Dodaj do ulubionych

Faszyści zwalczają wolność słowa

14.02.18, 17:09
"Rupa Huq, brytyjska parlamentarzystka (Partia Pracy), zawnioskowała do odpowiadającego za politykę imigracyjną, bezpieczeństwo i porządek publiczny departamentu ministerstwa spraw wewnętrznych (The Home Office) o niewpuszczenie na teren Wielkiej Brytanii Rafała Ziemkiewicza - informuje "The Guardian".
Prawicowy publicysta w sobotę i niedzielę ma wziąć udział w publicznych spotkaniach w Bristolu i Cambridge - opisuje "The Guardian". Kolejne zaplanowane w Acton (zachodni Londyn) zostało przeniesione do Slough po interwencji zaniepokojonej radykalnymi poglądami Ziemkiewicza parlamentarzystki.?"

W rewanżu Mła proponuje zaprosić tow. Chukę do Polski i przez 24 godziny opowiadać jej "radykalne poglądy prawicowego publicysty".


--
Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
Edytor zaawansowany
 • czuk1 14.02.18, 17:20
  Brytyjska parlamentarzystka Partii Pracy ma faszystowskie poglądy ? Nie wiadomo jak uzasadniła swój wniosek ? Przypuszczam, że należy do tych ludzi lewicy którzy nie uznają poglądów prawicowych. Rafał Ziemkiewicz jest tylko
  pretekstem do pokazania nietolerancji przez Panią Rupa Huq.
 • babaobaba 16.02.18, 11:17
  czuk1 napisał:

  > Brytyjska parlamentarzystka Partii Pracy ma faszystowskie poglądy ? Nie wiadom
  > o jak uzasadniła swój wniosek ? Przypuszczam, że należy do tych ludzi lewicy kt
  > órzy nie uznają poglądów prawicowych. Rafał Ziemkiewicz jest tylko
  > pretekstem do pokazania nietolerancji przez Panią Rupa Huq.
  ====================
  Czym Pan Ziemkiewicz zaskarbił sobie miłość Pani Rupy Huq?
  Na przykład:

  "Ziemkiewicz z kolegą kpią na wizji z... obozów śmierci: "To były ŻYDOWSKIE OBOZY. Bo kto obsługiwał krematoria i kto w nich ginął?"!

  Prawda, że zabawne? Okazuje się, że Wolski i Ziemkiewicz to satyrycy czyli komedianci. Jak tu nie lubić komediantów....

  "Czy to nie Ziemkievitz z kolegą z uznaniem wypowiadali się kiedyś na wizji o Hitlerze , który, jak stwierdzili, "potrafił sobie dobierać współpracowników"?
  "To on nie jest Żydem ? a to niespodzianka"

  Może jest i jadąc na Żydów zaciemnia?

 • oleg3 16.02.18, 11:35
  babaobaba napisał:

  > "Ziemkiewicz z kolegą kpią na wizji z... obozów śmierci: "To były ŻYDOWSKIE OBOZY.
  > Bo kto obsługiwał krematoria i kto w nich ginął?"!
  Kpili sobie, ale z "polskich obozów" nie z tragedii zamordowanych.

  > "Czy to nie Ziemkievitz z kolegą z uznaniem wypowiadali się kiedyś na wizji o Hitlerze ,
  > który, jak stwierdzili, "potrafił sobie dobierać współpracowników"?

  Sprawy nie znam. Podrzuć jakiś link. Pamiętam jak to JKM niby gloryfikował Hitlera stwierdzeniem, że "podatki były niższe". Co ciekawe jak znana feministka i obrończyni puszczy walnęła, że za Hitlera lasy były w lepszym stanie, to nic się nie stało. Nie podniósł się ryk oburzenia postępowych mediów.
  --
  "Von unserem Land wurde dieser organisierte Massenmord begangen und von niemand anderem. Einzelne Kollaborateure ändern daran nichts."
  Sigmar Gabriel, szef MSZ Niemiec
 • babaobaba 16.02.18, 17:08
  To był cytat z dyskusji na innym forum. Szczerze pisząc to tylko raz pochwaliłem na tym forum Ziemkiewicza bo mi podpasował w jakiejś sprawie. Najczęściej jednak nie darzę sympatią jego poglądów i omijam szerokim łukiem jego wypowiedzi. Kilka razy wystarczyło by przestać się interesować.

 • qwardian 14.02.18, 17:34

  Eureka

  --
  Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k..wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li.

  Włodzimierz Czarzasty
 • babaobaba 14.02.18, 19:30
  A po na jaki im ten Ziemkiewicz w WB? Ja, na przykład, do domu też bym go nie zaprosił.

 • oleg3 14.02.18, 19:54
  babaobaba napisał:

  > A po na jaki im ten Ziemkiewicz w WB? Ja, na przykład, do domu też bym go nie z
  > zaprosił.

  Pewnie nie słyszałeś, że inne są kryteria wstępu do prywatnych domów, a inne do krajów UE. By wjechać do Niemiec nie potrzebuję niczyjego zaproszenia. Wystarczy dowód osobisty. Do Londynu wjadę na tej samej zasadzie ( WB jeszcze nie wyszła z UE).

  biznes.onet.pl/wiadomosci/ue/wielka-brytania-nie-jest-w-schengen-czy-dowod-wciaz-wystarczy/lf4mez
  Aktualnie obywatele Polski, wjeżdżając do Wielkiej Brytanii, korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG). Równorzędnymi dokumentami podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Wielkiej Brytanii są ważny paszport lub dowód osobisty.
 • czuk1 14.02.18, 20:08
  oleg3 napisał: ...." By wjechać do Niemiec nie potrzebuję niczyjego zaproszenia. Wystarczy dowód osobisty. Do Londynu wjadę na tej samej zasadzie ( WB jeszcze nie wyszła z UE).
  ... Aktualnie obywatele Polski, wjeżdżając do Wielkiej Brytanii, korzystają z prawa
  > do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru
  > Gospodarczego (EOG). Równorzędnymi dokumentami podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Wielkiej Brytanii
  > są ważny paszport lub dowód osobisty.

  Przemilczasz to, że WB jak każde państwo może uznawać i uznała, że facet stwarza zagrożenie a więc funkcjonariusze mogą odmówić mu wjazdu – i to uczynili.
 • oleg3 14.02.18, 20:13
  Do czego ja się odnosiłem? Do wypowiedzi baobaba. WB może oczywiście zakazać wjazdu wszystkim obywatelom RP z wyjątkiem członków PO, KOD i Komunistycznej Partii Polski. Ale na razie musi wpuszczać Polaków (zasada) i odmawiać indywidualnie (wyjątek).
 • czuk1 14.02.18, 20:40

  oleg3
  Wybacz, że ośmielam się odnieść do Twojej publicznej wypowiedzi, skierowanej do baobaby. Tylko dlatego, że z uporem maniaka krytykujesz angielskie służby specjalne i odmawiasz im słuszności .... w sprawie nie dopuszczenia Ziemkiewicza do udziału w nazistowskiej imprezie. Masz rację..... faktycznie; WB może odmawiać indywidualnie i wyjątkowo, w jej państwowym interesie. I tu właśnie mamy taki wyjątek.
  Cenię inteligentnego red. Ziemkiewicza ale bronić go za granicą ? Nie zamierzam. Nie wnioski wyciąga sam, dla siebie.
 • oleg3 15.02.18, 10:56
  czuk1 napisał:

  > oleg3
  > Wybacz, że ośmielam się odnieść do Twojej publicznej wypowiedzi, skierowanej do
  > baobaby.
  Do mnie nie trzeba na kolanach. Wystarczy mądrze. A poważnie: to jest forum publiczne i wolne/specjalne. Każdy pisze co chce. Jest tylko jedno tabu: nie biegamy ze skargą do agorowej cenzury.

  >Tylko dlatego, że z uporem maniaka krytykujesz angielskie służby specjalne
  Jestem zdumiony zarzutem. Ja krytykowałem Brytoli, zwłaszcza ich służby specjalne? Gdzie?

  > i odmawiasz im słuszności .... w sprawie nie dopuszczenia Ziemkiewicza do udziału w nazistowskiej imprezie.

  Mógłbyś podać kryteria odróżniające "nazistowską imprezę" od "imprezy nienazistowskiej"? W żaden sposób nie mogę skumać na jakiej podstawie twierdzisz, że RAZ organizuje w WB "nazistowską imprezę".

  > Masz rację..... faktycznie; WB może odmawiać indywidualnie i wyjątkowo, w jej państwowym interesie. I tu właśnie mamy taki wyjątek.

  Bo nazizm? Jakieś przesłanki stoją za Twoim wywodem?

  > Cenię inteligentnego red. Ziemkiewicza ale bronić go za granicą ? Nie zamierzam.
  > Nie wnioski wyciąga sam, dla siebie.

  Potulnie zgadzasz się z opinią, że RAZ to nazista. I sam nawet to propagujesz. Gdyby nie twoje siwe włosy okrzyknąłbym Cię blondyną. Znaną z dowcipów. Sprafrazuję Lema: dopóki Cię nie poznałem, nie przypuszczałem, że istnieją w Polsce staruszkowie wytresowani w politycznej poprawności.

 • babaobaba 14.02.18, 21:08
  Oleg napisał:

  Pewnie nie słyszałeś, że inne są kryteria wstępu do prywatnych domów, a inne do krajów UE. By wjechać do Niemiec nie potrzebuję niczyjego zaproszenia. Wystarczy dowód osobisty. Do Londynu wjadę na tej samej zasadzie ( WB jeszcze nie wyszła z UE).

  A gdzie miałem o tym "usłyszeć"? smile
  Popatrz - każdy ma prawo nie wpuścić do siebie osoby, której nie chce. Wszystko jedno czy test to osoba prywatna czy tym bardziej państwo. Jeśli nie chce wpuścić osoby o skrajnych poglądach to jest to dla mnie zachowanie całkiem słuszne. Europa ma już dość wszelkich skrajności czy to lewicowych czy prawicowych. Modne jest powoływanie się na klauzulę sumienia, tu też można ją zastosować. Angolom nie jest potrzebny ktoś kto będzie psuł społeczeństwo wbrew ich oczekiwaniom. Mają dość swoich radykałów dla których mają z resztą Hyde Park. Wpuściłbyś oleg do Polski kogoś kto będzie głosił marksizm? • oleg3 15.02.18, 10:10
  babaobaba napisał:


  > A gdzie miałem o tym "usłyszeć"? smile
  Niektórzy wiedzą więcej od bab i baobabów.

  > Popatrz - każdy ma prawo nie wpuścić do siebie osoby, której nie chce.
  Przeczytaj co napisałem do B231.

  > Wszystko jedno czy test to osoba prywatna czy tym bardziej państwo.
  Naiwnie przypuszczałem, że tak rozumują tylko blondynki i osoby poniżej 75 IQ.
 • xiazeluka 14.02.18, 20:58
  Mła podejrzewa, że RAZ do Waszej meliny nie dałby się zaprosić. Niemniej mowa jest o faszystce, która chce prześladować za poglądy. Wam to się podoba, bo Wy też jesteście nazikomunistyczna menda.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • czuk1 14.02.18, 21:40
  xiazeluka napisała: Mła podejrzewa, że RAZ do Waszej meliny nie dałby się zaprosić.
  Ale RAZ nie miał tu wyczucia, właściwej oceny sytuacji (przewidywania jak przyjęty zostanie w WB) i pojechał , w ciemno. U nas - uważam - dałby się zaprosić do każdej polskiej meliny czy kawiarenki politycznej. Jak już gdzieś jest to świetnie sobie radzi, podobnie jak p. Michałkiewicz.

  >Niemniej mowa jest o faszystce, która chce prześladować za poglądy.
  Niektóre poglądy (a przede wszystkim działania narodowców) są niebezpieczne dla państwa. I są ograniczane w zarodku, w interesie państwa... nie mogą być rozpowszechniane. Nieuprawnione jest też uznanie tej Brytyjki za faszystkę. Tylko dlatego, że blokuje umiędzynarodowienie idei nacjonalizmu.

  >Wam to się podoba, bo Wy też jesteście nazikomunistyczna menda.
  Jaki to dziecinnie prosty (ale nieobiektywny) wniosek. Taka odzywka - " kto tak przezywa , sam tak się nazywa". Nazi mogą być też na salonie. Ale - myślę - nie ma tam mend.

 • pro100 14.02.18, 22:22
  jeśli się mówi islamowi - muchi, zeżryjcie mnie - to przy tej ideologi panującej, ktokolwiek mówiący coś innego zakłóca święty spokój. a nie daj boże jeszcze miejscowi zaczęli by wykazywać objawy myślenia.
 • xiazeluka 15.02.18, 10:18
  "Niektóre poglądy (a przede wszystkim działania narodowców) są niebezpieczne dla państwa."

  Czyli jesteś faszystą, prześladującym ludzi za przekonania.

  Tylko nie płacz, gdy LiN zabroni Ci o czyms mówić, nazikomunistyczny ćwierćinteligencie.

  "Nieuprawnione jest też uznanie tej Brytyjki za faszystkę. Tylko dlatego, że blokuje umiędzynarodowienie idei nacjonalizmu."

  Tylko dlatego, że prześladuje ludzi za osobiste poglądy. Oboje jesteście faszystami.

  " Taka odzywka - " kto tak przezywa , sam tak się nazywa". "

  To nie odzywka, lecz podsumowanie - skoro jesteś wrogiem wolności obywatelskim, toś nazikomunista.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • cepekolodziej 14.02.18, 21:28

  Z poradnika aktywisty:

  Komentujesz zdarzenie?

  W tytule przeciwstaw sobie pozytyw z negatywem. To ma uderzyć słusznością i przekonać. Zatem:

  Faszyści zwalczają wolność słowa.

  Kto to - ci faszyści? Na razie nieistotne. Ważne, że zwalczają. Jeśli zwalczają, to robią to niesłusznie.

  Teraz konkret. Jakaś Rupa Huq nie chce Polaka w Wielkiej Brytanii. Jej argumenty nieistotne, zamiast nich czasownik w tytule i nazwisko.

  Zwalcza - zatem faszystka. Rozumiemy, że islamska. Ale to nie wystarcza, trzeba poprzedzić jej nazwisko skrótem tow. I wtedy wszystko jasne.

  Nazwisko można przysposobić. Zamiast Huq - zapiszemy Chuk.

  I wtedy, podprogowo, zamienimy w Rupa Chuk R na d, i k na j. To - zamiast zakończenia.

  Wczesny PRL w pigułce.
  --
  Все это рок-н-ролл!
 • cepekolodziej 14.02.18, 21:31
  www.theguardian.com/uk-news/2018/feb/14/home-office-urged-to-refuse-polish-far-right-speaker-entry-to-uk?CMP=share_btn_tw
  --
  Вcе этo рoк-н-рoлл!
 • babaobaba 15.02.18, 09:53
  cepekolodziej napisał:

  Zdradziłeś warsztat historyka. Już teraz nic nie będzie takie same smile

 • xiazeluka 15.02.18, 10:20
  Fuj. Cuchnie. Nieświeże i wtórne.

  " Jej argumenty nieistotne"

  Jej co? Zresztą, nawet gdyby jakieś miała, to jej jawna sympatia do faszyzmu jest oczywista, sama się do niej przyznaje zwalczając wolności obywatelskie.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • cepekolodziej 15.02.18, 11:00
  > Fuj. Cuchnie. Nieświeże i wtórne.

  Dokładnie. Nareszcie. Precyzyjna ocena pojęciowego kału prezentowanego tu przez propagatora Bloga reakcyjnego: Predator XL

  --
  Вcе этo рoк-н-рoлл!
 • xiazeluka 15.02.18, 16:01
  "Kału"? Najświeckowniejsza Unio, toż to język pisiackiego nacjonalistycznego chamstwa w pełnej krasie. A udawał tak dobrze nobliwego mędrca z wysokiej wieży...  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • cepekolodziej 15.02.18, 17:27
  > pisiackiego nacjonalistycznego --- ?

  Zostałem solidnie rozśmieszony. Kup se palantynisto okulary.

  A 'kał'? To tylko bardziej elegancki synonim 'gówna'.

  --
  Вcе этo рoк-н-рoлл!
 • xiazeluka 16.02.18, 10:07
  Tak, perfumeryjne fochy to Twoje emplła. Ciekawe, że problemy z nosem mają i inni najwięksi obecnie żyjący mędrcy, czyli Hołdys, Lis i jakiś tam palantynista z Peło, którego nazwiska nie ma potrzeby pamiętać.

  To kręcenie nosem ma swoje wyjaśnienie psychologiczne. Otóż ciągle wrażenie wszech otaczającego smrodu mają osoby zakompleksione - strach wyzwala ze skóry cuchnące związki. Ćwierćinteligentowi więc śmierdzi, ponieważ sam śmierdzi, i szuka przyczyny odoru wszędzie dookoła, zamiast powąchać się pod pachą.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • benek231 14.02.18, 21:33
  a w zasadzie to juz wszedles do ligi naziolow.

  Dane panstwo ma prawo nie wpuszczac w swoje granice kazdego kto mu sie nie podoba, takze z racji gloszonych pogladow. A im szybciej wpadnie na pomysl by antydemokratyczne gowna trzymac jak najdalej od swoich obywateli - tym dla tego panstwa lepiej. Osobiscie takze nie wpuscilbym Ziemkiewicza. Takze ciebie, Kretyn nie wpuscilbym, bo antydemokratyvczne gowno jestes oraz szkodnik. Z Kaczorem byscie sobie do gustu przypadli - dwa szkodniki-nieudaczniki.
 • oleg3 15.02.18, 10:02
  benek231 napisał:

  > Dane panstwo ma prawo nie wpuszczac w swoje granice kazdego kto mu sie nie podoba,
  > takze z racji gloszonych pogladow.

  Wreszcie stanąłeś po właściwej stronie! Polska ma prawo nie wpuszczać imigrantów. Nie wpuszczać feministek i innych członków Parlamentu Europejskiego. Nie wiem jak będzie wjeżdżać do Polski żona sołtysa Chobelina. Wreszcie ty sam nie wjedziesz, o ile nie ma preferencji dla posiadaczy odznaczeń nadanych przez prez. Kaczyńskiego.
 • babaobaba 15.02.18, 10:08
  Emigranci jako nosiciele niepożądanych poglądów? Oleg, ty tak serio czy żeby dokopać Benkowi?

 • oleg3 15.02.18, 10:16
  babaobaba napisał:

  > Emigranci jako nosiciele niepożądanych poglądów? Oleg, ty tak serio czy żeby do
  > kopać Benkowi?

  Nie jesteś w stanie pojąć logicznych konsekwencji tez głoszonych przez siebie i beńka. Ja tylko podaję niektóre z nich. Jak się zgodzimy, że państwo ma dowolność w zakresie selekcji "na wjeździe" to trzeba być konsekwentnym i nie protestować jak do Polski nie zostanie wpuszczony Gross.
 • xiazeluka 15.02.18, 10:22
  Oni tego nie rozumieją, ponieważ kierują się nie wartościami, lecz osobistymi uprzedzeniami. Nie wpuszczą Ziemkiewicza - dobrze. Nie wpuszczą baobaba czy Kretyna52 - horror, dyktatura klerofaszystów, finis demotfukracji.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • babaobaba 15.02.18, 10:46
  oleg3 napisał:

  > babaobaba napisał:
  >
  > > Emigranci jako nosiciele niepożądanych poglądów? Oleg, ty tak serio czy ż
  > eby do
  > > kopać Benkowi?
  >
  > Nie jesteś w stanie pojąć logicznych konsekwencji tez głoszonych przez siebie i
  > beńka. Ja tylko podaję niektóre z nich. Jak się zgodzimy, że państwo ma dowoln
  > ość w zakresie selekcji "na wjeździe" to trzeba być konsekwentnym i nie protest
  > ować jak do Polski nie zostanie wpuszczony Gross.
  =================
  To nie tak. Pisząc "emigranci" miałem na myśli zapłakane, zasmarkane bachory, których rodzice nie są w stanie zapewnić im niczego bo w wyniku trwającej wiele lat wojny np. w Syrii stracili wszystko. Poglądy tych ludzi to inna religia. Poglądy w sprawie dachu nad głową, i pełnego brzuszka, w sprawie spokojnego snu są identyczne jak nasze.

  Z Grossem byłbym ostrożny na zasadzie "kto jest bez winy..." Generalnie Gros pisał prawdę ale raczej na pewno mylił się zawyżając statystyki. Ponadto Gross nie nakłaniał do zbrodni, nie propagował komunizmu ani faszyzmu. Niestety zabrał nam pewien komfort wynikający z poczucia dumy za bohaterstwo. Okazało się, że nie wszystkie wojenne czyny kwalifikowały się do odznaczenia...
 • xiazeluka 15.02.18, 16:07
  "Poglądy w sprawie dachu nad głową, i pełnego brzuszka, w sprawie spokojnego snu są identyczne jak nasze."

  To nie są poglądy, lecz potrzeby.

  "Generalnie Gros pisał prawdę"

  Generalnie GroSS nie pisał prawdy. Merytorycznie "Sąsiedzi" są bezwartościowi.

  "Niestety zabrał nam pewien komfort wynikający z poczucia dumy za bohaterstwo."

