Dodaj do ulubionych

Kolejna duperela. Dedykowane AG

10.03.18, 14:04
Nie jest to aż tak ważne jak kolejny wpis Romana na fejsie. Ot duperela, którą przejmują się wyłącznie pasjonaci pokroju olega.
wiadomosci.wp.pl/babcia-wyslala-wnuczce-paczke-ze-slodyczami-na-poczcie-dobrali-sie-do-niej-inspektorzy-podatkowi-6228679582463617a
Pani Agnieszka z Bydgoszczy otrzymała od babci paczkę ze słodyczami. Wewnątrz znalazła dodatkową niespodziankę od Krajowej Administracji Skarbowej. "Na podstawie ustawy (...) przesyłkę otwarto i przeprowadzono jej rewizję - informował liścik opatrzony pieczątkami i podpisami inspektorów.


--
"Wszystkie rzeczy opierają się na łańcuchu przyczynowo-skutkowym. Ta wielka zasada nie ma żadnych wyjątków." Carl Menger
Edytor zaawansowany
 • andrzejg 10.03.18, 15:25
  "Dzięki naszej aktualnej władzy..."

  Dlaczego do mnie kierujesz? Sumienie ruszyło?

 • babaobaba 10.03.18, 15:50
  andrzejg napisał:

  > "Dzięki naszej aktualnej władzy..."
  >
  > Dlaczego do mnie kierujesz? Sumienie ruszyło?
  >
  ==========================
  Eeee tam, sumienie to jest coś czego Oleg nie posiada za to można przypuszczać, że kierując się logiką wybrał Ciebie jako specjalistę od słodyczy. smile

 • oleg3 10.03.18, 16:42
  Pamięć ci nie dopisuje.

  --
  "Wszystkie rzeczy opierają się na łańcuchu przyczynowo-skutkowym. Ta wielka zasada nie ma żadnych wyjątków." Carl Menger
 • andrzejg 10.03.18, 17:34
  Być może. Nigdy nie zgrywałem się na supermena.
  Pomożesz i przypomnisz?
 • oleg3 10.03.18, 19:15
  andrzejg napisał:


  > Pomożesz i przypomnisz?


  forum.gazeta.pl/forum/w,13,165349706,165349706,PiS_zabiera_wolnosc.html?p=165357007
  --
  "Wszystkie rzeczy opierają się na łańcuchu przyczynowo-skutkowym. Ta wielka zasada nie ma żadnych wyjątków." Carl Menger
 • oleg3 10.03.18, 19:18
  > andrzejg napisał:
  > Pomożesz i przypomnisz?

  andrzejg napisał:
  Tak sobie mysle, że zajmujesz się duperelami, które można zmienić byle ustawą, pod warunkiem, że zmienią się rządzący. Prawdziwy problem leży gdzie indziej. Jest to pełzający zamach stanu zmierzający do stworzenia fasadowej demokracji, która zapewni PiSowi wieloletnie rządy pod przykrywką wolnych wyborów. Tu należy protestować, aby za pomocą upartyjnionych instytucji nie trzymali Cię za gardło. Handel w niedziele, papierosy, wódę rzucają dla odwrócenia uwagi nawet tych wydawałoby się rozsądnych.


  --
  "Wszystkie rzeczy opierają się na łańcuchu przyczynowo-skutkowym. Ta wielka zasada nie ma żadnych wyjątków." Carl Menger
 • andrzejg 13.03.18, 11:42
  Nic się nie zmieniło. Jest to pełzający zamach stany prowadzący do dyktaturki.

  Czytałeś o dojeniu przedsiębiorców po zakwestionowaniu PISEMNYCH interpretacji US wydanych jakiś czas wcześniej?
  Do tego ma słuzyc to zawłaszcenie sądów, aby nie można było się niegdzie obronić.

  Urzędasy i biurwy pod rządami PiSu czują się bezkarne.
 • oleg3 13.03.18, 11:53
  andrzejg napisał:
  > Czytałeś o dojeniu przedsiębiorców po zakwestionowaniu PISEMNYCH interpretacji
  > US wydanych jakiś czas wcześniej?

  Czytałem. To przecież duperela, którą zmieni pierwsza ustawa sejmowa przyjęta po upadku kaczystowskiego reżimu. Ważny jest pełzający zamach stanu i Romana G. skuteczna walka z kaczyzmem-ziobryzmem.
  --
  "Wszystkie rzeczy opierają się na łańcuchu przyczynowo-skutkowym. Ta wielka zasada nie ma żadnych wyjątków." Carl Menger
 • andrzejg 13.03.18, 11:59
  Ustawa pozwala, to ustawa zmieni.
  Zmiana ustroju i przywrócenie trójpodziału władzy będzie wymagała posadzenie co niektórych w kryminale.

