Dodaj do ulubionych

Niemcy to jednak chamski wróg nasz jest

13.09.18, 15:05
Polska wywaliła niejaką Ukrainkę Kozłowską z terenu unii.
Jej mąż Kramek kolportował instrukcję jak w Warszawie zrobić Majdan. A ona ma niejasne finansowanie z Rosji.
Belgowie ją złapali na lotnisku i na polecenie Polski odstawili do Kijowa.
Mija miesiąc i Niemcy dają jej wizę, do Bundestagu zapraszają gdzie ona bluzga na Polskę.
Wydanie wizy tłumaczą "interesem narodowym Niemiec".
Noż kuźwa, to tak wygląda solidarność Niemiec w unii???
A bluzgi na Polskę to interes narodowy Niemiec?
Trzeba to wraże plemię wysłać do Afryki na drzewo i to raz na zawsze właśnie.
Edytor zaawansowany
  • dachs 13.09.18, 17:03
    Polska nie wywaliła, obecny rząd wywalił.
    Wielu przyjaciól Polski nie jest przyjaciółmi jej obecnego rządu. sad

--
    Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
    /G.K. Chesterton/
  • xiazeluka 13.09.18, 17:57
    Kolejny przykład łamania praworządności w IV Rzeszy. Niech PE, KE i Lenin coś z tym zrobią.

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • dachs 13.09.18, 18:07
    xiazeluka napisała:

> Kolejny przykład łamania praworządności w IV Rzeszy. Niech PE, KE i Lenin coś z
    > tym zrobią.

Lenin już jest w to zamieszany - ten z Nowogrodzkiej.
    A PE i KE, jak najbardziej się powinny sprawie przyjrzeć.

--
    Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
    /G.K. Chesterton/
  • xiazeluka 14.09.18, 15:29
    Lenina i to w kilku wcieleniach przypomina knur Tajani, faszysta Timmermanns (czy jak ta świnia się wabi) i rozczochrany agresor noszący nazwisko brzmiące jak nazwa nazistowskiego obozu zagłady (chociaż ten ostatni bardziej jest podobny do Himmlera).

--
  • dachs 14.09.18, 20:08
    xiazeluka napisała:

> Lenina i to w kilku wcieleniach przypomina knur Tajani,

Co do Tajaniego rozumiem Twoje wzburzenie. Forza Italia to też nie moja bajka.

> faszysta Timmermanns - bez przesady socjalista to on jest ale nie narodowy.

> i rozczochrany agresor noszący nazwisko brzmiące jak
    > nazwa nazistowskiego obozu zagłady (chociaż ten ostatni bardziej jest podobny
    > do Himmlera).

A to nie wiem. Ale hitlerowskie obozy zagłady, jak i podobieństwo do Himmlera nie przemawiaja na jego korzyść.
    Pozostając przy temacie, co sądzisz o Polakach używąjących hitlerowskiego pozdrowienia (pięć piw)?
    Czy są to Polacy pierwszego, drugiego czy jakiegoś innego sortu?
    Czy sa to w ogóle jeszcze Polacy?

--
    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
  • xiazeluka 14.09.18, 20:12
    "faszysta Timmermanns - bez przesady socjalista to on jest ale nie narodowy."

Mła napisał "faszysta", a nie "nazista".

"co sądzisz o Polakach używąjących hitlerowskiego pozdrowienia (pięć piw)?"

Mła o takich sądzi to samo co o przedstawicielach innych narodowości zamawiających pięć piw. Masz odchylenie nacjonalistyczne?

--
  • dachs 14.09.18, 20:19
    xiazeluka napisała:

> "faszysta Timmermanns - bez przesady socjalista to on jest ale nie narodowy."
    >
    > Mła napisał "faszysta", a nie "nazista".
    Niech Ci będzie.

> Mła o takich sądzi to samo co o przedstawicielach innych narodowości zamawiając
    > ych pięć piw. Masz odchylenie nacjonalistyczne?

Nie mam.
    Ponieważ nie potrafisz wyczuć ironii powtarzam pytanie w formie najprostszej:
    Co sądzisz o Polakach używąjących hitlerowskiego pozdrowienia?

--
    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
  • xiazeluka 14.09.18, 21:03
    Mła już odpowiedział i to bez głupkowatego mizdrzenia się.

--
  • dachs 14.09.18, 21:49
    xiazeluka napisała:

> Mła już odpowiedział i to bez głupkowatego mizdrzenia się.

Właśnie się mizdrzysz i na nic nie odpowiedziałeś.

--
    /G.K. Chesterton/
  • xiazeluka 14.09.18, 21:55
    Mła odpowiedział, kodziarski ironisto.

--
  • dachs 14.09.18, 22:10
    xiazeluka napisała:

> Mła odpowiedział, kodziarski ironisto.

"Mła o takich sądzi to samo co o przedstawicielach innych narodowości zamawiających pięć piw."
    Gdybym wiedział co sądzisz o przedstawicielach innych narodowości może bym się odpowiedzią zadowolił. Ale nie wiem.
    Cieszy mnie, że wasza wysokośc takim internacjonalistą jest , ale mnie chodzi konkretnie o hajlującego Polaka.
    Czy taki obraz Cię razi, czy jest Ci obojętny?
    Pytanie dodatkowe, co ma niechęć do hajlowania i swastyki wspólnegio z KODem?

--
  • xiazeluka 14.09.18, 23:10
    Mój drogi, głupota nie ma określonej narodowości. Każdy hajlujący socjalista jest jednakowo odrażający.

Z kodem Ty masz to i owo wspólnego.

--
  • dachs 15.09.18, 22:01
    xiazeluka napisała:

> Mój drogi, głupota nie ma określonej narodowości. Każdy hajlujący socjalista je
    > st jednakowo odrażający.

No, i tak trzeba było od razu.
    Dodam tylko, że hajlujący Polak jest w moich oczach bardziej odrażający, bo nie tylko dureń, ale i zdrajca. Tak mam od wojny.

> Z kodem Ty masz to i owo wspólnego.

Ty też masz- też nie lubisz PiSu.
    Obaj uważamy, ze działanie KOD-u nie jest skuteczne, a czasem nawet glupie.
    Ponieważ sam nie mam lepszych propozycji, to przynajmniej KODu nie zwalczam i nie ośmieszam.
    A Ty masz lepszą propozycję?
    Jesli tak, to przestań zajmować się jałowym zwalczaniem KODu i wprowadzaj swój plan po prostu w życie.
    Kto wie, może zmądrzeją i się do Ciebie przyłączą.
    --
    /G.K. Chesterton/
  • xiazeluka 15.09.18, 22:47
    "No, i tak trzeba było od razu."

Tak było od razu. Chichotałeś ponad miarę, okulary skakały Ci na nosie i przez to tekst Ci się splątał w niezrozumiały.

"Ty też masz- też nie lubisz PiSu."

Nie. To jest jedynie zbieżność w ocenie tej bolszewii, natomiast nie daje podstaw do doszukiwania zbieżności z tymi pajacami, którzy zaczęli "bronić demotfukracji" dobę po ogłoszeniu wyniku wyborów.

"przestań zajmować się jałowym zwalczaniem KODu "

Mła nie zwalcza KODu ani jałowo, ani efektywnie - po prostu ignoruje tych durni.

"A Ty masz lepszą propozycję? "

Tę samą, co zawsze - głosujmy na następców Korwina. Sośnierz czy Berkowicz to naprawdę mądrzy faceci, dla którym POPiS to jedna i ta sama banda o wielu obrotowych twarzach.

--
  • dachs 15.09.18, 23:15
    xiazeluka napisała:

> Mła nie zwalcza KODu ani jałowo, ani efektywnie - po prostu ignoruje tych durni

Jak na ignorowanie, sporo czasu im poświęcasz, a nawet szukasz ich tam gdzie ich nie ma.

--
    /G.K. Chesterton/
  • xiazeluka 16.09.18, 00:19
    Naprawdę? A możesz wskazać te "sporo czasu"?

