Dodaj do ulubionych

Potrzebny tłumacz

04.12.18, 17:14
Napisałem
Cytat
Nie spodziewałem się, że cokolwiek zrozumiesz. Ale mam do ciebie pytanie o twoje rozumienie związków przyczynowych. W poście piqa napisałaś:
"Ostatnie wydarzenia we Francji zapowiadane były przez wejście nowego oprogramowania w Windowsie; bo makra jako zbyt przestarzałe automaty przestają być supportowane przez gugle."
Nowe oprogramowanie wywołało zamieszki?
Czynnik X spowodował wejście nowego oprogramowania i zamieszki?

Dostałem w odpowiedzi poniższy komunikat

Cytat
Re: Cepkowi o kontekstowej definicji lewactwa
kalllka 04.12.18, 14:33
forum.gazeta.pl/forum/w,13,167241305,167241305,zdeptac_postepactwo.html
Nie. Zacznijmy od tego ze nawet jeśli myślisz z analogowa zdefiniowana w formule., przez tych tam dwóch panów.. to jest ona na poziomie języków najwyższej generacji którymi obecnie operują systemy, jest juz nie supportowana.
Tak: / announcement/ nowego oprogramowania moglo/ wprowadzic czynnik x-z równowagi-
Ergo-makr_on mógł zostać wykorzystany do wywołania zamieszek.
Co decyduje o odbiorze odpowiedniego znaczenia w/w pokazanych fraz programowania., -
Technologia i prędkość.
Więc ty ze swoją kostycznym uporem w ocenianiu innych o swojej wyższości nad nasza niższością- w końcu pozistajesz w końcu.. jak złośliwe urządzenie peryferyjne.
A tu coś do poczytania: w związku ze związkiem przyczynowo- skutkowym, nowej daty:
BBC newsreader 'speaks' languages he can’t www.bbc.co.uk/news/technology-46104437

Czy ktoś byłby uprzejmy streścić o co biega?

--
„Nationalstaaten müssen heute – sollten heute, sage ich – bereit sein, Souveränität abzugeben“ Angela Merkel
Edytor zaawansowany
  • cepekolodziej 05.12.18, 08:01
    A co to trudnego?

Wchodzisz do SJP, masz makro, analogowy, google, generacja, fraza, peryferyjny. Itd.

Czego Ci więcej trzeba?

Nie leń się - peryferyjnie.

--
    Все это рок-н-ролл!
  • cepekolodziej 05.12.18, 08:03
    A co to trudnego - dla Ciebie?

--
    Все это рок-н-ролл!
  • oleg3 05.12.18, 08:16
    Rozumienie pojedynczych słów jeszcze nie oznacza zrozumienia komunikatu.

--
    „Nationalstaaten müssen heute – sollten heute, sage ich – bereit sein, Souveränität abzugeben“ Angela Merkel
  • cepekolodziej 05.12.18, 08:52
    No właśnie.

I na tym kończę swój udział - w tym przejawie peryferyjnego zatroskania.

G'bye Hela.

--
    Все это рок-н-ролл!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka