Dodaj do ulubionych

Du*a - obluda :O)

26.04.18, 02:12
czyli prawdziwy w kosciele wystrugany katolik.

Jak stwierdzil Du*a, po odlaczeniu aparatury, >>mały Alfie udowadnia, że "cud życia może być silniejszy niż smierć".>>

natemat.pl/236579,andrzej-duda-zabiera-glos-w-sprawie-alfiego-evansa-pisze-o-cudzie-zycia
Ciekawe co powie Du*a po pojutrze(?) Bo "cud zycia" na sztucznym zasilaniu i napedzaniu nie jest takim znow cudem. W dzisiejszych czasach i legalnego nieboszczyka mozna tak animowac by wygladal na zywego - sztuczne serce, sztuczne pluca, i wszystko sie kreci.
Chce Du*a widziec cuda to niech zacznie sie zarliwie modlic o uzdrowienie tego dziecka, to moze mu sie uda. Ale jak za tydzien Alfi juz nie bedzie zyl to niech Du*a przestanie pieprzyc o cudach. Najwyrazniej zapomnial, ze swego czasu nawet Wojtyla na cuda nie chcial juz liczyc. Wiedzial kiedy powiedziec dosc.

A wbrytyjskim systemie ubezpieczen zdrowotnych nie stosuje sie animowania zycia (podlaczonego do "rur" i reszty aparatury) gdy wiadomo, ze to nic nie da. Kiedys zdecydowano w ten wlasnie sposob by niepotrzebnie nie drenowac kasy na opieke zdrowotna. Funduszy ktore moga byc wykorzystane do ratowania zycia tam gdzie jest ono do uratowania. A fundusze nie sa nieograniczone i moga sie wyczerpac gdy wykorzystywane w nieodpowiedzialny sposob.
Obserwuj wątek
  • monalisa2016 Re: Du*a - obluda :O) 26.04.18, 02:49
   smile Benio231 widzę po długiej nieobecności na tym forum że z nocnego moczenia się (in das Bett pinkeln/pee in the bed) nie wyleczyłeś, czyżbyś wracał na starość do dziecięcych lat?
   Ciągle czuję się ten sam odór! smile, smile
   Zmien wreszcie pieluche albo pampersa! smile
  • qwardian Re: Du*a - obluda :O) 26.04.18, 07:45

   Sklerotyku 52, czy nie dotarło do Ciebie, że jest odłączony od dwóch dni, rodzina chce go wysłać do szpitala papieskiego, a Brytyjczycy nie chcą go wydać...

   --
   Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k..wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li.

   Włodzimierz Czarzasty
   • wikul Re: Du*a - obluda :O) 26.04.18, 12:20
    Prawa rodziców przed prawem?
    W tle dramatu jest kwestia praw rodziców do decydowania o życiu własnego dziecka. I zderzenia tych praw z obowiązującym prawem.
    W czwartek brytyjski sąd apelacyjny podtrzymał decyzję zakazującą przewiezienia chłopca samolotem na leczenie do Rzymu.

    Czemu prezydent nie modli się za cierpiące polskie dzieci?
    Na razie zabiegi zdesperowanego ojca i watykańskie wysiłki dyplomatyczne spełzły na niczym. Ojciec nalega i trudno się dziwić. Sąd odmawia, bo lekarze nie widzą medycznego sensu w wysyłaniu Alfiego do watykańskiego szpitala we Włoszech. W oczach sędziego wnioskodawcy nie pomaga fakt, że oskarżył lekarzy o spisek mający na celu zamordowanie jego syna.

    Chcąc nie chcąc, Andrzej Duda włączył się swym tweetem w polemikę z suwerennym brytyjskim systemem prawnym. Ciekawe, czy otoczenie prezydenta Polski ma tego świadomość.

    Uderza przy tym, że prezydent nie tweetnął w solidarności z polskimi rodzicami dzieci z niepełnosprawnościami, nie pomodlił się za nie i nie zaapelował w ich sprawie do polskich „mocodawców”.

    szostkiewicz.blog.polityka.pl/2018/04/25/prezydent-duda-modli-sie-za-alfiego/


    --
    scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31297825_158646181498819_3363729746692145152_n.jpg?_nc_cat=0&oh=0cde53b545e2348ece99bb57dc263a47&oe=5B5F6A5A
    • qwardian Re: Du*a - obluda :O) 26.04.18, 12:59
     Polskie dzieci niepełnosprawne przynajmniej żyją...