--
  • czuk1 16.09.18, 08:16
    A może lepiej zacząć od siebie, Polacy od Polaków ? I czynnie zmieniać swój wizerunek ?
    Nie zganiać naszych klęsk na inne narody, nie dać się znieczulać i ubezwłasnowalniać "pokrzywionym" konserwatystom, pamiętliwym i mściwym historykom. W interesie naszych rodzin wzorujmy się na przodujących, najbogatszych narodach.
    Wiele do myślenia dały mi refleksje, przy porannej kawie:

"Tu zawsze ... jeśli wiatr... to w oczy
    wytrzeszczone częściej ze zdziwienia niż strachu
    obłaskawionego i oswojonego
    przez pokolenia zacnych desperatów
    którym starczało tylko głów do bohaterstwa
    skorych lecz nie do interesu
    ten bowiem uwłaczał w ich pojęciu
    honoru i godności
    toteż fortuna nie wstrzymywała tu biegu
    jakby nieszczęścia musiały chodzić
    niekończącym się korowodem par

Tu zawsze... jeśli deszcz … to potop
    A jeśli słońce to susza
    i wszyscy są mądrzy … dopiero po szkodzie
    choć nie brak Wernyhora i Kasandr
    i roi się od pretendentów
    do cierniowej korony
    męża opatrzności

A przecież naród tutaj bogobojny
    nie gorszy i nie głupszy od innych naokół
    zbyt może zapatrzony w przeszłość
    i zbyt zapamiętały … w czekaniu na cud"

Zbigniew Dmitroca – zbiór „Horror Vacui” lublin 1993
    poeta, satyryk, ur. 1962 r.
  • qwardian 16.09.18, 08:43

czuk1 napisał:

> Nie zganiać naszych klęsk na inne narody

Zgoda. Stalin i Hitler byli postaciami kontrowersyjnymi, ale pierwszy dobił Trockiego i Międzynarodówkę, a drugi zapewnił nam 70 lat wewnętrznego spokoju. Bozia obraca nasze klęski w zwycięstwa..

--
    Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k..wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li.

Włodzimierz Czarzasty
  • czuk1 16.09.18, 08:52
    qwardian napisał:
    > Zgoda. Stalin i Hitler byli postaciami kontrowersyjnymi, ale pierwszy dobił Trockiego i Międzynarodówkę, a drugi zapewnił nam 70 lat wewnętrznego spokoju. Bozia obraca nasze klęski w zwycięstwa..

No, z tym pokojem zawnionym - niby - przez Hitlera to... mylisz się.

• czuk1 16.09.18, 08:54

qwardian
    No, z tym pokojem zapewnionym przez Hitlera to... mylisz się.
  • institoris2 18.09.18, 02:02
    nam tutaj tylko nie pekli..

czuk1 napisał:

> A może lepiej zacząć od siebie, Polacy od Polaków ? I czynnie zmieniać swój wiz
    > erunek ?
    > Nie zganiać naszych klęsk na inne narody, nie dać się znieczulać i ubezwłasnowa
    > lniać "pokrzywionym" konserwatystom, pamiętliwym i mściwym historykom. W intere
    > sie naszych rodzin wzorujmy się na przodujących, najbogatszych narodach.

BIP na glowe (sila nabywcza)
    1 Katar Katar 124.529 −2,31 %
    2 Macau Macau 111.629 9,42 %
    3 Luxemburg Luxemburg[3] 106.374 2,27 %
    4 Singapur Singapur 93.906 2,22 %
    5 Brunei Brunei 78.196 −0,70 %
    6 Irland Irland[4] 75.539 6,92 %
    7 Norwegen Norwegen 71.831 0,87 %
    8 Vereinigte Arabische Emirate Vereinigte Arabische Emirate 67.741 −0,86 %
    9 Kuwait Kuwait 66.163 −4,31 %
    10 Schweiz Schweiz 61.422 0,24 %

ktorych to najbogatszych mamy nasladowac?
  • czuk1 18.09.18, 09:44
    Nie zawsze najbogatszy ma być wzorcem. Szukaj takich którzy spełniają wszystkie (moje) warunki jednocześnie.
    Nie manipuluj.
  • kalllka 18.09.18, 12:48
    Ha! Ale nie wyartykułowaliście czuku,, swoich warunków. Bo jak zrownowazyc twoje zdanie; „nie zawsze najbogatszy ma być wzorcem”

