Dodaj do ulubionych

Dlaczego homofobom

10.10.18, 09:46
nie przeszkadzają baby przebrane za chłopów (ubiór, buty, włosy - jeszcze niedawno - nieodłączny pet w gębie) --- a dostają szału na widok chłopa przebranego za babę?

Czy są/istnieją homofobki?

Jeśli są - czy odnotowano już wypadki ataków homofobek na baby przebrane za chłopów?

--
Все это рок-н-ролл!
Edytor zaawansowany
  • xiazeluka 10.10.18, 10:25
    Nie istnieje coś takiego jak "homofobia". Nie zaczynaj rozmowy od bazy pozbawionej treści.

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • dachs 10.10.18, 11:20
    Jeżeli chodzi Co o to, czy istnieją kobiety nielubiące lesbijek, to istnieją.
    Znam kilka takich co się nimi nawet brzydzą, podobnie jak wielu mężczyzn - pedałami.

--
    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
  • piq 10.10.18, 12:22
    ...jest tradycyjnie sqrvvysyńską manipulacją gejzetową i pedrylską. Homofob to ewentualnie boi się / brzydzi - zgodnie z nazwą - ludzi, albo podobnych do siebie, a nie pedalstwa.

Pedalstwo agresywne oskarża o "homofobię" wszystkich tych, których mierżą trzymający się publicznie za fajki, potrząsający dupami i wpychający sobie jęzory do gardeł ostentacyjni zboczeńcy na wrzaskliwych platformach. Mam prawo czuć do tego obrzydzenie i mam prawo protestować, gdyż nie życzę sobie, żeby moje (teoretyczne, bo nie mam) dzieci widziały tak obrzydliwe, nienaturalne i gorszące zachowania.
  • snajper55 10.10.18, 13:20
    cepekolodziej napisał:

> nie przeszkadzają baby przebrane za chłopów (ubiór, buty, włosy - jeszcze nieda
    > wno - nieodłączny pet w gębie) --- a dostają szału na widok chłopa przebranego
    > za babę?

Bo homofobi nie są lesbijkami tłumiącymi swe skłonności.

W znanym badaniu dwom grupom mężczyzn (homofobom i niehomofobom) przedstawiono sceny erotyczne. Okazało się, że homofobów kręcą sceny męsko-męskie, czego nie odnotowano w drugiej grupie.

"Okazało się, że u obu grup mężczyzn zanotowano erekcję przy filmach pokazujących seks lesbijski i tradycyjnej pary damsko-męskiej, lecz tylko mężczyznom, którzy uzyskali wysoki wynik na skali homofobii, zwiększał się obwód penisa przy stymulacji bodźcami homoseksualnymi."

badania.net/dobry-zly-i-brzydki-czyli-kto-sie-boi-zwiazkow-partnerskich/

S.
    --
    Modlitwa o wschodzie słońca
  • oleg3 10.10.18, 14:08
    snajper55 napisał:

> W znanym badaniu dwom grupom mężczyzn (homofobom i niehomofobom) przedstawiono
    > sceny erotyczne.

A mógłbyś podać kryterium kierowania do odpowiednich grup poddanych badaniom? Bardzo jestem ciekaw w jaki sposób n a u k a wyodrębnia homofobów i nie-homofobów.

--
    OK. Problem z tobą jest taki, że w każdym przypadku skomplikowane sytuacje oparte o wieloznaczne pojęcia upraszczasz do prostych i nieskomplikowanych zdań podstawowej logiki. Przy czym uproszczenie zwykle nie oddaje sensu wypowiedzianej opinii lub nie odpowiada znanym faktom.
  • xiazeluka 10.10.18, 14:11
    "kwestionariuszu homofobii"

Szkoda, że link nie działa, Mła chętnie by sobie sprawdził "indeks homofobii", ponieważ zwrot "homofobiczne poglądy" zwiększa u Mła obwód mózgu - czym bowiem są "poglądy homofobiczne", które mierzy się "indeksem homofobicznym", tym bardziej, że te "poglądy" ustalono "badaniem emocji [...] mierzącego złość, strach, radość i obrzydzenie" - jakoś nie sposób zrozumieć.

Obrzydzenie to pogląd, a więc homofobia. Nie od rzeczy jest także "szacowanie poziomu homofobii swoich rodziców", odpowiednie wrażenie robi także naukowy eksperyment uwieńczony niezbytym wnioskiem:

"Uczestnikom pokazywano na ekranie komputera słowa i obrazki i proszono ich, by umieścili ich w kategorii „homo” lub „hetero”. Jednak przed każdą próbą uczestnikom podprogowo eksponowano słowa „ja” lub „inni” przez 35 miliseksund, a następnie wyświetlano słowa „gej”, „homoseksualny”, „heteroseksualny” wraz z wizerunkami par homo i heteroseksualnych i mierzono czas reakcji (szybsze skojarzenie „ja” z „homo” i wolniejsze „ja” z „hetero” wskazywało na utajoną orientację homoseksualną)."

W tym miejscu należy "naukowcom" podziękować za trud i stracić nimi zainteresowanie. Dlaczego - najlepiej wyjaśni kucharz Antoni Warner, autor "Wściekłego kucharza", w rozdziale poświęconym interpretacji różnych badań. Warner rozprawia się bowiem nie tylko z "żywieniowymi gó...prawdami", lecz w ogóle z niestarannymi, jednostronnymi wnioskami. Kucharz rozumie rzeczywistość lepiej od uniwersyteckich "naukowców"...

--
  • oleg3 10.10.18, 14:32
    Znalazłem odpowiedź na moje pytanie skierowane do Snajpera.
    Cytat
    (podział ten nastąpił w oparciu o wyniki uzyskane przez uczestników w kwestionariuszu homofobii, Index of Homophobia)

Wynikałoby z tego, że te "legendarne badania" zostały przeprowadzone z błędem logicznym, klasycznie określanym jako "circulus vitiosus", a znanym powszechnie jako "masło maślane".