  Nam, to znaczy komu? Obrońcy Westerplatte są mniej mężni, ponieważ jacyś ludzie wzięli udział w pogromie sterowanym przez Niemców?

  "nie wszystkie wojenne czyny kwalifikowały się do odznaczenia..."

  Odpowiedzialność za to, co się dzieje na terytorium podbitym, ponosi okupant.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • oleg3 15.02.18, 10:27
  babaobaba napisał:

  > Emigranci jako nosiciele niepożądanych poglądów? Oleg, ty tak serio czy żeby do
  > kopać Benkowi?

  Ja nie rozstrzygam czy imigranci są nosicielami niepożądanych poglądów. To sprawa na inny wątek. Benek napisał:
  > Dane panstwo ma prawo nie wpuszczac w swoje granice kazdego kto mu sie nie podoba,
  > takze z racji gloszonych pogladow.

  Logicznie idzie o 2 grupy (zbiory) osób:
  - wszyscy ludzie (... każdego ...)
  - podzbiór "wszystkich ludzi" wyodrębniony poprzez cechę "głoszone poglądy".

  Nie ma potrzeby zajmować się podzbiorem skoro oregoński mędrzec zaczął od zbioru obejmującego wszystkich ludzi. Można co najwyżej dyskutować czy dziecko w łonie matki należy do zbioru wszystkich ludzi. Poglądów jeszcze nie głosi, ale benek już ustalił, że to hitlerek.
 • benek231 15.02.18, 16:17
  babaobaba napisał:

  > Emigranci jako nosiciele niepożądanych poglądów? Oleg, ty tak serio czy żeby do
  > kopać Benkowi?
  ***
  Aby chciec to trzeba moc. Te naziolskie debile przyjmuja sobie, ze im takze nalezy sie wolnosc slowa i prawo do swobodnego wyrazania pogladow. Stawiaja znak rownosci pomiedzy soba a mna, na przyklad. Skrajna bezczelnosc. Ale widzisz jak juz demokratyczne gowno sie rozbisurmanilo. Takze dzieki twoim przyjaznym pogawedkom z nimi, Obabo.
 • oleg3 15.02.18, 17:04
  benek231 napisał:

  > Stawiaja znak rownosci pomiedzy soba a mna, na przyklad. Skrajna bezczelnosc.

  Wystarczy cię trafić, nawet lekko, i wychodzi z ciebie postać, którą jako wielki ideolog lewactwa zwalczasz. Okazuje się, że ludzie nie są równi. Jak to tak? Wiadomo, że proboszcz stoi wyżej od wikarego, ten od ministranta. Ale ludzie są równi. Złodziejem może być - pozostajemy przy twojej głównej narracji - proboszcz, może być wikary. Może być - to twój przypadek - ministrant. Ładnie to tak podpijać proboszczowi mszalne wino? Skutki tego odczuwamy do dziś na aquanecie.
 • benek231 15.02.18, 21:47
  Jestes tak glupi jak przystalo na hejlujacego bauwana. Historia udowodnila juz (nazizm, komunizm, faszyzm) kilka razy do czego wy nazioly jestescie zdolni. Dajac wam rownosc w swobodzie wypowiedzi, gdy tylko zdobedziecie dzieki temu wladze, to natychmiast skasujecie te wolnosc innym. I to wlasnie dlatego nie jestescie kandydatami na rownych partnerow gdy o korzystanie z wolnosci slowa idzie. Wy jestescie grozni dla ludzkosci, zatem wam nalezy zamykac te parszywe brunatne ryje. Jesli trzeba to sila. Zanim dopuscicie sie znowu wielkiego zla.
 • qwardian 15.02.18, 23:43
  Będziesz jeszcze błagał, żeby trafić w ręce gestapo..

  --
  Kto ratuje jedno polskie życie, ratuje cały świat
  Talmud, Sanhedrin 37a
 • monalisa2016 16.02.18, 01:00
  Widać Benia231, baobaba, czuk1 nie dopadli jeszcze z racji pewnego listu wysłanego do zagranicznych polskich placówek o którym jest dość głośno w Europie? smile, smile
 • xiazeluka 16.02.18, 10:09
  Kretyn52 nie odróżnia wolności słowa od naruszających porządek prawny czynów. Typowe dla nazikomunistów.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • institoris2 16.02.18, 01:01
  nadzieja na to, ze nasi forumowi "europejczycy" w koncu pojma jak daleko posunal sie lewacki zamordyzm na tzw. "Zachodzie".
  I jesli nawet ewentualne szykany, ktorych ofiara mialby sie stac Ziemkiewicz wydaja sie malo istotne, no bo coz to jest zakaz wjazdu do jakiegos kraju; mozna przezyc bez wiekszej szkody, to zapewniam, ze gdyby Ziemkiewicz zyl w Anglii, czy przykladowo w Niemczech, to szykany bylyby o wiele bardziej dotkliwe.
  Standartowo moglby sie spodziewac przyjacielskiej wizyty ze strony Antify, ciagania pod byle pozorem do sadow, jak rowniez prob zniszczenia egzystencji poprzez naciski na pracodawcow, wydawnictwa itp.
  I nikt by sie specjalnie nie zawahal, wprost przeciwnie, wzajemnemu poklepywaniu po plecach, ze oto udalo sie wykonczyc kolejnego naziste, nie byloby konca.
  Przykladow na ludzi potraktowanych w ten sposob jest bez liku, a o ilosci takich, ktorzy wola milczec w obawie, ze spotka ich podobny los, mozna jedynie spekulowac.
  Oczywiscie, ze nawet tutaj forum mamy osobnikow, ktorym z zamordyzmem jest po drodze, ze wymienie tu chocby osobnika o ksywce cepekzlodziej, wyrozniajacego sie swoim rewolucyjnym zapalem, albo, i to juz tradycyjnie, naszego forumowego medrca Krzysia 52.
  Jak dlugo jednak takie "postawy" naleza do mniejszosci, da sie jakos zyc...

