Dodaj do ulubionych

Dzisiaj trzydziesta siódma rocznica....

13.12.18, 15:10
...... nieinternowania Jarosława Kaczyńskiego.
Wałęsa - internowany
Michnik - internowany
Komorowski - internowany

Jareczek do południa w łóżeczku z kiciusiem o stanie wojennym dowiedział się późnym popołudniem w kościółku od księdza.

--
Uczeni głupcy są najgorsi.
Edytor zaawansowany
  • qwardian 13.12.18, 15:33

Właśnie à propos, jak to się stało, że ojciec Michnika uniknął obozu koncentracyjnego?

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • cullinan1 13.12.18, 15:47
    konfident Maleszka też został internowany właśnie.
  • dachs 13.12.18, 18:09
    cullinan1 napisał(a):

> konfident Maleszka też został internowany właśnie.

Nie wariuj, Perła, Maleszka był w "internacie" na delegacji.
    --
    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
  • babaobaba 13.12.18, 18:11
    cullinan1 napisał(a):

> konfident Maleszka też został internowany właśnie.

==================
    No popatrz, nawet on ale Jarusia nie ruszyli właśnie.

--
  • benek231 13.12.18, 17:58
    a 37 lat temu byl takim samym komuchem, wiec niby dlaczego mieli go internowac - swojego czlowieka?
  • babaobaba 13.12.18, 18:14
    benek231 napisał:

> a 37 lat temu byl takim samym komuchem, wiec niby dlaczego mieli go internowac
    > - swojego czlowieka?

=================
    Towarzysz Balbina? To był papier sfałszowany. Tak orzekli niezależni naukowcy z IPN.

--
  • piq 13.12.18, 21:51
    ...bo imprezowałem a potem poszedlem do jednej takiej dziewuchy. Ech, gdzież są te niegdysiejsze wzwody...
  • t_ete 14.12.18, 00:11
    babaobaba napisał:

> Jareczek do południa w łóżeczku z kiciusiem o stanie wojennym dowiedział się pó
    > źnym popołudniem w kościółku od księdza.

Ja sie dowiedzialam wczesniej. Poprzedniego dnia mialam dyzur. Poznym wieczorem juz byl jakis niepokoj. W nocy ok. 23.00 zamilkl telefon i TV zaczal sniezyc. Ale wtedy jeszcze nie myslalam, ze to 'celowe wylaczenie'.
    Wczesnym rankiem uslyszalam bieganine i szloch pielegniarki, ktorej maz pracowal w Stoczni. Przyjechal po mnie Tato, ktory z Wolnej Europy dowiedzial sie o wprowadzeniu stanu wojennego. Na prosbe lekarki pojechalismy do jej domu by dowiedziec sie co z jej mezem.
    Zgarneli go w nocy.

Szczecin byl zasniezony. Dziwnie cichy.

To byla 8.00 - 9.00 ... Jarek wtedy smacznie spal. I o niczym nie wiedzial.

Zaskakujace.

tete

• babaobaba 14.12.18, 10:48
    t_ete napisała:

> babaobaba napisał:
    >
    > > Jareczek do południa w łóżeczku z kiciusiem o stanie wojennym dowiedział
    > się pó
    > > źnym popołudniem w kościółku od księdza.
    >
    > Ja sie dowiedzialam wczesniej. Poprzedniego dnia mialam dyzur. Poznym wieczorem
    > juz byl jakis niepokoj. W nocy ok. 23.00 zamilkl telefon i TV zaczal sniezyc.
    > Ale wtedy jeszcze nie myslalam, ze to 'celowe wylaczenie'.
    > Wczesnym rankiem uslyszalam bieganine i szloch pielegniarki, ktorej maz pracowa
    > l w Stoczni. Przyjechal po mnie Tato, ktory z Wolnej Europy dowiedzial sie o wp
    > rowadzeniu stanu wojennego. Na prosbe lekarki pojechalismy do jej domu by dowie
    > dziec sie co z jej mezem.
    > Zgarneli go w nocy.
    >
    > Szczecin byl zasniezony. Dziwnie cichy.
    >
    > To byla 8.00 - 9.00 ... Jarek wtedy smacznie spal. I o niczym nie wiedzial.
    >
    > Zaskakujace.
    >
    > tete
    >
    ====================
    Tak twierdzą ludziska. Czy to prawda? Jego brat był internowany a wśród bliźniaków więź jest ogromna. Jarosław powinien był wyczuć, że brat jest zagrożony.

--
  • institoris2 14.12.18, 01:29
    ciekawe macie skojarzenia z rocznica wprowadzenia stanu wojennego gazetowy trolliku.
    A mnie sie kojarzy z tym komunistycznym scierwem o nazwisku Jaruzelski.
  • babaobaba 14.12.18, 10:45
    institoris2 napisał(a):

> ciekawe macie skojarzenia z rocznica wprowadzenia stanu wojennego gazetowy tro
    > lliku.
    > A mnie sie kojarzy z tym komunistycznym scierwem o nazwisku Jaruzelski.

=====================
    Kojarzyłeś mi się kiedyś z kimś mądrym. Tak to jest z skojarzeniami....

--
  • xiazeluka 14.12.18, 12:20
    Wy, baobab, nigdy nikomu nie kojarzyliście się z kimś mądrym.

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.