Dodaj do ulubionych

Brawo PiS!

09.10.18, 19:10
www.mswia.gov.pl/pl/aktualnosci/18198,Szef-MSWiA-na-spotkaniu-ministrow-Grupy-G6-w-Lyonie.html
Minister Joachim Brudziński podczas szczytu Grupy G6 w Lyonie poinformował, że projekt porozumienia Global Compact (GCM) może rodzić niebezpieczeństwa dla Polski. Może również stanowić zachętę do podejmowania nielegalnej migracji. – W związku z tym będę rekomendował premierowi Mateuszowi Morawieckiemu odstąpienie Polski od porozumienia GCM – zapowiedział szef MSWiA.

--
OK. Problem z tobą jest taki, że w każdym przypadku skomplikowane sytuacje oparte o wieloznaczne pojęcia upraszczasz do prostych i nieskomplikowanych zdań podstawowej logiki. Przy czym uproszczenie zwykle nie oddaje sensu wypowiedzianej opinii lub nie odpowiada znanym faktom.
Edytor zaawansowany
  • maksimum 09.10.18, 19:16
    USA tez sie na to nie zgadza.
  • cepekolodziej 10.10.18, 06:25
    W końcu - kto by sobie życzył tu, u nas - w Polsce - jakichś ludożerców, z takiego na przykład Konga?

--
    Вcе этo рoк-н-рoлл!
  • dachs 10.10.18, 11:01
    Wszystko fajnie, ale gdzie tu Jojo widzi niebezpieczeństwo imigracji i to jeszcze nielegalnej?
    ungc.org.pl/o-nas/obszary-dzialan/
    Poza tym sa to tylko zalecenia, a nie spis nakazów.

--
    Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
    /G.K. Chesterton/
  • oleg3 10.10.18, 11:29
    Podam Ci Borsuku link do oko.press.

oko.press/rzad-przyjmuje-imigrantow-ale-sie-tego-wstydzi-tak-jak-podpisu-pod-deklaracja-z-marrakeszu/

--
    OK. Problem z tobą jest taki, że w każdym przypadku skomplikowane sytuacje oparte o wieloznaczne pojęcia upraszczasz do prostych i nieskomplikowanych zdań podstawowej logiki. Przy czym uproszczenie zwykle nie oddaje sensu wypowiedzianej opinii lub nie odpowiada znanym faktom.
  • dachs 10.10.18, 11:38
    oleg3 napisał:

> Podam Ci Borsuku link do oko.press.

Dzieki, zajrzałem.
    To świadczy tylko o tym, że PiS łże. W końcu nic nowego.
    Ale ciągle nie wiem jak Brudziński łączy Global Compact z imigracją. smile

--
    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
  • institoris2 10.10.18, 12:05
    dziwie sie Borsuku Twojej nonszalancji.
    Za pare lat UE zacznie przeksztalcac zalecenia w prawo i wtedy bedziemy kwiczec.
    refugeesmigrants.un.org/sites/default/files/180711_final_draft_0.pdf
    dachs napisał:

> Wszystko fajnie, ale gdzie tu Jojo widzi niebezpieczeństwo imigracji i to jeszc
    > ze nielegalnej?
    > ungc.org.pl/o-nas/obszary-dzialan/
    > Poza tym sa to tylko zalecenia, a nie spis nakazów.
    >
    >
  • dachs 10.10.18, 12:14
    Wygląda na to, że ja nie te Global Compacts przeczytałem sad
    No fakt, że to co zalinkowałeś wygląda gorzej.

--
    Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
    /G.K. Chesterton/
  • institoris2 10.10.18, 12:43
    polecam jeszcze komentarze sekretarza generalnego ONZ do tego dokumentu, ktore pewnie stana sie obowiazujaca wykladnia, to zobaczysz w jakie gowno mozemy sie wpakowac.
    Oprocz USA i Wegier podobno rowniez Dania i Szwajcaria nie podpisza tego dokumentu.
  • dachs 10.10.18, 13:10
    moja nonszalancja ma oparcie w przekonaniu, że żadne umowy, rezolucje, ani protesty przeciw nim skierowane, nie zmienia faktu, że najdalej za pół wieku będziemy mieli u granic Europy miliardowy tłum, chcący pić. Jeść też, może nawet nas, ale pić przedewszystkiem.
    Nie powstrzyma go nic prócz armat.

--
    /G.K. Chesterton/
  • superspec 10.10.18, 13:14

--
    Jestem leczonym psychiatrycznie anarchistą.
    pl.wikipedia.org/wiki/Anarchokapitalizm

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.