Daj przykład dobrego Polaka;
    nie szukaj /dalej niż na własnym podwórku/ i spełnij /się / we / wszystkie/ch/ [...] warunki jednocześnie..nie manipulując moim zdaniem.
    Zrobisz wysiłek i pobawisz się gramatyka-polszczyzną z podstawówki?
  • xiazeluka 18.09.18, 15:39
    "Nie zawsze najbogatszy ma być wzorcem"

A kto napisał to:

" wzorujmy się na [...] najbogatszych narodach"

--
  • czuk1 18.09.18, 21:18
    >institoris2 napisał(a): ale zescie sie czuk1 nadeli, zebyscie nam tutaj tylko nie pekli..
    .....ubliżając mi , ujmę sobie przynosisz....

> czuk1 napisał:
    A może lepiej zacząć od siebie, Polacy od Polaków ? I czynnie zmieniać swój wizerunek ?
    Przecież tu chodzi o zaprzestanie dotychczasowej polityki zagranicznej i historycznej, o zaprzestanie niszczenia ustroju demokratycznego Polski. A wzorce państwowe - wg mnie - powinny iść z naszej europejskiej płaszczyzny, od państw demokratycznych i bogatych.
    Wymieniasz takie - Norwegia, Szwecja, Irlandia, Szwajcaria. Pozostałe .... podajesz (zrozumiałem) sarkastycznie.

• xiazeluka 18.09.18, 15:40
    "nie dać się znieczulać i ubezwłasnowalniać "pokrzywionym" konserwatystom,"

A co się nie podoba w konserwatystach? Dominują obecnie wszelkiej maści lewacy, więc skąd pretensje do konserwatystów?

--
  • maksimum 13.09.18, 18:54
    dachs napisał:

> Polska nie wywaliła, obecny rząd wywalił.

Tu masz przyklad kolejnego kalmuka,ktory nie zgadza sie z wynikami wolnych wyborow.

> Wielu przyjaciól Polski nie jest przyjaciółmi jej obecnego rządu. sad

Golodupki hop do kupki i stworzcie kolejna komunistyczna miedzynarodowke.

• qwardian 14.09.18, 09:58
    Ale wróciła hyperloopem zwanym Nord Stream..

--
    Nagradzałam ludzi za pracę i po to, żeby w urzędzie nie było korupcji - Hanna Gronkiewicz, po ujawnieniu 2 mln 732 tys.złotych nagród i premii dla urzędników od reprywatyzacji.
  • benek231 13.09.18, 19:05
    pisiackie gowno koscielne.
    Ktore w dodatku udaje niejakiego Perle, najwiekszego Matolka tego forum, tak jakby to byl jakis zaszczyt byc Perla.
    Ktos ci pewnie naopowiadal glupku, ze Perla to byl tu ktos, podczas gdy on byl tu mniej niz nikt. Zapazdziany burak lubelski byl, i cham.

Zatem wynos sie z tego forum predzej niz tu przylazles ty wrogu wlasnego narodu, antydemokratyczny polglowku. Sio.

cullinan1 napisał(a):
  • lont12 15.09.18, 23:24
    komuch z ciebie wylazł, przygłupku231, i to taki z kałasznikowem

--
    It ain't over until the fat lady sings
  • monalisa2016 13.09.18, 19:47
    Badz tak uprzejmy kolego cullinan1 podaj dzien jak i godzine w ktorym/o ktorej przemawiala pani Kozłowska w Bundestagu, jakos dziwnym trafem ani na stronie niemieckiego parlamentu, ani przez Google znalezc tego wydarzenia nie potrafie nawet zwiazek z nim. Jeszcze raz prosze/bitte.

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
    Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.
  • monalisa2016 13.09.18, 20:35
    Na stronie Bundestagu (01.08 do 13.09.2018) nic, nie ma przemowienia ani zadnego protokolu o Lyudmyla Kozlovska:
    www.bundestag.de/service/suche?suchbegriff=Lyudmyla+Kozlovska

Natomiast znalazlam cos w systemowych propagandowkach ktorych w prawdzie i w zasadzie nie czytam, wole szwajcarskie czy austriackie poczytac, tam wiecej sie prawdy dowiem:

www.welt.de/politik/ausland/article181512378/Polen-und-Deutschland-Bundestagsabgeordnete-laden-Staatsfeindin-nach-Berlin-ein.html

Teraz wiem o jaka slynna pare chodzi, pare lat temu czytalam niejedno na ich temat, tu przyznam Polsce racje (!!!), sama ich fundacja mowi wiele. Jak to ona leciala z Ukrainy przez Bruksele do Warszawy? smile

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
  • institoris2 14.09.18, 09:51
    osmielilo sie podstepnie uderzyc w tak wybitna organizacje, jaka jest Fundacja Otwarty Dialog.
    O zaslugach fundacji mozna sobie poczytac na stronie tejze, przytocze tu jedynie dwa punkty:

"5.Rozpoczęcie reformy Interpolu
    Rozpoczęcie reformy Interpolu - zapobieganie nadużywaniu mechanizmów Czerwonego Zawiadomienia przez państwa autorytarne (m.in. Rosję i Kazachstan) w celu prześladowania przeciwników politycznych na całym świecie doprowadziło do wzmocnienia nadzoru nad Komisją Kontroli Plików Interpolu i praw uchodźców politycznych. Zalecenia ODF stały się częścią procesu przygotowania wewnętrznej reformy Interpolu.

9. . Zablokowanie dostawy okrętów wojennych Mistral przez Francję do Rosji

Zablokowanie dostawy okrętów wojennych Mistral przez Francję do Rosji jesienią 2014 r. poprzez przekonanie polskiego Ministerstwa Obrony do wydania oświadczenia, iż tym działaniem francuski rząd drastycznie zmniejszy szanse firm francuskich na wygranie przetargów wojskowych w Polsce."

dzieki pani Kozlowskiej Mistrale plywaja obecnie pod flaga egipska, ciekawe komu i dlaczego to przeszkadza?
  • dachs 14.09.18, 20:13
    institoris2 napisał(a):

> "5.Rozpoczęcie reformy Interpolu
    > Rozpoczęcie reformy Interpolu - zapobieganie nadużywaniu mechanizmów Czerwonego
    > Zawiadomienia przez państwa autorytarne (m.in. Rosję i Kazachstan) w celu prze
    > śladowania przeciwników politycznych na całym świecie ...

Wygląda na działania wymierzone w Rosję.

> 9. . Zablokowanie dostawy okrętów wojennych Mistral przez Francję do Rosji

> dzieki pani Kozlowskiej Mistrale plywaja obecnie pod flaga egipska, ciekawe kom
    > u i dlaczego to przeszkadza?

Znowu działanie wymierzone w Rosję. W Egipcie niebezpieczeństwa nie widzę. Mnie nie przeszkadza, ale dlaczego przeszkadza polskiemu rządowi?

--
    /G.K. Chesterton/
  • institoris2 14.09.18, 22:33
    dachs napisał:

> institoris2 napisał(a):
    >
    >
    > > "5.Rozpoczęcie reformy Interpolu
    > > Rozpoczęcie reformy Interpolu - zapobieganie nadużywaniu mechanizmów Czer
    > wonego
    > > Zawiadomienia przez państwa autorytarne (m.in. Rosję i Kazachstan) w cel
    > u prze
    > > śladowania przeciwników politycznych na całym świecie ...
    >
    > Wygląda na działania wymierzone w Rosję.

przeciez tu glownie chodzi o to, kto bedzie definiowal poszczegolne panstwa jako autorytatywne.
  • institoris2 14.09.18, 22:30
    jestem przeciwny wystawianiu przez jakies panstwo wilczego biletu na pol swiata.
    Polska wywalila pania Kozlowska (i dobrze, bo takie jej prawo) i na tym powinno sie skonczyc.
    Gdzie tam ona sobie jezdzic bedzie, to juz nie jest sprawa polskiego panstwa, tylko pani Kozlowskiej. Jesli szlaban do Polski jest uzasadniony, to tego nalezy sie trzymac i przypilnowac, zeby noga pani Kozlowskiej w Polsce nie postala.
    Na niemiecka prowokacje powinienien odpowiedziec polski parlament, zapraszajac przykladowo na debate pod haslem "ograniczanie wolnosci obywatelskich w Niemczech" jakiegos niemieckiego dysydenta.
    Ostatnio glosna byla sprawa dziennikarza Stürzenbergera, ktory zostal skazany za obrazanie zwiazkow wyznaniowych (w tym wypadku islamu). Moze zgodzilby sie przyjechac...

cullinan1 napisał(a):

> Polska wywaliła niejaką Ukrainkę Kozłowską z terenu unii.
    > Jej mąż Kramek kolportował instrukcję jak w Warszawie zrobić Majdan. A ona ma n
    > iejasne finansowanie z Rosji.
    > Belgowie ją złapali na lotnisku i na polecenie Polski odstawili do Kijowa.
    > Mija miesiąc i Niemcy dają jej wizę, do Bundestagu zapraszają gdzie ona bluzga
    > na Polskę.
    > Wydanie wizy tłumaczą "interesem narodowym Niemiec".
    > Noż kuźwa, to tak wygląda solidarność Niemiec w unii???
    > A bluzgi na Polskę to interes narodowy Niemiec?
    > Trzeba to wraże plemię wysłać do Afryki na drzewo i to raz na zawsze właśnie.
  • monalisa2016 15.09.18, 00:16
    Nie tylko sprawa dziennikarza Stürzenbergera, tu jest najlepszy dowod, wideo na koncu artykulu, kto ma interes radze obejrzec do samego konca. Oczy sie otwieraja.
    Systemowa, polityczna kasta (ona jest miedzynarodowa) chcialaby zarzucac innym brak praworzadnosci?

www.epochtimes.de/politik/deutschland/vater-geht-in-die-offensive-ein-prozent-dokumentation-zum-fall-marcus-h-a2633867.html

Tja teraz produkuje sie fake news czy fake wideo by cos znalezc aby moc sie potwierdzic w obronie naszej pani i jej zrodlo informacji „Antifa Zeckenbiss“ i tym zdenucjowac spoleczenstwo w wschodnich regionow Niemiec.

www.epochtimes.de/politik/deutschland/fake-afd-infostand-in-berlin-praesentiert-falsche-skinheads-und-gestellte-auslaender-jagdszenen-afd-sieht-sich-verleumdet-a2637203.html

Zapomnieli sprzatnac pare rzeczy ktore zaraz ich zdradzilo, na zdjeciu sa one widoczne.

Do cullinan1 mam pretensje powinien nauczyc sie odrozniac totalitarny system od spoleczenstwa.

"Niemcy to jednak chamski wróg nasz jest"

Tytul nie adekwatny do rzeczywistosci, tytulem ubliza Niemcom czyli spoleczenstwu a nie politrukom systemu.

Tak nawiasem i przy okazji, tja sad
    diepresse.com/home/ausland/aussenpolitik/5495903/Polen-und-Tschechien-stellen-sich-im-Streit-mit-EU-hinter-Ungarn

--
    =================
  • monalisa2016 15.09.18, 00:20
    Jeszcze raz fake wideo by zdenucjowac AfD.
    www.youtube.com/watch?v=55Bikb45cBE

--
    =================
  • qwardian 18.09.18, 14:02
    Mi się również wydaje, że generalizowanie nie ma sensu. Za cały problem Niemiec odpowiadają wladze, które odwróciły się od większości społeczeństwa. Co do przyznawania wiz, każde państwo powinno kierować się własnymi zasadami..

--
    Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k..wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li.

Włodzimierz Czarzasty
  • monalisa2016 18.09.18, 16:43
    O ile sie nie myle jest to juz trzecia ofiara z Polski.

civ7.wordpress.com/2018/09/17/neumuenster-pole-von-suedlaender-erstochen/

Ile jeszcze????
    Dosc tego!!!
    Merkel muss weg/Merkel musi odejsc!!!

--
    =================
  • monalisa2016 18.09.18, 16:48
    Sorry, czwarta, dwie kobiety i dwoch mezczyzn, o Lukaszu zapomnialam.

--
    =================

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.