Dodaj do ulubionych

Info. o stanie zdrowia to „moralne barbarzyństwo"?

31.05.18, 18:34
Choroba nie jest tematem, o którym łatwo się mówi, a co dopiero pisze. A jeśli jest to stan związany z ogromnym cierpieniem i świadomością nieuniknionego końca, to rzecz staje się jeszcze trudniejsza.

Choroba jest jednak elementem naszego życia. Wpływa na nasze decyzje i aktywność. Jeśli dotyka ona kluczowych osób w Państwie, to zaczyna dotyczyć także nas. A jeśli dodatkowo ciężko chory jest ten jedyny, od którego woli albo widzimisię zależą polityczne decyzje, to już żartów nie ma, bo choroba przywódcy staje się chorobą całego kraju.

Tak to funkcjonuje w systemach totalitarnych i quasi demokratycznych, gdzie informacja o stanie zdrowia przywódcy jest strzeżona jak najściślejsza tajemnica państwowa. Gdzie, żeby ukryć prawdę, ukrywa się przed ludźmi człowieka.

Przez lata próbowano doskonalić ten system ukrywania prawdy o zdrowiu wodzów w komunistycznej Rosji. Zawsze, w tle tego zjawiska, na Kremlu rozgrywała się brutalna walka o sukcesję. ...

innapolityka.pl/jest-ciezko-chory-ale-propaganda-wmawia-wszystkim-ze-wraca-do-zdrowia-trwa-wojna-o-wladze-w-partii-i-w-panstwie/
Edytor zaawansowany
 • benek231 31.05.18, 18:57
  Oni nauczyli sie od swoich idoli jak nalezy postepowac w przypadkach choroby Wodza (Stalin, Andropow, Czernienko). No i tak wlasnie postepuja, gdyz wierza, ze nalezy dokladnie tak.
  Mnie tam powiewa kalafiorem ta cala kacza choroba - moze zdychac juz teraz. Albo kiedy indziej.

  Istotne jest to, ze gdy planowo zdechnie teraz to wylacznie w celu znalezienia sie na Wawelu, obok tego drugiego antydemokratycznego gowna, swojego braciszka.
 • czuk1 01.06.18, 07:59
  Dla mnie istotne jest by skończyło się autokratyczne zagrożenie , by przywrócone zostały podstawy demokratycznego państwa.
 • wikul 01.06.18, 20:50
  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_W6UaLUdbrMOAz5ZSZt0e4GYvM76etbL1.jpg
 • czuk1 03.06.18, 10:03
  Niesamowite. Bez komentarza. Bo nikomu nie życzę roku umierania.
 • wikul 03.06.18, 10:53
  To informacja nie potwierdzona ale autor to osoba poważna. Jak nie ma oficjalnych informacji to ludzie i media spekulują. Zwłaszcza że nawet dziecko wie że na ból kolana nie leży się tygodniami w szpitalu na tajemniczym oddziale.
 • czuk1 03.06.18, 10:57
  Masz rację. To wszystko jest podejrzane.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka