Dodaj do ulubionych

To jeszcze nikt z was nie widzial "Kleru"?! :O)

29.09.18, 20:20
po drugim dniu Kleru w kinach?

I wy chcecie rozmawiac o polskiej polityce?!
O przyszlosci i szansach Polski?!
Edytor zaawansowany
  • czuk1 29.09.18, 20:31
    benek231 napisał: po drugim dniu Kleru w kinach? I wy chcecie rozmawiac o polskiej polityce?!
    O przyszlosci i szansach Polski?!

Oj tam, oj tam. Ja tam nie lubię (odzwyczaiłem się) pełnej sali kinowej. Czekam na następny tydzień. O polskiej polityce można pomarzyć , mówić także bez kleru.
  • benek231 29.09.18, 21:06
    czuk1 napisał:

Oj tam, oj tam. Ja tam nie lubię (odzwyczaiłem się) pełnej sali kinowej. Czekam na następny tydzień. O polskiej polityce można pomarzyć , mówić także bez kleru.
    No chociaz to jest pocieszajace, ze sie wybierasz Czuku. smile

A co do tych rozmow to istotnie kleru to ja moge nie uwzgledniac w Stanach czy Francji, ale w Polsce oni sa glownym politycznym macherem, choc nie a do tego upowaznieni przez obywateli. Zalatwiaja wszystko nielegalnie, po znajomosci, uzywaja zatajanych wplywow, wywieraja nielegalne naciski, operuja dokladnie tak jak mafie... W efekcie na gruncie polskim zaden rozsadny obserwator nie pomija udzialu i roli kleru w polityce.
  • wikul 29.09.18, 21:54
    wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Kler-bilety.-W-calej-Polsce-brakuje-biletow-na-film-Smarzowskiego
  • benek231 29.09.18, 22:43
    To bardzo dobra wiadomosc. Miejmy nadzieje, ze film obejrzy duzo ludzi. Takze tych ktorzy posiadaja jeszcze zdolnosc krytycznego myslenia i sa w stanie wyrwac sie spod religijnej klatwy. ato niezwykle qwazne dla Polski by jak najwiekszy odsetek narodu mogl zweryfikowac swe nastawienie do katolickiego kleru.
  • pijatyka 11.01.19, 21:07

No, trochę obejrzało ... wink

• benek231 12.01.19, 21:10
    Religijne glupki z dziurami w mozgach, powyzeranymi przez kler i wlasnych rodzicow, filmu nie obejrzeli i nie chca slyszec o pedofilii kleru, niemniej rosnie liczba obywateli i parafian coraz jakrawiej swiadomych zepsucia polskiego kk.
    Film "Kler" byl znakomitym pomyslem na tych zboczencow w sutannach
  • xiazeluka 29.09.18, 22:31
    Kler wprowadza Idiotę52 w stan podniecenia bardziej od viagry.

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.