  xiazeluka napisała:

  > "Rupa Huq, brytyjska parlamentarzystka (Partia Pracy), zawnioskowała do odpowia
  > dającego za politykę imigracyjną, bezpieczeństwo i porządek publiczny departame
  > ntu ministerstwa spraw wewnętrznych (The Home Office) o niewpuszczenie na teren
  > Wielkiej Brytanii Rafała Ziemkiewicza - informuje "The Guardian".
  > Prawicowy publicysta w sobotę i niedzielę ma wziąć udział w publicznych spotkan
  > iach w Bristolu i Cambridge - opisuje "The Guardian". Kolejne zaplanowane w Act
  > on (zachodni Londyn) zostało przeniesione do Slough po interwencji zaniepokojon
  > ej radykalnymi poglądami Ziemkiewicza parlamentarzystki.?"
  >
  > W rewanżu Mła proponuje zaprosić tow. Chukę do Polski i przez 24 godziny opowia
  > dać jej "radykalne poglądy prawicowego publicysty".
  >
  >
 • monalisa2016 16.02.18, 01:35
  institoris2 za łagodnie opisałeś represje wywierane na inaczej myślących czyli poprawnie myślących(!!!) na tym wychwalanym przez parę zakłamanych tu na forum Zachodzie.
  Represje przybierają już zastraszające granice!
 • benek231 16.02.18, 01:46
  z tym antydemokratycznym gownem pn. Institoris?
  A moze nastepnym razem przytrzymaj go w lozku troche dluzej, bo to wam moze dobrze zrobic, he?

  A Ziemkiewicza powinni zachecic do przyjazdu i dopiero wtedy, na granicy, dac mu kopa w dupe, na droge powrotna. Ciekawe kogo wtedy straszylby, ze go zaskarzy w sadzie.
  Faszystow, naziolow, i klero-faszystow nalezy lac po tych zafajdanych ryjach i patrzec czy rowno puchna.
 • benek231 16.02.18, 01:36
  Gdybym nie przekonal sie juz byl, ze jestes polemiczny oszust, to moze i sprobowalbym porzucac grochem o sciane. Wiedzac jednakze jaka z ciebie jest szmata, oraz antydemokratyczne gowno, a takze nazistowska koscielna qrwa - probowal nie bede.
  Wy nazioly powinniscie siedziec w klatkach a nie marzyc o wolnosci slowa. Tym sposobem nie pogryziecie, zarazajac wscieklizna, i nie pozagryzacie calej masy porzadnych ludzi.
 • institoris2 16.02.18, 01:59
  Krzysiu, ze swoim wpisem potwierdzasz moja diagnoze o lewackim terrorze panujacym na oswieconym zachodzie.
  Pewnie sobie z tego nie zdajesz sprawy, ze opisales tu celnie na jakiej zasadzie ten terror jest stosowany. Mianowales sie otoz "obronca porzadnych ludzi", ktorzy o niczym innym nie marza, jak o tym, zeby Tobie podobni izolowali ich od wszelkiej nikczemnosci. Zapomniales co prawda podkeslic jak wazna i szlachetna jest misja, ktora sobie narzuciles, ale, w co wierze, i do tego kiedys dojdziesz.

  benek231 napisał:

  > Gdybym nie przekonal sie juz byl, ze jestes polemiczny oszust, to moze i sprobo
  > walbym porzucac grochem o sciane. Wiedzac jednakze jaka z ciebie jest szmata, o
  > raz antydemokratyczne gowno, a takze nazistowska koscielna qrwa - probowal nie
  > bede.
  > Wy nazioly powinniscie siedziec w klatkach a nie marzyc o wolnosci slowa. Tym s
  > posobem nie pogryziecie, zarazajac wscieklizna, i nie pozagryzacie calej masy p
  > orzadnych ludzi.
 • benek231 16.02.18, 02:07
  A ty swoimi wpisami potwierdzasz, ze - na dodatek - jestes takze idiota.
 • babaobaba 16.02.18, 12:29
  Ziemkiewicz zrezygnował z wyjazdu.

  "d.d.5 godzinę temu

  nareszcie ktoś miał odwagę utrzeć nosa temu chamowi"

  Tak napisał forumowicz na wiadomość o rezygnacji z wyjazdu. Ziemkiewicz twierdzi, że restauratorów, gdzie miał odbyć się Kabaret Ziemkiewicza zastraszyła... policja. Jakie to brytyjskie... smile

  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23031644,ziemkiewicz-nie-poleci-do-wlk-brytanii-w-odwecie-nazwal-kraj.html#Z_BoxNewsLinkImg&a=167&c=96
 • benek231 16.02.18, 13:48
  A pal diabli Ziemkiewicza. Choc jego sprawa stala sie przyczynkiem dla niniejszej dyskusji, o tym kto tu naprawde jest faszysta. Bo z cala pewnoscia nie jest nim Brytania. Ktora ma pelne prawo nie wpuszczac na swojeterytorium przeroznych malpoludow, a wsrod nich i Ziemkiewicza.

  Te koscielne qrwy cale sa w pretensjach i oczekuja od swiata, ze ten bedzie je piescil i im dogadzal. Uwazaja, ze jak psu zupa nalezy im sie pelna wolnosc propagowania czego zechca i gdzie zechca. Jakby nie mieli juz za soba faszyzmu i nazizmu - jakby nic sie nigdy nie stalo.
  Ziemkiewicz robil sobie publicznie jaja z komor gazowych, a nasz Kretyn ich istnienie po prostu zakwestionowal. Oglaszajac sie tu historykiem a wiec kims kto wie co mowi. Tymczasem okazalo sie, ze jeden i drugi to pieprzony naziol tyle, ze (o dziwo) Ziemkiewicz nie po historii a jezyku polskim.

  Tu chodzi o znacznie wicej niz odwolany wyjazd Ziemkiewicza do Londynu. Bo przy okazji, w odwecie, nazwal byl Ziemkiewicz UK krajem coraz bardziej faszystowskm. Sam bedac faszysta, albo i naziolem, jak nasz Kretyn, stosuje dokladnie te same metody co ta nasza menda: projekcje. Bo gdy rozszyfrowany zostal kretyn jako faszysta to on natychmiast zaczal obrzucac faszystami tego co rozszyfrowal. To jego stara metoda uzywania wyzwisk, ktora konsekwentnie stosuje (gdyz innych nie zna). Takoz Ziemkiewicz z tym swoim tlustym ryjem i szczecina na nim. Sam bedac faszysta, wyprzedzajaco, oblepia innych wlasnym gownem, w ktorym tkwi po uszy.
 • xiazeluka 16.02.18, 14:09
  Na tle faszystowskiej Małej Brytanii kaczystowska Polska jawi się wolnościowym rajem - takiego Kretyna52 wpuszczono i bez przeszkód wypuszczono, chociaż przecież RP "ma pelne prawo nie wpuszczac na swojeterytorium przeroznych malpoludow, a wsrod nich i Kretyna52."

  My, wolnościowcy, nikomu niczego nie zabraniamy, a wolność posiadania własnych poglądów bronimy nawet wówczas, gdy chodzi o obronę poglądów faszysty Kretyna52. Dzięki temu od razu widać, kto tu jest naziolkiem.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • babaobaba 16.02.18, 17:04
  Serio wierzysz, że angole skorzystali z usług policji by zastraszyć restauratorów? W mojej głowie to się nie mieści.
  Trzeba przyznać, że mają na wyspie sporo kolorowych i nie potrzebują by im ktoś swoją agitką zasiewał niepokój.

 • institoris2 16.02.18, 22:57
  baobab po prostu w ponizsze nie wierzy, wiecej jeszcze, w glowie mu sie to nie miesci:

  Dziennikarz (Ziemkiewicz) za pośrednictwem Twittera poinformował, że odwołał wizytę w Wielkiej Brytanii. Zdaniem Ziemkiewicza, właściciele klubów, w których miały odbyć się spotkania, "zostali zastraszeni przez policję".

  "Policja brytyjska grożąc utratą licencji, pracy, prawa pobytu etc. skutecznie zastraszyła wczoraj właścicieli klubów, hoteli a nawet restauracji, zmuszając ich do zerwania wcześniejszych umów. Uznaliśmy z organizatorami mojego przyjazdu do UK, że w tej sytuacji stracił on sens"
  --

  paru Polaczkow z nic nie znaczacej organizacji wymyslilo sobie zorganizowac spotkanie "nazistow" w Angli i nasz forumowy kolega baobab nie wierzy, ze oficjalne czynniki (w tym wypadku policja) mogly sie zaangazowac w storpedowanie imprezy, bo w glowie mu sie nie miesci, ze cos takiego mozliwe jest w kraju milujacym wolnosc, jakim bez watpienia jest I Rzesza Brytyjska.

  babaobaba napisał:

  > Serio wierzysz, że angole skorzystali z usług policji by zastraszyć restaurator
  > ów? W mojej głowie to się nie mieści.
  > Trzeba przyznać, że mają na wyspie sporo kolorowych i nie potrzebują by im ktoś
  > swoją agitką zasiewał niepokój.
  >
  extra dla baobaba mam tu pare linkow (mnozyc mozna dowolnie), jak to sie odbywa w innym, slynacym z umilowania do wolnosci kraju, w kalifacie berlinskim.
  Tym razem na przykladzie legalnej partii politycznej AfD, ktora w ostatnich wyborach zajela trzecie miejsce i dysponuje nieporownanie wiekszymi srodkami w porownaniu do londynskich Polaczkow, by bronic sie przed lewackim terrorem.
  Spotkan organizowanych przez Afd zostalo odwolanych tysiace, schemat dzialania przeciwnikow jest podobny ( i dobrze przecwiczony).
  Wynajmujacy lokal (z reguly restaurator) dostaje pogrozki od organizacji typu Antifa, ze lokal moze zostac zdemolowany (zdarzylo sie wielokrotnie).
  Zaklada sie ad hoc obywatelskie komitety z udzialem przykladowo zwiazkow zawodowych, organizacji charytatywnych, koscielnych itp. i "zaangazowanych obywateli", majacych na celu nie dopuscic do imprezy. Restaurator jest zalewany listami od "zaniepokojonych" obywateli, czy organizacji, protestujacych przezeciw wspomaganiu przez niego rasistow i wyrazajacych ubolewanie, ze w zwiazku z tym zmuszeni sa oni do bojkotu jego lokalu.
  Wlaczaja sie do tego rowniez czynniki bardziej oficjalne, jak przykladowo burmistrz danego miasta, albo przewodniczacy systemowej i rzadzacej partii w danym regionie, co w miare rozgarniety restaurator odczytuje jako zapowiedz mozliwych szykan, ktore moga go spotkac, jesli nie wykaze sie wlasciwa postawa obywatelska.
  Trzeba naprawde sporo odwagi cywilnej, zeby oprzec sie tym naciskom, a niejeden, ktory powolywal sie na konstytucyjne wolnosci, wyladowal na zasilku dla bezrobotnych.
  W przypadku londynskich Polaczkow mamy dodatkowo do czynienia z grozba mozliwego wydalenia z kraju, z czym nie musza sie liczyc obywatele kalifatu berlinskiego.
  tu linki:
  www.krzbb.de/krz_52_111190525-13-_Die-AfD-ist-in-Altdorf-nicht-willkommen.html
  carsten-huetter.de/spd-buergermeisterin-in-gifhorn-leiferde-will-afd-veranstaltungen-in-gaststaette-durch-massiven-druck-verhindern/
  www.trueten.de/permalink/Das-Beispiel-Esslingen-zeigt,-wie-man-AfD-Parteitage-verhindern-kann.html
  www.hellwegradio.de/nachrichten/single/article/in-werl-soest-formt-sich-widerstand-gegen-afd-treffen/
  www.pressreader.com/germany/badische-neueste-nachrichten-karlsruhe/20151125/282273844276011
  www.pressreader.com/germany/badische-neueste-nachrichten-karlsruhe/20151125/282273844276011
  www.afd-do-fraktion.de/item/275-afd-treff-des-dortmunder-kreisverbandes-mit-gewaltandrohung-verhindert
  www.nordbayern.de/region/nuernberg/meistersingerhalle-kann-umstrittene-afd-lesung-nicht-verhindern-1.3646622
  www.gifhorner-rundschau.de/gifhorn/article152417839/Buergermeisterin-will-AfD-Treffen-verhindern.html
  www.werra-rundschau.de/lokales/sontra/sontra-treffen-wurde-verhindert-6471903.html
  www.ksta.de/region/rhein-berg-oberberg/bergisch-gladbach/demonstration-aktivisten-verhindern-afd-treff-in-bergisch-gladbach-23977890
 • institoris2 17.02.18, 00:23
  i nie mam zamiaru przeczyc.
  Bierze sie to stad, ze kazdy przeciatniak w konfrontacji z takim gigantem intelektu jak Ty, musi sila rzeczy wyjsc na mniejszego, czy wiekszego idiote. Toz to banal jest i troche sie dziwie, ze uznales za wlasciwe glosic banaly na forum.

  benek231 napisał:

  > A ty swoimi wpisami potwierdzasz, ze - na dodatek - jestes takze idiota.
 • perla 16.02.18, 16:39
  toż to ona zażądała aby Brytania przeprosiła za pomoc w powstaniu państwa Israel.
  Dlatego też RAZ został pomówiony o islamofobię, a ewentualny zarzut o antysemityzm dyskretnie pominęła.
  Co za komunistyczne ścierwo właśnie.
 • babaobaba 16.02.18, 17:00
  perla napisał:

  > toż to ona zażądała aby Brytania przeprosiła za pomoc w powstaniu państwa Israe
  > l.
  > Dlatego też RAZ został pomówiony o islamofobię, a ewentualny zarzut o antysemit
  > yzm dyskretnie pominęła.
  > Co za komunistyczne ścierwo właśnie.
  =================
  Z tego wniosek, że Pani Rupa Huq jest proplastelińska co mnie tylko dziwi gdyż żydostwo jawi mi się o wiele sympatyczniej od plastelinczyków właśnie. Powstanie państwa Israel widzę w tylko pozytywnych barwach. Zaistnieli jako państwo na pradawnych ziemiach, na których z resztą nigdy nie było państwa Palestyna. Wrócili wreszcie do korzeni i nikt im wreszcie pogromów nie będzie urządzał bo są u siebie i niech im się wiedzie.

 • perla 16.02.18, 17:04
  babaobaba napisał:

  > Z tego wniosek, że Pani Rupa Huq jest proplastelińska co mnie tylko dziwi gdyż
  > żydostwo jawi mi się o wiele sympatyczniej od plastelinczyków właśnie. Powstani
  > e państwa Israel widzę w tylko pozytywnych barwach. Zaistnieli jako państwo na
  > pradawnych ziemiach, na których z resztą nigdy nie było państwa Palestyna. Wróc
  > ili wreszcie do korzeni i nikt im wreszcie pogromów nie będzie urządzał bo są u
  > siebie i niech im się wiedzie.

  dokładnie, ale wytłumacz to tej chorej na mózg babie właśnie.
 • qwardian 16.02.18, 23:28
  Nawet izraelskie państwo w komsomolskim wydaniu wydaje mi się lepsze niż zakłamany arabski ryj niezdolny do fizycznej pracy jak imitacja człowieka 52. W końcu mimo przeciwnościom losu, we wrogim otoczeniu jakim my się również znajdujemy, udaje im się wiązać koniec z końcem w całkiem niezłym stylu...

  --
  Kto ratuje jedno polskie życie, ratuje cały świat
  Talmud, Sanhedrin 37a

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.