Dodaj do ulubionych

Krakowianie bojkotują spotk. z abp. Jędraszewskim

10.04.19, 17:18
"Przyzwoitość nie ma ceny"

"Przyzwoitość nie ma ceny, postanowiłem od dziś nie uczestniczyć w spotkaniach publicznych z ks. abp. Markiem Jędraszewskim" napisał na Fb Dominik Jaśkowiec, krakowski radny. Krakowianie idą w jego ślady. ...

krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,24631452,przyzwoitosc-nie-ma-ceny-krakowianie-bojkotuja-spotkania.html#s=BoxWyboMT
--
"…dopiero teraz widzę jak wielkim mężem stanu jest prezes Jarosław Kaczyński, i tylko pod jego jednoosobowym kierownictwem w Polsce będzie dobrze".
Perła v. Cullinan1 v. au999
Edytor zaawansowany
  • babaobaba 10.04.19, 17:32
    Piqowi on się podoba. O innych tuzach intelektu tego forum nie wspomnę. Zobaczysz, jak nie "zostawią suchej nitki" na księdzu biskupie, tak się będą ślinić z zachwytu. Już przejrzałem to towarzystwo. Uważam, że każdy, kto gardzi Tischnerem, o. Wiśniewskim czy choćby prostym księdzem Lemańskim, że o księdzu Bonieckim nie wspomnę, nie zasługuje na miano katolika. To jakaś hybryda rydzykopodobna. Bo i ile można wybaczyć zmanipulowanej staruszce to ludziom cytującym z pamięci Biblię wybaczyć się nie da. Niech im Bóg wybaczy.

--
    Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
  • dachs 10.04.19, 18:07
    babaobaba napisał:

> Piqowi on się podoba.

Jak możesz tak kłamać?
    "pisze o tym smoleńskim pajacu abp Jędraszewskim,...
    ...nasłanym nam do miasta Sapiehy, Wojtyły i Macharskiego, który to matoł i sukinsyn ostatnio ośmielił się stwierdzić publicznie, że prześladowanie chrześcijan na świecie objawiło się zwłaszcza w wyroku na tego zboka kardynała George'a Pella, metropolitę Melbourne i Sydney, za zmuszenie dwóch chłopców do zrobienia mu paszczami laski w zakrystii, bo ich złapał na podpijaniu wina. Jeden z nich się zaćpał na śmierć w trakcie śledztwa. A kardynał deklarowal się jako bardzo bardzo rygorystyczny w sprawach obyczajowych. W poprzednich śledztwach nie udało się go skazać, bo było za malo dowodów, jako prdolony hipokryta zorganizował "kampanię wynagradzania ofiarom pedofilii w australijskim kościele", choć sam miał śledztwa od 1970 roku, a ten głupi c-h-u-j-e-k mój metropolita twierdzi, że ten pedał-gwałciciel jest ofiarą prześladowania ze względu na wyznanie i że odmawia mu się praw człowieka, bo siedzi w pudle solo z powodu, że jest w niebezpieczeństwie ze strony innych więźniów.

Takie jest zdanie piq'a na temat biskupa.
    Jeżeli dla Ciebie "matoł", "sukinsyn" i "c-h-u-j-e-k" to wyrazy akceptacji, to należymy do dwóch, bardzo odległych cywilizacji.
    --
    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
  • babaobaba 10.04.19, 20:52
    dachs napisał:

[...] Takie jest zdanie piq'a na temat biskupa.
    Jeżeli dla Ciebie "matoł", "sukinsyn" i "c-h-u-j-e-k" to wyrazy akceptacji, to należymy do dwóch, bardzo odległych cywilizacji.
    ===============
    Należymy do tej samej cywilizacji. Cytowanego tekstu nigdy nie czytałem tak samo jak tego, do którego prowadzi link poniżej (rok 2017). Natomiast co do piqa nie bardzo chciałbym zmienić zdanie. To głównie jego miałem na myśli pisząc w innym wątku o cytujących Biblię. Niewiele jest wątków, w których piq odnosiłby się z szacunkiem do swoich rozmówców. Jego powoływanie się na Biblię i Ducha Świętego to bluźnierstwo czystej wody.
    --

--
    Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
  • xiazeluka 10.04.19, 21:36
    "Niewiele jest wątków, w których piq odnosiłby się z szacunkiem do swoich rozmówców."

Towarzyszu baobab, misjonarzu z przeceny, przypomnijcie, kiedy ganiliście Kserokopiarkę, Kretyna52 albo biologiczną_kloakę - albo skończcie z tym mizdrzeniem się.

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • piq 10.04.19, 22:09
    ...człowiek o śladowej choćby przyzwoitości wiedziałby, co zrobić. Ty odwracasz kota ogonem, że zasługuję na twoje łgarstwo, bo i tak jestem wstrętny (owszem, jestem). Znamienna dla twojej bolszewickiej moralności jest ta podwójna miara.
  • dachs 10.04.19, 22:54
    babaobaba napisał:

> Natomiast co do piqa nie bardzo chciałbym zmienić zdanie.

Ciekawe podejście. Niby, że przesłanki by sie znalazły, ale wolisz trzymać się wytyczonego raz kursu.

> Jego powoływanie się na Biblię i Ducha Świętego to bluźnierstwo czystej wody.

I tu mnie zaciekawiłeś. Bo ja jestem chrześcijaninem świeżej daty i nie bardzo jeszcze odróżniam ziarno od plew.

--
    Probowalem odpisac dzis uczestnikowi nick Dachs i pokazala mi sie ponizsza infornacja, na zoltym tle (pod kreska). Moge podejrzewac, ze postaral sie oto wymieniony powyzej Dachs (lub Borsuk), ktory w przeszlosci byl juz moderatorem i wycinal mi podobne numery ze znikaniem moich wpisow, czy zamykaniem mozliwosci prezentowania wlasnych pogladow. smile smile smile
  • piq 11.04.19, 00:25
    ...w innym wątku wyraził ubolewanie. Jest w porządku. Zresztą na FAq z zasady się na nikogo nie obrażamy, choć potrafimy się nieźle obsobaczyć.
  • piq 10.04.19, 18:56
    ...borsuk już podał pełen cytat ze mnie (dziękuję, borsuk), ja jeszcze podam link:
    forum.gazeta.pl/forum/w,13,167910214,167910214,Homo_Sapiens_60_62_Homo_Catholicus_Repetyc.html?p=167926554

I co?
  • piq 10.04.19, 19:31
    forum.gazeta.pl/forum/w,13,163729967,163729967,napisalem_do_mojego_Towarzysza_Arcypasterza.html?p=163729967

• benek231 10.04.19, 18:28
    Wczesniej Lodzianie przestali lubic tego sukinsyna biskupa, wiec przeniosl sie do Krakowa. Prawdopodobnie motywowany konserwatyzmem Krakowian oraz tradycja przytakiwania ksiedzu.

Ponizej twojemu koledze Szkopowi aktualnie nie lezy zbytnio pomaganie Jedraszewskiemu, czyli szefowi kosciola ktory Szkop sobie wybral, wiec w zamian skoncentrowal sie Szkop na ataku na Ciebie.
    Szkop to takie samo antydemokratyczne gowno jak ten Jedraszewski i dlatego atakuje jego przeciwnikow.
  • boavista4 10.04.19, 21:12
    Takie gnojenie przeciwnika politycznego powinno byc karane. Benek do mamra. Caly Krakow kocha swojego Arcypasterza!!!
  • babaobaba 10.04.19, 21:34
    Myślę, że się mylisz, Benek. Dachs nie jest taki jak inni. Przede wszystkim nie obraża swoich rozmówców. Często się z nim nie zgadzam, ale jak widzisz można rozmawiać bez obrzucania się fekaliami.

--
  • benek231 10.04.19, 22:05
    babaobaba napisał:

> Myślę, że się mylisz, Benek. Dachs nie jest taki jak inni. Przede wszystkim nie
    > obraża swoich rozmówców. Często się z nim nie zgadzam, ale jak widzisz można r
    > ozmawiać bez obrzucania się fekaliami.
    Ja takze probowalem - przez pierwszych 10 lat. Mozolnie probowalem. I juz nie probuje.
    Ale tez nie obrzucam co fekaliami lecz po prostu nazywam po imieniu. A jest Szkop antydemokratycznym gownem. I juz samo to zamyka sprawe.
  • dachs 10.04.19, 22:16
    benek231 napisał:

> Ale tez nie obrzucam co fekaliami lecz po prostu nazywam po imieniu. A jest Szk
    > op antydemokratycznym gownem. I juz samo to zamyka sprawe.

Gdybym się nie obawiał, ze Wikul może być zazdrosny, powiedziałbym Krzysiu, że Cię uwielbiam.
    smile

--
    Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
    /G.K. Chesterton/
  • wikul 11.04.19, 01:05
    dachs napisał:

> Gdybym się nie obawiał, ze Wikul może być zazdrosny, powiedziałbym Krzysiu, że
    > Cię uwielbiam.

To że głupiejesz w postępie geometrycznym mnie nie martwi ale gdy próbujesz dorównać "perlistym poczuciem humoru" Mławskiemu itp. indywiduum to już jest smutne. Chyba zrewiduję moją opinię na twój temat.

--
    "…dopiero teraz widzę jak wielkim mężem stanu jest prezes Jarosław Kaczyński, i tylko pod jego jednoosobowym kierownictwem w Polsce będzie dobrze".
    Perła v. Cullinan1 v. au999
  • dachs 11.04.19, 09:02
    wikul napisał:

> To że głupiejesz w postępie geometrycznym mnie nie martwi ale gdy próbujesz dor
    > ównać "perlistym poczuciem humoru" Mławskiemu itp. indywiduum to już jest smutn
    > e. Chyba zrewiduję moją opinię na twój temat.

że sama wzmianka o tym, że mógłbyś uwielbiać Krzysia wprawiła Cie w taką złość.
    Z drugiej strony trochę mi nieswojo, że w ogóle mogłem Cię o coś takiego posądzić
    To pewnie wina długoletniego czytania Twoich postów, które - przyznasz to obiektywnie - w swej masie mogły sprawiać wrażenie bezwarunkowego wsparcia dla bezustannej chamówy, z jaką Krzyś prezentuje to coś, co sam nazywa poglądami.
    Cieszę się, że tak nie jest i że mogę uwielbiać Krzysia dalej, bez obawy, że urażę Twoje uczucia.

--
    Probowalem odpisac dzis uczestnikowi nick Dachs i pokazala mi sie ponizsza infornacja, na zoltym tle (pod kreska). Moge podejrzewac, ze postaral sie oto wymieniony powyzej Dachs (lub Borsuk), ktory w przeszlosci byl juz moderatorem i wycinal mi podobne numery ze znikaniem moich wpisow, czy zamykaniem mozliwosci prezentowania wlasnych pogladow. smile smile smile
  • benek231 11.04.19, 15:17
    Wczesniej Szkop napisal do do Ciebie:

"Cieszę się, że tak nie jest i że mogę uwielbiać Krzysia dalej, bez obawy, że urażę Twoje uczucia."
    Zatem wiedz Wikulu, ze ja pozwalam Szkopowi by mnie nadal uwielbial, niemniej oswiadczam, ze juz wiecej nie bede mu dawal do buzi, gdyz brzydze sie jego zajadow.

Sprawa jest prosta, Wikulu, gdyz masz do wyboru pomiedzy byciem przyjaznym w stosunku do mnie (bys choc unikal mnie jeszcze wiecej) oraz do wartosci demokratycznych, a Szkopem i reszta tego antydemokratycznego gowna.
    Szkop jest mily i nie uprawia "chamowy" - chyba, ze czasem gdy kaze mi sp.... z forum badz nazwie ch... przez ceha. Niemili moga byc jednak, i beda, jego koledzy czyli ta antydemokratyczna swolocz, na czele z Kretynemluka, Piqiem, Perla, i Olegiem3.
    Zatem wybrac musisz pomiedzy wartosciami a zyczliwoscia Szkopa - specjalisty od wbijania klinow.
  • dachs 11.04.19, 18:30
    benek231 napisał:

> Zatem wiedz Wikulu, ze ja pozwalam Szkopowi by mnie nadal uwielbial, niemniej o
    > swiadczam, ze juz wiecej nie bede mu dawal do buzi, gdyz brzydze sie jego zajad
    > ow.

Niepotrzebnie straszysz Wikula opisami tortur jakich jesteś skłonny dopuścić się wobec osób Ci nieprzychylnych. Jestem pewien, że dokona właściwego wyboru

> Szkop jest mily i nie uprawia "chamowy" - chyba, ze czasem gdy kaze mi sp.... z
    > forum badz nazwie ch... przez ceha.

Jeżeli kiedyś tak Cię nazwałem *), to tylko przez "ceha", gdyż forma przez "samoha" jest wprawdzie dopuszczalna, ale pasuje raczej do płotu, niż do forum na poziomie.
    No i w ogóle, dla Ciebie Uszatku mój miły, nie będę przecież skąpił literek.

*) szukałem nie znalazłem, liczę na pomoc.

--
    Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
    /G.K. Chesterton/
  • piq 10.04.19, 22:12
    ...czego benek mu zazdrości, a ty nie dostrzegasz, boś tępy i nadęty.
  • boavista4 11.04.19, 05:21
    www.rotana.video/watch.php?vid=cc1f644ed

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka