Dodaj do ulubionych

Victoria! Wiktoria! Grunwald! PiS wygrał

05.11.18, 15:33
Henryk Kacprzyk, urzędujący od 28 lat wójt gminy Grunwald przegrał w II turze wyborów samorządowych 2018. Jego miejsce zajmie Adam Szczepkowski, kandydat Prawa i Sprawiedliwości.
Więcej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24129148,wojt-grunwaldu-stracil-urzad-po-28-latach-wygral-kandydat-prawa.html

To jest symbol. Znak czasu. Oglądajcie telewizję.

--
OK. Problem z tobą jest taki, że w każdym przypadku skomplikowane sytuacje oparte o wieloznaczne pojęcia upraszczasz do prostych i nieskomplikowanych zdań podstawowej logiki. Przy czym uproszczenie zwykle nie oddaje sensu wypowiedzianej opinii lub nie odpowiada znanym faktom.
Edytor zaawansowany
  • oleg3 05.11.18, 16:13
    w filii Urzędu Marszałkowskiego w moim mieście będzie miał nowego kierownika.

Dotychczas Oddziałem kierował były prezydent miasta. I w zasadzie nic się nie zmieni poza osobą. Były prezydent i były kierownik zostanie wiceprezydentem miasta, a przegrany wczoraj prezydent musi przecież z czegoś żyć. Chodzą słuchy, że w grę wchodzi jeszcze Pogotowie. PiS, w związku z victorią sejmikową, ma kilkaset miejsc do obsadzenia. Były prezydent i przyszły wiceprezydent ma farta, bo PiS z AntyPisem zamienili się wiktoriami sprzed 4 lat.

--
    OK. Problem z tobą jest taki, że w każdym przypadku skomplikowane sytuacje oparte o wieloznaczne pojęcia upraszczasz do prostych i nieskomplikowanych zdań podstawowej logiki. Przy czym uproszczenie zwykle nie oddaje sensu wypowiedzianej opinii lub nie odpowiada znanym faktom.
  • oleg3 06.11.18, 09:06
    Spośród 107 miast prezydenckich w Polsce, z list lokalnych komitetów w ostatnich wyborach samorządowych zostało wybranych 78 prezydentów, z list Koalicji Obywatelskiej - 21, PiS - 4, SLD - 2 oraz po jednym z list Kukiz'15 i PSL.

Czytaj więcej na fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-samorzadowe-2018/aktualnosci/news-107-prezydenckich-miast-pis-zdobywa-4,nId,2654089#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

--
  • oleg3 06.11.18, 11:12
    Człowiek Biereckiego, były już prezydent mojego miasta, padł pod ciosami koalicji (z moim udziałem) "każdy byle nie Stefaniuk". Logiczne jest wypie...nie Biereckiego z senatorstwa. Kasa przegrała. Miasto zostało oplakatowane tak, że wszędzie były portrety prezydenta Stefaniuka. Nic to nie dało. I to w mieście, gdzie wrony zawracają!

--
  • kalllka 06.11.18, 11:31
    O rany.. ale ciebie dużo, olegu.
  • oleg3 06.11.18, 11:48
    Nieoczekiwana energia starszego pana!

--
  • t_ete 06.11.18, 12:38
    oleg3 napisał:

> Człowiek Biereckiego, były już prezydent mojego miasta, padł pod ciosami koalic
    > ji (z moim udziałem) "każdy byle nie Stefaniuk". Logiczne jest wypie...nie Bier
    > eckiego z senatorstwa. Kasa przegrała. Miasto zostało oplakatowane tak, że wszę
    > dzie były portrety prezydenta Stefaniuka. Nic to nie dało. I to w mieście, gdzi
    > e wrony zawracają!

Gratulacje Biala Podlaska smile

Nowy prezydent - Michal Litwiniuk - ma przesympatyczny usmiech.
    Nic o nim nie wiem - poza fotka w necie.
    Ale zycze Wam - mieszkancom, zeby okazal sie swietnym prezydentem.
    Tak - abyscie czuli satysfakcje z dobrze ulokowanego zaufania i oddanego glosu w wyborach.

Brzmi dosc pompatycznie - ale ja tak wlasnie 'czuje' glosowanie w wyborach.

tete

ps. Bierecki to dla mnie zdecydowanie odpychajaca postac

• oleg3 06.11.18, 12:46
    Ma gadane. Jest sympatyczny. Wczoraj - już po ogłoszeniu wyników - jechał rowerem powodując korki (byłem naocznym świadkiem). Korki były skutkiem spontanicznych gratulacji.

Co zrobi ze zdobytą prezydenturą nie wiem. Znam go z oficjalnych spotkań. Był wcześniej wiceprezydentem. Jak wróci stare - to przed Stefaniukiem - to polegnie. Liczymy naiwne na nowe.

--
  • t_ete 06.11.18, 12:51
    t_ete napisała:

> oleg3 napisał:

> Nowy prezydent - Michal Litwiniuk - ma przesympatyczny usmiech.
    > Nic o nim nie wiem - poza fotka w necie.

Obejrzalam wiecej zdjec.
    Alez sliczna ma zone. I dzieciaki.

Znalazlam rowniez fragment z Dance with Me : panstwo Litwiniukowie tancza jive'a :

www.youtube.com/watch?v=KNxR_DuJuRI
    Moja sympatia rosnie smile
    Chyba mam po dziurki w nosie publicznych postaci - naburmuszonych, ze srogimi minami, napieciem w szczece, cedzacych slowka.
    Chcialoby sie wiecej pogody ducha, energii i optymizmu na przyszlosc.

tete
  • oleg3 06.11.18, 13:12
    No i przez to (sympatyczna rodzina) Stefaniuk przegrał.
    www.tvp.info/39658594/dramatyczny-apel-zony-prezydenta-bialej-podlaskiej-brudna-kampania-zwolennikow-ko-wideo
    --
  • oleg3 06.11.18, 14:48
    www.radiobiper.info/2018/11/02/biala-podlaska-stefaniuk-przegral-wyparowalo-38-mln-zl-nadwyzki-w-budzecie/
    Sąd w Lublinie w trybie wyborczym zadecydował. Prezydent Dariusz Stefaniuk w materiałach wyborczych kłamie. Miasto Biała Podlaska nie ma żadnej nadwyżki w budżecie. Tym samym w ciągu kilku godzin “wyparowało” 38 milionów złotych wskazywanych jako sukces, nadwyżka, dobre gospodarowanie w mieście.

W trybie wyborczym do sądy podał Stefaniuka Michał Litwiniuk. Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że jeszcze w minioną środę prezydent Dariusz Stefaniuk, na swoim profilu na Faceboooku ogłosił wszem i wobec, że Michał Litwiniuk przegrał w Lublinie. A tu taki niespodziewany obrót wydarzeń.

W tych okoliczność zupełnie innego wymiaru nabiera hasło Stefaniuka i całej kampanii Prawa i Sprawiedliwości w Białej Podlaskiej – “Biała na Plusie”. Proponujemy zamianę hasła zgodnie z rzeczywistością na “Biała na 38 milionowym Minusie”.

Panie Prezydencie Dariuszu Stefaniuku – wstyd!

No i tak jest z PiSem. Cztery lata temu naturalny lider lokalnej społeczności został przez kaczora, za podszeptem (szantażem finansowym?) Biereckiego zastąpiony przez dupka, którego jedynym atutem było zdrada szefa.

natemat.pl/116929,skok-na-pis-jak-senator-bierecki-podbija-partie-kaczynskiego-posel-pis-dla-natemat-padlem-ofiara-jego-wplywow

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.