Dodaj do ulubionych

zjednoczona opozycja to bzdura jest

07.01.19, 11:18
już widzę jak Giertych dogaduje się z Nowacką czy z Szlezwig-Wielgus. A Schetyna z Kosiniakiem i Czarzastym. Nie wspominając o reszcie Biedroniów i innych takich.
Taki antypisowski rząd przetrwa góra 3 miesiące albo co gorsza będzie sparaliżowany przez całą kadencję.
Wikul i inni antypisowcy mogą już robić dobrą minę do złej gry właśnie.
Edytor zaawansowany
  • qwardian 07.01.19, 11:43

To znęcanie nad nimi odbywa się bez mojego udziału. Z wygodnej kanapy pod kocykiem z alpaki obserwuję to wszystko na szerokim ekranie i nie mogę wyjść z podziwu, jak oni to wszystko znoszą...

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • kalllka 07.01.19, 13:42
    Oo to świetny pretekst do optymistycznej rozmowy o bliskiej przyszłości Polski, Europy.,
    Świata.
    Pretekst do zmiany sposobu rozmowy o przyszłości, o której w Tygodniku Powszechnym, piszą tak:
    „To będzie najlepszy rok w historii świata
    Będzie wspaniale, ale dlaczego o tym nie wiemy?
    Przez spisek.
    Chętniej przyswajamy spektakularne złe wieści niż historie o długofalowej stopniowej poprawie. Media mamroczą o zbrodniach i tragediach. Kultura-o kryzysie, klęsce i upadku..(...)Hans Rosling i mroczne instynkty:
    ...Choć” Factfulness” ukazało się po śmierci autora/ H.Rosling/ stanowiąc cos w rodzaju jego testamentu, książka pełna jest pasji optymistycznego (..!) ducha cechującego szwedzkiego uczonego.Czyta się ja jak wciągająca powieść science fiction, ale to prawdziwa opowieść. Na ponad 300 stronach Rosling przedstawia dane, wykresy, pomysłowe diagramy ilustrujące, jak zmienia się ( na lepsze) otaczający nas świat. Ale “Factfulness” to przede wszystkim kurs patrzenia na świat tak, żeby widzieć fakty, a nie własne przesady i uprzedzenia....
    Świat nie poprawi się sam...
    (...) Ci, którzy wietrzą w globalnym ociepleniu spisek służący atakowi na ich styl życia i podstępnemu zmniejszeniu mocy diesli, często z ironia(!) przywołują kwaśne deszcze i dziurę ozonowa. Zobaczcie, mówią, 30 lat temu straszyli bas kwaśnymi deszczami, potem dziurę ozonowa. I gdzie są terazcyw wszystkie strachy? Słyszeliście ostatnio o dziurze ozonowej?(...)” T.P nr.1-2019, autor- M. Napiorkowski

Czy mam właściwe wrażenie, ze większość tutejszych dysydentów... / nie bojmy się stwierdzić, ze aqua_ ma wystarczająco długa historie niezależności, by uznać jej netową odpowiedzialność i za wystarczające dobre, referencje w pełnieniu dysydenckiej roli?/
    ... nie umiałoby chcieć(!) zmienić swojego wygodnego nihilizmu-retorycznej maniery, by dorychczasowy niefunkcjonalny ogląd świata przebudować w bardziej pozytyw istyczny; taki dla przyszłych pokoleń- a właściwie już przycuplego, na progu aqa..
    Jestze sens siedzenia pod kocem albo z głowa w piasku?

• qwardian 07.01.19, 17:06

Nie podoba mi się to wyrażenie “Factfulness”. Ja bym użył Factwise. Filtry na kominach elektrowni powinny zwinnie wyłapać związki siarki, również nie walczę z wiatrakami, pod warunkiem, że nie wyrzucają w moim kierunku kryształowych sopli podczas gołoledzi. Wokół nie używam soli podczas odśnieżania, nie stosuję roundup na chwasty, ale lubię palić. Uwielbiam mój wielki ruszt z kominem. Teraz pracuję nad idealnym smokerem, wędzarką. Uwielbiam wokół smród spalenizny. Uwielbiam wokół palaczy, myself no smoker. Wracam do natury. Kominek na drewno już mam, myślę sobie, że te palone żywice mają efekt bakteriobójczy. Albo nie.

Ale na ekranie daje mi poczucie bezpieczeństwa, kiedy wróg biega w kółko oszalały z rozpaczy, a ja to z radością oglądam, aż nie zamkną mi się powieki..

--
  • kalllka 07.01.19, 17:36
    Hahaha.. doceniam twój autoreklamowy geniusz qw ale przypuszczając atak tygodnikiem , przypuszczam, ze takich jak ty- autoironistow, na lekarstwo już, a może i nawet jak siarki w zapałce/- piekle?/
    Ktoś jednak tych nieszczęśników tupiacych nogami u progu powiniwn nauczyć oddzielac fantazje od wyobraźni;myśleć tam i z powrotem.pokazac ze to nie boli. Świat fizykalny jest matematycznie sprawdzalny wiec wolałabym, zanim np. olegowe życzenia dla benia wejdą w użycie, by istniały drogi ucieczki / zamawiania uroków/
  • wikul 07.01.19, 13:44
    Nie wstydzisz się popisywać kompletną ignorancją polityczną? I jawną sympatią do coraz bardziej skompromitowanego złodziejskiego PiS-u? Przepraszam, zapomniałem że dla was pojęcie wstydu jest zupełnie obce.
    Przypomnieć ci twoje poprzednie proroctwa polityczne? I na ile się sprawdziły?

--
    "– Nie możemy pozwolić na to, żeby społeczeństwo miało wiedzieć, że my kłamiemy" – Jarosław Kaczyński "
  • cullinan1 07.01.19, 13:53
    wikul napisał:

> Przypomnieć ci twoje poprzednie proroctwa polityczne? I na ile się sprawdziły?

przypomnij.
    Niemniej dopiero teraz widzę jak wielkim mężem stanu jest prezes Jarosław Kaczyński, i tylko pod jego jednoosobowym kierownictwem w Polsce będzie dobrze.
    A ty bidaku będziesz musiał głosować na Nowacką, Zanberga, Psik Pichowicz, Czarzastego, Biedronia i tą całą lewacką hołotę właśnie.
  • wikul 07.01.19, 15:34
    cullinan1 napisał(a):

> Niemniej dopiero teraz widzę jak wielkim mężem stanu jest prezes Jarosław Kaczy
    > ński, i tylko pod jego jednoosobowym kierownictwem w Polsce będzie dobrze.
    > A ty bidaku będziesz musiał głosować na Nowacką, Zanberga, Psik Pichowicz, Czar
    > zastego, Biedronia i tą całą lewacką hołotę właśnie.

Zabawny bełkot czyli kolejna próbka geniuszu politycznego Perły v. Cullinna.
    Już nie wypierasz się uwielbienia dla Kaczyńskiego?

--
    "– Nie możemy pozwolić na to, żeby społeczeństwo miało wiedzieć, że my kłamiemy" – Jarosław Kaczyński "
  • benek231 07.01.19, 15:59
    wiec niczego madrego nie mozna spodziewac sie po tym głąbie.

wikul napisał:

> Zabawny bełkot czyli kolejna próbka geniuszu politycznego Perły v. Cullinna.
    > Już nie wypierasz się uwielbienia dla Kaczyńskiego?
  • cullinan1 07.01.19, 16:03
    wikul napisał:

> Już nie wypierasz się uwielbienia dla Kaczyńskiego?

jakie uwielbienie niby?
    Po prostu podziwiam jego geniusz jak wam daje kopniaki w tyłek właśnie.
  • wikul 07.01.19, 16:53
    cullinan1 napisał(a):

> Po prostu podziwiam jego geniusz jak wam daje kopniaki w tyłek właśnie.

Jako stary pislamista wszystko widzisz na opak. Bo przecież nikt wam nie wmówi że białe jest białe a czarne czarne. Tak więc z tymi kopniakami jest akurat odwrotnie.
    Po paliwo jeździsz na wschód czy na zachód?

--
    "…dopiero teraz widzę jak wielkim mężem stanu jest prezes Jarosław Kaczyński, i tylko pod jego jednoosobowym kierownictwem w Polsce będzie dobrze".
    Perła v. Cullinan1
  • wikul 07.01.19, 16:54
    https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/49461855_2287510481574679_2284686154932420608_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=1f0152b66a1db9ac2b9a191a60a8eaf4&oe=5CC55BD6

• qwardian 07.01.19, 17:15

Król w Bydgoszczy na niedzielnym orszaku jechał na wielbłądzie.

--
  • cullinan1 07.01.19, 17:40
    wikul napisał:

> Po paliwo jeździsz na wschód czy na zachód?

po paliwo jeżdżę na stację benzynową u mnie na wsi.
    A w zasadzie jeździ mój pomagier.
    Stać mnie bo Pan Prezes Jarosław Kaczyński dotrzymał obietnicy wyborczej i z nowym rokiem obniżył mi o około 2/3 podatek dochodowy.
    Zamiast np. 60 tys zł zapłacę tylko 20 tys zł.
    No i powiedz Wikul jak ten grandziarz Tusk ma się do Pana Prezesa właśnie?
  • wikul 07.01.19, 23:31
    https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/49939029_1979071465473990_38505283751772160_n.png?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=e79f38fdabd8a815c6f41f69a50496e4&oe=5C92DA71

--
    "…dopiero teraz widzę jak wielkim mężem stanu jest prezes Jarosław Kaczyński, i tylko pod jego jednoosobowym kierownictwem w Polsce będzie dobrze".
    Perła v. Cullinan1

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.