Dodaj do ulubionych

To forum jeszcze przędzie?

12.09.18, 10:36
Ło Jeżu smile

Przy okazji wspomnę o 'wyimaginowanej wspólnocie' Pana Rezydenta z ulicy Krakowskie Przedmieście. Prawda jest taka, że z tej wyimaginowanej wspólnoty Adrian jako europoseł ciągnął po osiem koła euro co miesiąc. Kasiorka nie była wyimaginowana a jak najbardziej realna. Buziaczki dla kallllllllllllllllleczki smile

--
Po wypowiedzeniu kosztownego konkordatu budżet MON-u mógłby zostać podwojony. W obliczu zagrożenia możemy liczyć tylko na siebie. Opatrzność nigdy nam nie pomogła i nie pomoże. Polacy, otwórzcie oczy. Wielebni handlują przecież towarem, którego nie ma.Autor: glemp1
Edytor zaawansowany
  • wikul 12.09.18, 11:21
    Cześć Pikrat! Tylko na chwilę?

Dawno takich bredni jakie wydalił Adrian nie słyszałem> Nawet komentować się nie chce.
  • pikrat 12.09.18, 13:06
    wikul napisał:

> Cześć Pikrat! Tylko na chwilę?
    >
    > Dawno takich bredni jakie wydalił Adrian nie słyszałem> Nawet komentować si
    > ę nie chce.

====================
    Adrian realizuje wytyczne Opus Dei. Tak, tak. Jego prowadzącym jest Szczerski. Realizują wytyczne JPII "- cytat niedosłowny " Polska powinna wejść do Unii i reformować ją od wewnątrz" Adrianu się wymskło to co przyświeca od początku tej narodowo katolickiej szajce. NA tym kończę bo mi jeszcze kolbami w drzwi załomocą o szóstej rano.

--
    Po wypowiedzeniu kosztownego konkordatu budżet MON-u mógłby zostać podwojony. W obliczu zagrożenia możemy liczyć tylko na siebie. Opatrzność nigdy nam nie pomogła i nie pomoże. Polacy, otwórzcie oczy. Wielebni handlują przecież towarem, którego nie ma.Autor: glemp1
  • kalllka 12.09.18, 13:52
    Pewnie zapukaja.. tak.
    A o szóstej bo w Californi to akurat dobra pora na pogawędki przy winie.
    I nie martw się wytłumaczą ci gdzieś popełnił błąd choć oczywiście będziesz musiał za niego zapłacić/ pewnie dożywociem w niewykonywaniu zawodu/
  • a000000 12.09.18, 15:46
    pikrat napisał:

NA tym kończę bo mi jeszcze kolbami w drzwi załomo
    > cą o szóstej rano.

oj tam, oj tam..... póki co nie jesteś antykomor aby się do Cię z kolbami fatygowano o tak niezwykłej porze....
  • qwardian 12.09.18, 11:46
    Forum jest bardzo skuteczne. Informacja z ostatniej chwili...

www.pch24.pl/sejm-ustanowi-nowe-swieto-panstwowe---swieto-chrztu-polski,61681,i.html

--
    Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k..wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li.

Włodzimierz Czarzasty
  • kalllka 12.09.18, 11:50
    A nie myślałam, ze wystarczy uderzyć w drzewo, a pirat się odezwie...uncertain
    Są przewidywalni jak złość wariata.

• qwardian 12.09.18, 12:01
    Wraca kiedy nie ma Antoniego Macierewicza. Poza tym żeglarz własnego losu..

--
    Nagradzałam ludzi za pracę i po to, żeby w urzędzie nie było korupcji - Hanna Gronkiewicz, po ujawnieniu 2 mln 732 tys.złotych nagród i premii dla urzędników od reprywatyzacji.
  • kalllka 12.09.18, 12:09
    A nie wydaje mi się.. on bez powodu nie zszedł do „podziemia” i nie serfował wbrew ktoś i na pewno jakiś czubek, zaproponował mu stery, w Łodzi /podwodnej/..
    Pomyślmy... jak oszukiwali żeby wyjść na swoje.
  • qwardian 12.09.18, 12:25
    Życzmy mu więc pomyślnych wiatrów unter i prądu na lądzie..

--
    Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k..wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li.

Włodzimierz Czarzasty
  • kalllka 12.09.18, 12:38
    Tak, ale uprzedzamy, ze prąd i skąd
    tez pod kontrola.
  • a000000 12.09.18, 15:44
    witaj Pikratku ! jak to miło, żeś się odezwał.... widzę po wypowiedzi, że u Ciebie bez zmian....
    Jestem zazdrosna o te buziaki dla kalllki.....
  • benek231 12.09.18, 15:52
    a000000 napisała:
    Czy nadaj qrwisz sie z pisiakami, Zerowko?
  • a000000 12.09.18, 16:32
    benek231 napisał:

> a000000 napisała:
    > ***
    > Czy nadaj qrwisz sie z pisiakami, Zerowko?

Beniu kochany..... nie bardzo rozumiem, o co Ci chodzi....
  • benek231 12.09.18, 16:47
    Biedactwo...
  • kalllka 12.09.18, 21:52
    A co tez azerka, zazdrosnym być o buziaki od pirata to jak być zazdrosnym o otrzymanie snietej ryby w gazecie..
    To miał na myśli posyłając mi buziaki..
  • dachs 12.09.18, 16:45
    Co to, Neptun Cię wypluł?

--
    Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
    /G.K. Chesterton/
  • t_ete 12.09.18, 22:30
    pikrat napisał:

> Przy okazji wspomnę o 'wyimaginowanej wspólnocie' Pana Rezydenta z ulicy Krakow
    > skie Przedmieście. Prawda jest taka, że z tej wyimaginowanej wspólnoty Adrian j
    > ako europoseł ciągnął po osiem koła euro co miesiąc. Kasiorka nie była wyimagin
    > owana a jak najbardziej realna.

Czesc Pikracie smile

Ostatnio mniej pisze. Czasem zagladam.
    Co do 'wyimaginowanej wspolnoty' ... marzy mi sie, zeby jacys biegli komputerowo ludzie 'wzieli na warsztat' plany polskich miast, miasteczek, wsi itd. - i WYMAZALI wszelkie inwestycje zrealizowane przy udziale srodkow unijnych ; byloby sporo bialych plam.

Na marginesie : PAD w Lezajsku mowil o 'wyimaginowanej wspolnoscie' na architektonicznym tle wyremontowanym z udzialem kasy z UE.

tete

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.