--
    OK. Problem z tobą jest taki, że w każdym przypadku skomplikowane sytuacje oparte o wieloznaczne pojęcia upraszczasz do prostych i nieskomplikowanych zdań podstawowej logiki. Przy czym uproszczenie zwykle nie oddaje sensu wypowiedzianej opinii lub nie odpowiada znanym faktom.
  • xiazeluka 10.10.18, 15:38
    Na pierwszy rzut oka widać, że to jakieś uczone pie...mento.

--
  • snajper55 10.10.18, 17:15
    xiazeluka napisała:

> "kwestionariuszu homofobii"
    >
    > Szkoda, że link nie działa, Mła chętnie by sobie sprawdził "indeks homofobii",

Przecież jest wiele takich kwestionariuszy, sprawdzających nasz stosunek do homoseksualistów.

S.
    --
    Kantyczka z lotu ptaka
  • xiazeluka 10.10.18, 17:32
    Mła nie chodziło o jakiś, lecz ten naukowy.

--
  • kalllka 10.10.18, 16:25
    Gdy się tak zastabawiam to nie czuje leku przed babami przebranymi za chłopów.
    np babaobaba nie wzbudza we mnie leku choć głoszone przez [osobę] poglądy, a właściwie sposób wyciągania przez osobę wniosków=budowania światopoglądu- tak, budzi mój lek, a nawet strach o przyszłość logiki u wszelkich sztuk, także.
    Czy taka odpowied, cię cepie, satysfakcjonuje?
  • cepekolodziej 10.10.18, 19:56
    Tak sobie myślę, ze przebieranki chłopów, zacieranie granic między płciami i ich naturalnymi funkcjami --- jest odbierane jako atak na przyrodzone prawa (nie bez powodu tylko jedna płeć posiada 'przyrodzenie' ).

Przebieranki kobit - nawet demonstracyjne - nie budzą większych niepokojów, bo to, co robią, to w świecie mężczyzn jedynie pozbawione większego znaczenia (czyli - przyrodzenia!) marginalia.

--
    Вcе этo рoк-н-рoлл!
  • kalllka 10.10.18, 20:17
    Tak jest. w angielskim to nawet pen od penisa jest, a w naszym tylko dowcip.
  • cepekolodziej 10.10.18, 21:12
    Na tak,

ująłem rzecz po prostacku - i zasłużyłem na reprymendę.

ale - chyba jednak to jest głównie kwestia zagrożenia dla uważanej za 'przyrodzoną' społecznej roli męskości.

--
    Вcе этo рoк-н-рoлл!
  • benek231 10.10.18, 18:47
    cepekolodziej napisał:

... a dostają szału na widok chłopa przebranego za babę?
    Proponuje by w ramach eksperymentu Kretyn z Cillianem1 nawzajem stymulowali sie erotycznie, a przygladac sie temu ma Oleg3, ktoremu mierzony bedzie obwod penisa. Wolalbym aby do mierzenia wystawic Piqa ale w przypadku Piqa trzeba by bylo mierzyc obwod teoretyczny, a teoretyczna miarke nie tak latwo jest kupic. wink
  • xiazeluka 10.10.18, 20:18
    A stosowne badania Ciebie i Twojego Murzyna są już opublikowane?

--
  • benek231 10.10.18, 20:24
    Uwazam, ze do erotycznego stymulowania ciebie najlepszy bedzie Cullinan1
  • xiazeluka 10.10.18, 20:57
    Niestety, Perła Mła nie pociąga i nigdy nie pociągał, to ten typ mężczyzny, który - w przeciwieństwie do Ciebie - podoba się kobietom. Tak więc ze stymulacją raczej byłoby słabo.

Opowiedz lepiej, jak się stymulujesz z Murzynem i jego gangsta-friendami. Masz przecież wieloletnią praktykę.

--
  • benek231 10.10.18, 21:08
    Jaka tam z niego Perla. On tylko udaje tamtego nieudacznika. A do stymulowania ciebie bylby swietn gdyz ma on doswiadczenie z 300 ksiezmi. To nie jest jakis pierwszy lepszy stymulant. Mozesz sporo nauczyc sie od niego i takze postymulowac go, w rewanzu.
    Acha, Cullinan to podobno zapalony calusnik, wiec zycze wielu wspanialych wrazen.
    Dwa antydemokratyczne gowna i dwie antydemokratyczne qrwy w jednym... lozku. Czy juz czujesz jak zapiera ci dech, Kretynie?
  • xiazeluka 10.10.18, 22:13
    Skąd wiesz, że udaje? Sam parę razy zmieniałeś podpis i nikt nie kwestionuje tego, że jesteś cały czas ten sam Kretyn52, który ostatnio zgłupiał do szczętu i stał się Idiotą52. Nawet kobietę kiedyś udawałeś, transwestyto.

" dwie antydemokratyczne qrwy w jednym"

A o kogo w tym przypadku się rozchodzi?

--
  • dachs 10.10.18, 22:17
    xiazeluka napisała:

> Nawet kobietę kiedyś udawałeś, transwestyto.

Kobietę też? Wiem, że udawał drób. smile

--
    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
  • wikul 11.10.18, 01:43
    https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/43828577_1962616663782253_6381891398320259072_n.jpg?_nc_cat=106&oh=6e2a88ffd35b30dea0e6b10ab18e1327&oe=5C4712C6

--
    "– Nie możemy pozwolić na to, żeby społeczeństwo miało wiedzieć, że my kłamiemy" – Jarosław Kaczyński "

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.