     --
     Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k..wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li.

     Włodzimierz Czarzasty
     • kalllka Re: Du*a - obluda :O) 26.04.18, 13:12
      Trwaja rozmowy lekarzy z rodzicami by dziecko moglo wrocic do domu.
      Alfie Evans: Parents and doctors to discuss sending toddler home www.bbc.co.uk/news/uk-england-merseyside-43904809
    • benek231 Re: Du*a - obluda :O) 26.04.18, 15:18
     wikul napisał:

     Uderza przy tym, że prezydent nie tweetnął w solidarności z polskimi rodzicami dzieci z niepełnosprawnościami, nie pomodlił się za nie i nie zaapelował w ich sprawie do polskich „mocodawców”.
     ***
     No wlasnie a przeciez moglby modlic sie o to by pisiactwo uwzglednilo postulaty rodzicow protestujacych w Sejmie, w miejsce olania ich.
   • benek231 Re: Du*a - obluda :O) 27.04.18, 03:45
    qwardian napisał:

    > Sklerotyku 52, czy nie dotarło do Ciebie, że jest odłączony od dwóch dni, rodzi
    > na chce go wysłać do szpitala papieskiego, a Brytyjczycy nie chcą go wydać...
    ***
    Nie zauwazyles glabie tego zdanka: 'Ciekawe co powie Du*a po pojutrze(?)' Czyli mowilem o trzech dniach, nieuku. A raczej przynajmniej o trzech. Bo lekarze mowili o czterech czy szesciu.

    Pewnie gdy dziecko przezyje 7 dni, i umrze 8go, to wy katole bedziecie pruli ryje, ze CUD!
    • xiazeluka Re: Du*a - obluda :O) 27.04.18, 08:00
     Cudem jest to, że żyjesz, Kretynie52. Jesteś tak bezwartościowym organizmem, że fakt Twojej wegetacji nasuwa podejrzenie, iż sam jesteś użytkownikiem respiratora.

     --
     Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • benek231 Du*a - obluda, i nie tylko Duda :O) 27.04.18, 07:13
   >>
   Polska "cywilizacja życia” jest cywilizacją ułudy i blichtru. Kocha obrazki śpiącego Alfiego, ale oburza się na obrazki zniekształceń mózgu u „dziecka Chazana”. Kocha zapewniać na papierze, w głębokich przemowach, jak dba o życie, ale za drzwiami kuchennymi zostawia te dzieci i ich rodziców bez żadnego wsparcia. Opowiada, jak to śmierć jednego dziecka jest tragedią dla świata, ale po cichu trzyma kciuki, żeby syryjskie dzieci potonęły, bo inaczej za dekadę będzie w Polsce Intifada. Jeśli jesteś w stanie wegetatywnym, twoje zdjęcie jest w mediach, a prawicowi katolicy, w przerwach między lżeniem własnego papieża, się Tobą zainteresują – to owszem, powinieneś wybrać tę cywilizację. Jeśli jednak żyjesz i cenisz sobie jego jakość, powinieneś się głęboko zastanowić, tak jak zastanowiły się miliony emigrantów, którzy jakoś do polskiej cywilizacji życia z własnymi dziećmi wracać nie chcą. >>

   Więcej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,161770,23325958,galopujacy-major-polska-ratuje-alfiego-czyli-cywilizacja.html#Z_BoxNewsLinkImg&a=167&c=96

   Jakies 10 lat temu mialem z tym Galopujacym Majorem kilka interesujacych polemik, na innym forum. Ale tylko dlatego, ze z kims takim jak on mozna rozmawiac.
   • xiazeluka Re: Du*a - obluda, i nie tylko Duda :O) 27.04.18, 07:56
    Gejopujący Major to wykształcony kretyn, a więc rzeczywiście partner w sam raz dla Ciebie, Kretynie52. Skończył ponoć prawo, lecz podczas dyskusji wciąż wykazywał się w tym zakresie ignorancją. W końcu uciekł z Zalonu24 przed Mła, bo sobie z Mła nie potrafił poradzić. Obecnie robi za zimną gwiazdkę a la Kataryna, jako że potrafi od kiedy skręcić z paru zdań wypracowanie, które pompatycznie głupcy nazywają "felietonem". W istocie jest to ściek, którym płynie z wolna strumień jego prostackiej świadomości.

