Dodaj do ulubionych

Rok w zawiasach!

11.02.19, 16:06
Sąd orzekł karę jednego roku pozbawienia wolności, zawieszając warunkowo jej wykonanie na okres dwóch lat próby. Dodatkowo, wobec oskarżonego została orzeczona kara grzywny, a także zakaz wykonywania zawodu komornika sądowego przez okres trzech lat.

Jak wynika ze zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego, komornik, w sposób nieuprawniony zajął w siedzibie firmy ponad 8 tysięcy różnych ruchomości o wartości blisko 600 tysięcy złotych, pośród których znajdowały się między innymi przedmioty oraz sprzęt niezbędny do prowadzenia działalności gospodarczej, które to ruchomości były zgodnie z prawem wyjęte spod egzekucji.

Czytaj więcej na biznes.interia.pl/wiadomosci/news/nieuczciwy-komornik-sadowy-ze-zgorzelca-skazany,2602436,4199?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Edytor zaawansowany
  • dachs 11.02.19, 19:20
    To wpisuje się w system.
    Dla formacji stworzonej przez niedoszłego prokuratora, w której od poczatku znaczącą role grali prokuratorzy (Wasserman, Ziobro, Piotrowicz) represja jest ważniejsza od praw obywatela.
    A komornik jest ważnym ogniwem w systemie represji.
    Swojego się przecież nie będzie krzywdzić.
    Ordynarną kradzież zakwalifikuje się jako "przekroczenie uprawnień", a własny sędzia przyklepie.

--
    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
  • oleg3 11.02.19, 20:21
    A ja żałuję, że nie zostałem komornikiem.

--
    „Nationalstaaten müssen heute – sollten heute, sage ich – bereit sein, Souveränität abzugeben“ Angela Merkel
  • dachs 11.02.19, 20:36
    oleg3 napisał:

> A ja żałuję, że nie zostałem komornikiem.

Miałbyś lepiej smile

--
    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.