Dodaj do ulubionych

Posłaniec złych wiadomości [*]

08.10.18, 20:03
Nie wiem, czy dotarła do Was wiadomość o ciężkiej chorobie Patience. Niestety, dziś Patience nie mam wśród nas. Odeszła

Patience

Żegnaj dziewczyno. [*]

Przyniosłam tę smutną wiadomość, bo w końcu Patience mocno walczyła o istnienie Aquanetu. Takie to życie.
Edytor zaawansowany
  • qwardian 08.10.18, 20:12
    To szok, bo myślałem o niej czasami. Czy jednak wróciła w końcu do Wrocławia, bo kiedyś tak planowała, ale moneywise miała pewne rozterki. Spotkamy się wszyscy kiedyś po drugiej stronie..

--
    Nagradzałam ludzi za pracę i po to, żeby w urzędzie nie było korupcji - Hanna Gronkiewicz, po ujawnieniu 2 mln 732 tys.złotych nagród i premii dla urzędników od reprywatyzacji.
  • xiazeluka 08.10.18, 20:29
    To dziwne. Dwa dni nazad Mła wspominał Pacjentkę i spory z Nią. Zupełnie bez powodu. A może...

[*]

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • benek231 08.10.18, 20:24
    To bardzo przykra wiadomosc. Lubilem Patience.
  • citisus 08.10.18, 20:25
    Hmmm nie było mnie tu na forum całe lata...… ale ten nick dobrze pamiętam.
    Odchodzą ikony wspaniałych czasów narodzin internetu.
    Wielka szkoda.
  • ewa8a 08.10.18, 20:56
    Kolejna śmierć na Aquanecie. Końcówka jej życia wyjątkowo smutna.
  • piq 08.10.18, 21:30
    ...potwornie nie zgadzaliśmy się, ale potwornie ją lubiłem. Wspólnie tłumaczyliśmy na FAq przemówienie pastora Kinga. Cholera, to piekielnie smutne, jestem wstrząśnięty. Spoczywaj w spokoju, dziewczyno.
  • institoris2 08.10.18, 22:04
    zegnaj patience [*]
  • t_ete 08.10.18, 22:41
    Patience ...

Smutno.

tete
  • cullinan1 08.10.18, 23:08
    2 wielkich wojen forumowych paciente sprzyjała mnie czy też opozycji.
    A może była obojętna na nasze bitwy.
    Niemniej w ciągu 1,5 roku umarli mi Rodzice i to spowodowało, że czyjaś śmierć zrobiła mi się obojętna.
    Moją córkę (24.l) ustawiłem finansowo i pouczyłem jak ma mnie pochować.
    Kupiłem grób na cmentarzu na Roztoczu, z pięknym widokiem, i ma być skromnie.
    Zasadniczo z rodzinnych genów i statystyk umieralności to zostało mi jeszcze 30-40 lat, ale diabli wiedzą co człowieka spotkać może.
    Mówią, że asteroida ma uderzyć i wszyscy zginiemy.
    No cóż, paciente była wart mszy właśnie.
  • wikul 09.10.18, 00:06
    Smutna wiadomość. Niech jej ziemia lekką będzie.
    A tu wątek z sprzed kilkunastu lat i tyle zapomnianych już nicków. Czy wszyscy żyją?

forum.gazeta.pl/forum/w,13,28604765,28604765,Do_czarnej_owcy.html#p28738325

--
    "– Nie możemy pozwolić na to, żeby społeczeństwo miało wiedzieć, że my kłamiemy" – Jarosław Kaczyński "
  • dachs 09.10.18, 05:09
    Ogromny żal.
    Kłóciłem się ze Zsypkiem, z Helgą, z Patience, złośliwie, ostro, zasadniczo, ale zawsze z humorem i wzajemnym szcunkiem.
    To Ona jest matka Aquanetu - forum bez moderacji (przynajmniej na początku), Ona założyła forum Kaszalot, zawsze aktywna, zawsze prześmiewcza, ale nigdy nie raniąca.
    Wspaniała, wielka postać tego forum.
    Spoczywaj w pokoju - Patience.

--
    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
  • qwardian 09.10.18, 05:45

Miała w zasadzie takie same poglądy jak Krzyś, ale prezentowała je z klasą. Była typowym dzieckiem Solidarności i uważała, że PiS lepiej reprezentuje tradycję związku niż Platforma. Nie było jej tu prawie od dekady, jeden z uczestników forum strasznie ją poniewierał. No i reprezentowała generację bliższe mojej, więc nadchodzi powoli ta fala, która mnie zabierze. Ranny ptak z Ciebie Borsuku, jestem na własnej posesji kierownikiem budowy i szykuję właśnie plan organizacyjny na dzisiejszy dzień. Zupełnie jak za starych czasów w kopalni..

--
    Nagradzałam ludzi za pracę i po to, żeby w urzędzie nie było korupcji - Hanna Gronkiewicz, po ujawnieniu 2 mln 732 tys.złotych nagród i premii dla urzędników od reprywatyzacji.
  • kalllka 09.10.18, 09:57
    Jak to się stało, ze taka dziewczyna- matka aquanetu. nikt się nie interesował przez dekadę ...?
    PS
    Obiecuje ci qw., ze nie odpuszczę ci aż do śmierci. Przyjaźń zobowiązuje
  • oleg3 09.10.18, 10:08
    Trochę czasu spędziliśmy razem. Bardzo smutny koniec ofiarnego życia.

Żegnaj !

• ada08 09.10.18, 11:29
    Patience bywała poetką, coś mi chodzi po głowie, że pisała tu kiedyś jak to
    debiutowała na łamach jakiegoś czasopisma literackiego, we wczesnej młodości.
    Fascynował ją Wojaczek, ale i Hemar, którego lubiła cytować.
    Żegnaj. Wielka szkoda.
    a.
  • babaobaba 09.10.18, 13:00
    [']

--
    Uczeni głupcy są najgorsi.
  • jenisiej 10.10.18, 01:34
    Zbieram się do tej notki jak pies do jeża, bo nie chcę mieszać tu realu (osób trzecich) - wiemy, jak to się kończyło na forum tym. Dlatego krótko i tylko o moich z Nią relacjach:

Świrowałem z Nią na forum, w końcu poznaliśmy się osobiście, przez kilka lat mieliśmy kontakt, później nasza znajomość rozluźniła się i w końcu przeszła w stan uśpienia. Kiedy dowiedziałem się o Jej chorobie i zbiórce organizowanej przez wrocławskich przyjaciół, zapytałem Ją, czy mogę podać info na forum. Nie odpowiedziała, uznałem, że nie chce - w końcu nie wszyscy tutaj pałali do Niej miłością.

Słyszałem o Jej udziale w wojnie polsko-jaruzelskiej, ale nie tak szczegółowo, jak w przywołanym przez Owieczkę wspomnieniu. Sama mówiła o tym niechętnie, czuło się, że te stare traumy nie zostały do końca oswojone. Ale zawsze była dzielną wojowniczką - nie tylko na forum.

Reszta jest milczeniem.

PS: Jestem pozytywnie zaskoczony, że aż tyle osób dobrze Ją wspomina.

--
    - To zbyt inteligentne teksty jak na XX i zbyt poprawnie napisane - ortografia, niemal brak literówek, bez chaosu, uporządkowane, czyste cytaty, interpunkcja, ogólna estetyka, dbałość o czytelność. Tego nie da się w jednej chwili nauczyć. Jenisiej?
    - Kompletnie o nim zapomnialem. Moze byc Jeni.wink
    - Też o nim myślałem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.