    --
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • benek231 Du*a szczeknal drugi :O) 28.04.18, 00:01
   bo pierwsi na haslo papieza zaszczekali Wlosi.

   >>
   Codziennie odłącza się na całym świecie setki osób znajdujących się w stanie wegetatywnym, mających uszkodzone mózgi w stopniu nieodwracalnym. W niektórych przypadkach rodziny sprzeciwiają się temu, występując do sądu o nakaz kontynuowania terapii (głównie wentylacji mechanicznej, odżywiania i nawadniania). Najczęściej w sprawach tego rodzaju zapadają wyroki zgodne z opinią lekarzy i terapia zostaje przerwana, a respirator odłączony. Złą rutyną mediów jest nagłaśnianie każdej takiej sprawy i robienie z niej sensacji.

   (...)

   WATYKAN I RZYM MÓWIĄ DO BRYTYJCZYKÓW, ŻE POSTĘPUJĄ NIEMORALNIE

   W akcję, której słabo skrywanym sensem jest podważanie od strony moralnej decyzji lekarzy i sędziów obcego państwa, włączył się również włoski rząd, dając dziecku włoski paszport i wysyłając po nie samolot wojskowy (!). Paszport do niczego tu niepotrzebny w praktyce, za to symbolizujący solidarność rządu Włoch z Watykanem w dawaniu odporu brytyjskiej znieczulicy. Pośrednio bowiem Watykan i Rzym mówią Brytyjczykom, że postępują niemoralnie, nie kontynuując mechanicznej wentylacji. A jest to oszczerstwo, niemające żadnych podstaw. Małe dziecko zostało kartą przetargową w ideologicznej przepychance inicjowanej przez Kościół katolicki i skwapliwie podjętej przez rząd włoski, mającej pokazać, że to oni, czyli Kościół (i „katolicka Italia”), są „za życiem”, a świeckie i liberalne państwa są za „cywilizacją śmierci”. To wstrętne i niegodziwe. >>

   studioopinii.pl/archiwa/186102
   Wprawdzie zaraz wpisze sie tu ruski troll znany tu jako Kretyn, bo on zna sie takze na bioetyce, oraz na Hartmanie, niemniej znacznie wazniejsze i wiarygodniejsze jest jednak to co powiedzial Hartman. Tak mi sie wydaje...
   • lont12 Re: Du*a szczeknal drugi :O) 28.04.18, 05:19
    > Codziennie odłącza się na całym świecie setki osób znajdujących się w stanie wegetatywnym

    Alfie nie cierpi, tylko śni przyjemny sen. Przyjemnych snów się nie przerywa. Przerwać można zasrane życie, takie jak twoje.

    --
    It ain't over until the fat lady sings
  • qwardian Re: Du*a - obluda :O) 28.04.18, 17:35

   Zaraz po tym kiedy stało się głośno, że szpital jest w biznesie handlu ludzkimi organami, zaproponowano rodzinie ugodę. Prokurator powinien wkroczyć w tym momencie i sprawdzić jakiego rodzaju transakcja miała miejsce i zrobić drobiazgową sekcję zwłok.

   --
   Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k..wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li.

   Włodzimierz Czarzasty
   • benek231 Te twoje modly, Qwardian, nie zadzialaly :O) 28.04.18, 17:42
    No ale ty to czerwonej ksiazeczki mogles wyryc sie na pamiec, ale pacierza jak nie umiales tak nie umiesz, matole. I jak tu mial ten Alfie cudownie wyzdrowiec?!


    qwardian napisał:

    >
    > Zaraz po tym kiedy stało się głośno, że szpital jest w biznesie handlu ludzkimi
    > organami, zaproponowano rodzinie ugodę. Prokurator powinien wkroczyć w tym mom
    > encie i sprawdzić jakiego rodzaju transakcja miała miejsce i zrobić drobiazgową
    > sekcję zwłok.
    ***
    Jestem pewien, ze gdyby przeszczepili ci mozg Alfiego to dobrze bys na tym wyszedl.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka