Dodaj do ulubionych

Świetny Lis w roli "tłumacza".

24.02.19, 11:04

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości oraz prezentacja nowych programów wywołała spory popłoch nie tylko wśród polityków opozycji. Niezdrowe wzmożenie na Twitterze i wylewanie swoich frustracji można było zauważyć także na profilu Tomasza Lisa.

Naczelny „Newsweeka” musiał bardzo przejąć się słowami polityków PiS, które padały podczas konwencji.

Już od rana Lis na własny język tłumaczył to, co działo się na konwencji. Przekonywał, że prezes PiS przedstawi „projekt oszustwo plus, czyli jak jeszcze raz zrobić w konia naród”.

Dziś pan prezes przedstawi państwu projekt OSZUSTWO PLUS, czyli jak jeszcze raz zrobić w konia naród, udając kogoś kim się nie jest i kupując ludzi za ich własne pieniądze, które w normalnym kraju poszłyby na to, by im, ich dzieciom i wnukom zapewnić godne życie

— kpił Lis.

Co można powiedzieć o kolejnym wpisie? Co najmniej tyle, że jest dziwny.

A teraz, drodzy państwo, za miliard 200 milionów, które wam ukradliśmy, przekonamy was, że kilkadziesiąt miliardów, które ukradniemy wam za chwilę, to dla was błogosławieństwo i dar losu

— tłumaczył na swój język Lis.

Co ciekawe, stwierdził, że oczekuje „honorowego członkostwa w PiS”.

Skoro za walenie w Unię Europejską dają w PiS miejsca na listach do europarlamentu, to ja oczekuję honorowego członkostwa w PIS - ie

— nabijał się naczelny „Newsweeka”.

Stwierdził także, że w tym roku Wigilia została przeniesiona na 23 lutego, za co wszyscy zapłacimy z własnej kieszeni.

W tym roku dekretem pana prezesa, wigilię i rozdanie prezentów przeniesiono z 24 grudnia na 23 luty. Za to i wszystko inne zapłacisz z własnej kieszeni.

Na tym jednak nie koniec jego popisów. Stwierdził, że Jarosław Kaczyński ma „ludzi za idiotów”, ale ci niedługo mu odpłacą.

Cenię w sumie szczerość Kaczyńskiego. Całe jego wystąpienie można podsumować tak - „uważam Was Polacy za kompletnych idiotów, którzy za własne pieniądze lub na kredyt zrobią wszystko co chcę, dając mi absolutnie całą władzę”. Polacy niedługo Kaczyńskiemu odpowiedzą

— przekonywał Lis.

Stwierdził również, że Polaków nie da się kupić, a Kaczyński oszukał już swoją rodzinę i teraz chce to zrobić z Polakami.
====================
Mnie się zdaje, że w roli "tłumacza" Lis wypadł bardzo dobrze o czym świadczy ton sfrustrowania w wypowiedzi "obiektywnej" W Potylice".--
Uczeni głupcy są najgorsi.--
Uczeni głupcy są najgorsi.
Edytor zaawansowany
 • benek231 24.02.19, 19:32
  powiedziec obserwujacemu te populistyczne gierki. Ale tak to juz jest, ze populiste mozna przebic tylko rozdajac jeszcze wiecej. No wiec PO zsugerowala,zeprzebije pisiorow, a oni zlapali te kosc w zeb i oglosili ja swoja wlasna. Czy Platforma istotniemiala zamiar scigac sie z pisiorami na socjal? Trudno powiedziec napewno, ale chyba tak. Czyli liczyli sie z ryzykiem zbyt krotkiego budzetu.
  Z drugiej strony skoro pisiory chwycili sie pomyslu, a nie wyjdzie im tym razem, to bardzo dobrze, ze to wlasnie oni beda rozliczani - nie sadzisz?

  Gdyby Platforma podbila na wiecej to tylko w celu zdobycia wladzy, ukarania pisiorow, i zaprowadzenia demokratycznych porzadkow wykluczajacych powtorke z populizmu klero-faszystow. Bo jesli mieliby kontynuowac wyscigi po wzgledy wyborcy to marny was wszystkich los.
 • babaobaba 24.02.19, 19:46
  Sądzę, że będą ale... za cztery lata. Żaden kraj ekonomicznie tego nie wytrzyma. Wystarczy, że Niemcy nie będą u nas kupować (nie chodzi, rzecz jasna o zakupy w sklepach) i leżymy.
  A na konwencji PiS niejaka sołtysowa powiedziała, że społeczeństwo otrzyma PREZENT od Kaczyńskiego. Qurba - niedawno mówili, że prezes jest goły a tu stać go na takie prezenty. Obawiam się, że ciemny lud to kupi a najgorsze wciąż przed nami. Stanie się coś takiego, ze kryzys w Grecji to dziecinna zabawka. Uporać się Grecji z kryzysem pomaga cała Europa a czy nam pomogą ci z pod znaku unijnej szmaty?

  --
  Uczeni głupcy są najgorsi.
 • benek231 25.02.19, 06:45
  Platforma ma jeszcze drobne zahamowania - troche sie boja wydawac ponad stan. Ale pisiory nie maja nic do stracenia. Obiecaja wszystko i jeszcze troche aby tylko wygrac. A pozniej, wiadomo - na miare potrzeb (wlasnych). Troche dadza, troche naklamia, nachachmenca, namatacza, zmanipuluja, oszukaja... Byle utrzymac sie jeszcze jedna kadencje i odsunac w czasie staniecie przed trybunalem, przed sadem. To samo dotyczy klechow. Ci najbardziej zaangazowani w windowanie pisiorow, w pomoc im, w rozwalanie demokracji, zostana wypchnieci na emerytury, czyli znow winnych nie bedzie no bo przeciez kk nie bedzie nikt scigal, nonie(?)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka