Dodaj do ulubionych

w Warszawie będzie karta LGBT +

21.01.19, 09:13
wmeritum.pl/karta-lgbt-plus-warszawa/263986

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
to świetny pomysł, nareszcie będzie wiadomo kto pedziem jest.
Z drugiej strony gdyby pojawił się neo Adolf to wystarczy
aby kliknął drukuj i będzie ich wszystkich miał jak na dłoni.
Ale najciekawszy jest ten pomysł budowy hotelu czy też hostelu
dla wykluczonych kochających inaczej.
Wszyscy bezdomni z Wa-wy powinni zapisać się na kartę LGBT plus.
Nie dość, że będą mieli dach nad głową to pewnie jeszcze darmowe obiady
i kieszonkowe a Wikul będzie na to płacił podatki właśnie.
Edytor zaawansowany
  • oleg3 21.01.19, 09:52
    cullinan1 napisał(a):

> to świetny pomysł, nareszcie będzie wiadomo kto pedziem jest.

Nieboszczka SB musiała robić akcję "Hiacynt".
    --
    „Nationalstaaten müssen heute – sollten heute, sage ich – bereit sein, Souveränität abzugeben“ Angela Merkel
  • oleg3 21.01.19, 09:59
    > Wszyscy bezdomni z Wa-wy powinni zapisać się na kartę LGBT plus.
    Oczywiście. Prysznic. Hostel nie będzie też strefą bezalkoholową. Ale pewnie do zdobycia karty potrzebny będzie adres zameldowania. Zawsze można krzyczeć, że to dyskryminacja.

Ja mam kartę dużej rodziny (miejską i krajową) i niezrealizowane uprawnienia do miejskiej karty seniora. To jest jakaś kasa w ulgach, do końca nie wiem jaka. Moje dzieci za grosze mają przejazdy komunikacją miejską. Ja nie korzystam. Żona też nie.

--
    „Nationalstaaten müssen heute – sollten heute, sage ich – bereit sein, Souveränität abzugeben“ Angela Merkel
  • kalllka 21.01.19, 10:03
    Tez tak twierdze/ ze to świetny pomysł/
    Nawet ci popychani od tylu bez wiedzy, ze są popychani, dowiedzą się, ze są popychani i zastanowić czy lubią być popychani, z , czy bez przyjemności.. i będą mogli zmienić popychacza-dostawce, na jakiegoś more właśnie..
    a ty perl popychasz, i masz swoje popychadła, jak beniu, czys tylko aktywnym odbiorca jego bździn?
  • boavista4 22.01.19, 05:31
    Czy pani Ania Grodzzka bedzie zarejestrowana jako normalka, lesbijka, transwestyjka, mezczyzna?
  • kalllka 22.01.19, 14:50
    To już jak sobie wybierze. Z tego co wiadomo to tylko stali mieszkańcy Warszawy będą się mogli zapisać.
    Nie wiem czy pan Grodzka jest z Warszawy i w związku z tym czy nie przesadzona tylko, na grunty uprawniające do użytkowania wieczystego. .
  • xiazeluka 22.01.19, 14:57
    Grodzko, jako posiadacz płci wszelakich LGBTQWERTYZSRS+++, będzie miał kilkanaście kart.

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • kalllka 22.01.19, 15:17
    Aha.
    Możliwym zatem będzie, technicznie i logistycznie, przesadzenie całego powiatu?
    Nawet się nie zapytam kto na tym skorzysta, bo już wiem, ze bardziej.
  • piq 22.01.19, 14:32
    ...jest durniem.
  • wwwi.gil 22.01.19, 15:37
    Rzydy mnie nie lubia chyba zostane pedalem.
  • kalllka 22.01.19, 16:01
    O, błędy bardzo cię lubią, bardzo.
    W końcu to na nich zbudowałeś sobie biznesowa stronkę hulajaca z forumowych przekierowań....
    ciekawe czy nadal klikając na twój nickname włącza się licznik i automatycznie funkcja podglądu odwiedzin..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.