Dodaj do ulubionych

lubię Michelle Obamę...

11.02.19, 23:35
...choćby za to jedno przytomne stwierdzenie:
"Wiedziałam z doświadczenia, że wystarczy ubrać dowolnego czarnego półinteligenta w garnitur, żeby biali wpadali w zachwyt."

Ciekawe, że amerykańskie kampusowe mędrki nie ubrały po tym białych kapturków i nie zlinczowały jej na miejscu. Prawdopodobnie siedzą, głupio się uśmiechają i usiłują przemilczeć.
Edytor zaawansowany
  • dachs 11.02.19, 23:48
    To trochę w stylu Collina Powella, gdy krytykował tzw. kwoty: Gdyby wprowadzili kwoty, to nie ja byłbym sekretarzem stanu, ale jakiś głupi czarnuch - miał powiedzieć.

--
    Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
    /G.K. Chesterton/
  • felusiak1 12.02.19, 00:57
    Powiedział do Teda Keneddy'ego: Popatrz. Ten tam jeszcze kilka lat temu przynosiłby nam kawę.
  • xiazeluka 12.02.19, 10:49
    Niezła laska. Da się lubić.

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • benek231 13.02.19, 19:51
    Obawiam sie, ze zow jestes gotow skoczyc do jakiejs glupiej konkluzji. Dwoch twoich kolegow juz skoczylo.
  • rumia100 14.02.19, 18:51
    Męczę się z jej "Becoming" nudna - jak flak. Ale czekoladka fajna, i Luka rację ma, że laska niezła.smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.