez instytucje", co pozwolilo zachodnim lewakom na solidne zakotwiczenie sie w strukturach panstwowym, polskie szkolnictwo nie zostalo przez lewactwo kompletnie opanowane, jak to mialo miejsce na zachodzie, co sila rzeczy ograniczylo mozliwosci lewackiej indokrynacji.
    Nie bylo w Polsce az takiej dominacji lewicowych mediow jak na zachodzie, polskie media lewicowe nie sa w stanie roztoczyc nad lewactwem "moralnego parasola" jak ma to miejsce na zachodzie.
    W ostatnich latach mozna nawet mowic o medialnej rownowadze, jaka powoli ksztaltuje sie w Polsce, co powoduje, ze mamy w Polsce faktyczny dyskurs swiatopogladowy.
    Sukcesy PiSu na tym polu, to przede wszystkim wynik tego, ze "normalni" nareszcze znalezli reprezentacje polityczna i medialna podpore dla swojej "amoralnosci", a pustota i kompletne oderwanie od rzeczywistosci lewackiego projektu staje sie coraz wyrazniej dostrzegalne.
    Nie powiodlo sie rowniez wprowadzenie w Polsce zastepczej religii pod nazwa "ochrona srodowiska", co jest o tyle istotne, ze zachodni "obroncy planety" do perfekcji opanowali szantazowanie calych spoleczestw, realizujac pod pretekstem, albo przy okazji, ochrony swiata dla nastepnych pokolen, lewicowe projekty.
    No i nie mozna zapomniec o polskim KK, ktory caly czas odgrywal i odgrywa spora role, stanowiac najefektywniejsza zapore dla lewckiej powodzi.

> Grunt okazał się niezaorany przez komunę dostatecznie dokładnie i na szc
    > zęście Wałęsa zabrał GW znaczek Solidarności.

> Warto przypomnieć, że w 2004 i 2005 roku "kaczyzm" (kaczor Donald i Kaczyńscy)
    > wg GW obejmował po równo PO i PiS, jako nielubiane bardzo partie wyrosłe na rui
    > nie koncepcji grupy politycznej michnikowców po ujawnieniu afery Rywina.

Cale to towarzystwo GW podpielo sie pod "europejska euforie" zwiazana z przystapieniem Polski do kolchozu i trwa na tym szancu do tej pory. Byc moze, ze te srodowiska predzej niz inni dostrzegli kierunek, w jakim bedzie sie rozwijac kolchoz, a przykladowo PO poprzez swoja "proeuropejskosc" wpadlo w lewacka pulapke i juz sie z niej, miejmy nadzieje, nie wygrzebie.
  • 16.01.18, 23:10
    t_ete napisała:

> Interesuje mnie takze Pana opinia - dlaczego tak wielu 'Polonusow' entuzjazmuje
    > sie PiS-em - ale 'z daleka' ?

W USA i Kanadzie 80% Polonusow glosuje na PIS,bo to sa normalni ludzie,ktorzy nie kradna i potrafia rzadzic a sprawa powrotu jest o tyle skomplikowana,ze po powrocie mialbym za sasiada jakiegos piq czy wikula i to byloby gorsze niz wiezienie.

Ludzie przyzwyczajaja sie do lepszego zycia i nie chca zaczynac wszystkiego od nowa.
    Ja nigdy na USA nie narzekalem. Jest mi tu swietnie i nie wyobrazam sobie zycia gdzie indziej.

• 17.01.18, 10:45
    > a Pani nigdzie sie nie wybiera?

i czego nie zrozumiałeś w innym wątku?
    Hipokryzja? Innym tak, ale nie mnie !
  • 15.01.18, 23:22
    Masz racje. Cierpie okrutnie.
  • 17.01.18, 10:37
    manny-jestem napisał:

> Masz racje. Cierpie okrutnie.
    =========
    Dla money - polska wymowa "many" ?

smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.