 • oleg3 13.03.18, 13:10
  andrzejg napisał:

  > Ustawa pozwala, to ustawa zmieni.
  > Zmiana ustroju i przywrócenie trójpodziału władzy będzie wymagała posadzenie co
  > niektórych w kryminale.

  Pisiorki też obiecywały, że pozamykają. A ustaw to tyle pozmieniali. Wiara w to, że przyjdzie nasza władza i wszystko naprawi ustawą to fetyszyzm.
  --
  "Wszystkie rzeczy opierają się na łańcuchu przyczynowo-skutkowym. Ta wielka zasada nie ma żadnych wyjątków." Carl Menger
 • piq 13.03.18, 14:16
  ...nigdy jeszcze żadna władza nie odkręciła niczego, co było dla niej korzystne, a co wprowadziła poprzednia. Jedyne wyjście to zrobienie Rzeczypospolitej od nowa, czyli IV RP zgodnie z koncepcją Matyi z 1997, a potem Śpiewaka z 2004. Śpiewak był posłem PO i odszedł z polityki precz po jednej kadencji, zdesperowany i zniesmaczony tym guvnem, które zobaczył u donaldotuszczyków. PO szło do wyborów dwa razy (2005 i 2007) z hasłem wielkiej zmiany państwa i dwa razy bezczelnie zełgało. Xuy im w tłustą dupę, gnojom.

  Trzeba przewrotu na wzór 1989 roku, bo zostaniemy w głębokim zadku na długie lata.
 • andrzejg 13.03.18, 14:19
  i tą przemianę zrobią xuje PiS?
 • piq 14.03.18, 01:39
  ...jako latarniowe ozdoby na Krakowskim Przedmieściu, tam, gdzie tak lubią się czołgać co miesiąc - na wzór roku 1794. Miałem na myśli, że PO nie jest alternatywą dla PiSu, bo to gnojki, durnie i lenie. Do śmieci i jedni, i drudzy. Państwo trzeba stworzyć od nowa.
 • maksimum 14.03.18, 06:52
  piq napisał:

  > .. PO nie jest alterna
  > tywą dla PiSu, bo to gnojki, durnie i lenie. Do śmieci i jedni, i drudzy. Państ
  > wo trzeba stworzyć od nowa.

  i do gnoju.

  Jesli masz kretynie dwie diametralnie rozne partie,to jedna z nich musi byc dobra.
  Jesli zburzysz wszystko to wyplynie patologia i SBecja.
 • piq 14.03.18, 13:58
  ...robiłeś Jarosławowi czy Macierewiczowi, czy też obydwóm, zamiast się uczyć? Bo że skończyłeś studia po ubeckiej linii z IQ poniżej 70 - to widać. Nawet bardzo.

  A do USA zwiałeś, bo się bałeś otwarcia archiwów IPNu, prawda? I od czasu, gdy PiS temu zapobiegł w 2007 roku, wielbisz te sowieckie popychadełka. Gdy wreszcie odzyskamy Polskę, cioto, ujawnimy to wszystko, w tym kwity o twoim homoseksualnym kazirodztwie i donoszeniu na bliskich ci kolegów z sauny, z którymi zdejmowaliście sobie ręczniczki. Będzie się działo.
 • kalllka 14.03.18, 12:35
  Jestem za. tylko musimy umrzeć i urodzić się na nowo; wszyscyśmy już byli albo w jednej albo w drugiej albo w obu a nawet w kilku naraz nie wspominając o pzpr korze solidarności.. czy brzuchu matki- ukraińskiej zydowki pobranej z niemieckim oficerem abwehry w celach miłosnych
 • kalllka 10.03.18, 15:38
  Lata temu polizia munizipale robiła łapanki na przemytników podróbek Gucciego.. zanim madeinchina i internet porobił z myślących ludzi jurobiurokratow.
  PS
  Nieopodal, za zachodnia miedza, mamy podobny przykład bezmyślności;
  Niemieckie zolle bardzo dokładnie trzepie przetrzymując na pare godzin polskie mercedes za to puszcza ławice rumuńskich rocarow z tonami fajkow za to w tranzycie do UK.
  Ot, biurokratiche durnische ordnung... mający odpowiednik w każdym języku.
 • piq 12.03.18, 01:15
  ...niż każdy z wpisów jakiegokolwiek polityka czy adwokata na fejsie.

  To właśnie jest przerażające: urzędas grzebiący paluchami w twoich pączkach, żeby sprawdzić, czy można z ciebie zedrzeć kasę. Szczątki ciasteczek wymiąchane rękami w lateksie odeśle obywatelowi z pismem i pieczątką, w którym jest info, że obywatelowi zniszczono jego własność - zgodnie z prawem - i że ma w dupie obywatela i jego zniszczone ciasteczka.

  Taki obraz jest znacznie bardziej symptomatyczny, niż każdy z tekstów Giertycha. Ale tym się przejmują tylko pasjonaci oleg i piq.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.