Dodaj do ulubionych

Qrestwo i korupcja w imie Jezusa Chrystusa :O)

10.02.18, 07:49
>>Nie wiem, czy uczelnie katolickie mają skłonności do pośredniczenia w akcjach wspierania ateizmu bądź zaangażowania w inne niż katolickie wyznanie. […] Ale też nie bardzo sobie wyobrażam, aby taki na przykład KUL zechciał dystrybuować jakieś (hipotetyczne) stypendium takiej na przykład Fundacji na Rzecz Świeckości dla młodych studentów ateistów. Tymczasem w drugą stronę…

W drugą stronę jak zwykle… Oto pewna fundacja kościelna, Fundacja św. Benedykta, zawarła ze świeckim, publicznym uniwersytetem – Uniwersytetem Adama Mickiewicza – umowę pośrednictwa w udzielaniu stypendiów. Anonsowaniem i rekrutacją kandydatów na stypendiów im. św. Benedykta, a częściowo również wyłonieniem zwycięzców, zajmie się agenda UAM – Fundacja Uniwersytetu Adama Mickiewicza. Warunkiem przystąpienia do konkursu stypendialnego jest praktykowanie katolicyzmu oraz napisanie eseju pt. „Być młodym katolikiem w wymiarze społecznym w Polsce to…”. >>

studioopinii.pl/archiwa/184842
Czerwoni okradali i oszukiwali narod a te czarne mendy wcale nie sa lepsze. Lud bozy qrwa go mac...
Edytor zaawansowany
  • benek231 11.02.18, 01:43
    Prawde powiedziawszy to nie spodziewalem sie zadnej reakcji na poziomie. Znam swoj katolicki narod na wskros i dzieki temu wiem na co go stac. A stac go na to by po cichutku kogos oszwabic, ukrasc gdy nikt nie patrzy, zaszpiclowac do wladz (w anonimie)...

Gdyby ktos inny smial postapic tak jak religianci z UAM to tutejsi parafianie plywaliby we wlasnej slinie kryta zabka. Ale gdy oszukuja sami to wszystko jest OK wedlug nich.
    Ten Jezus to jednak byl kawal glupka, ze zapragnal zbawiac takie kreatury.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.