Dodaj do ulubionych

Jak Anders Holch Povlsen mógł stracić troje dzieci

22.04.19, 15:08

Tak się zastanawiałem nad zamachem terrorystycznym przeprowadzonym przez islamskich braci Michnika o nazwie National Thowheeth Jama'ath i zdałem sobie sprawę, że jego sklepy odzieżowe produkują w Indiach, to i pewnie na Sri Lance. Ale jest dla mnie szokiem, że jego dzieci biorą udział w katolickich obrzędach, no cóż jako najbogatszy Duńczyk powinien teraz wesprzeć takie partie, które wygonią zbrodniarzy z państwa Wikingów. Kasy to on ma, tylko może mieć problemy z ich przekazaniem, w końcu zostało mu tylko jedno dziecko.

--
Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
Edytor zaawansowany
  • kalllka 22.04.19, 22:44
    No nie, ta jego marka nie szyła dziećmi.
    Fair trade i takie tam banalne zasady.
    To okropne, ale żeby zapobiec znowu zabrakło tylko Colombo..
  • qwardian 23.04.19, 09:23

Ale to nie jest grzech, że dzieci zamiast do szkoły chcą zarobić na Iphona. A, że dzieci do kościoła, zamiast do kółek wolnomyślicieli na polu golfowym, tego by Forbes nie wymyślił..

--
  • kalllka 23.04.19, 10:40
    Jestem zdania ze forbest trzyma parapet. Maja zrobić zestawienie to jak robili tak robią
    Nic się nie zmienia bo każdy spływ jest sprawdzany.
    Za to glowe do pozłoty ma każdy ruski maladiec 89’. Od kiedy bycie gejem jest po to by zarobić / i głównie przez yt / od wtedy to chwytak na dzieciaki. To już dekady spływających z pakunkami sobowtórów cobainow, wainhausow czy mniej toksycznych osobowości by przed piętnastym rokiem życia być ustawionym.
    Pracują głównie w godzinach szkolnych- bez upierdliwej parents Control i czujnych oczu sąsiedzkich routerów, także w niedziele w kościele.
    Zasięgi maja ze hoho- stamtąd aż do pół do piątej am; z wierzchu rodzicielskie top upy, a pod spodem łapy capy.
    PS
    Zajrzyj na naukę to zobaczysz od kiedy i jak trzyma Times new Roman..
    Nie wiem jak benek posiadł był polski dzwon Zygmunta /myśle ze to nadal sztuczka/ ale wybrane fora wciąż dzwonią jak i kiedy jemu się podoba.
    Warto to sprawdzić żeby znowu nie było światowej klęski żywiołowej.
  • qwardian 24.04.19, 07:08

Niech się odwalą od podkarpackich dzieci, bo im urządzę Halloween..

--
  • kalllka 24.04.19, 10:27
    Wiesz, to ciekawe ale akurat podkarpackie dzieci płaczą inaczej, a raczej naturalnie płaczą.., jak to dzieci wybierające prosta drogę ekspresji. Nie wiem czy masz doświadczenie w byciu dzieckiem ale dzieci lubia płakać, tak jak śmiać się, w chórze. Podobnie z chorobami. naturalna manifestacja multiplikacji emocji i zdrowego oczyszczenie organizmu. w tradycyjnie prowadzonych żłobkach świetnie to widać.
    Niestety sztuczne ucho benka rejestruje ten płacz już jak meet_hood.
    Znany nam kult jednostki /socjopatia/
    tłumaczona w cyber językach w 1:1, biosystem jako system operacyjny
    apple.news/AaYFTlbA_TpyAMuHwI-2OcQ
    Może coś przeoczyłam, ale en masse tak to sie właśnie kręci- jednostka z Podkarpacia nakłada się na następna i [Kakofonia] gotowa.
    I jeszcze coś, gdy będziesz czytał w/w artficial, posłuchaj np Coldplay, pewnie od ręki będzie jasne, dlaczego kolegom z ore-it, pl_eksperymenty językowe są tłumaczone na ogólnie rozumiany-
    chaos i S-curve...
  • kalllka 24.04.19, 11:30
    I jeszcze coś.. bo pewnie już przekierował cię mój link na strony sky...
    nie bierz na poważnie informacje- pytonie ze Szkocji. Oni o nic nie pytają. Nie wiedza ze przez iPhona „polscy koledzy” śledzą pojedyncze IP na angielski, a sprytnie podstawiona baba konfiguruje tel.ip z tv i routerami. Tak właśnie profilują
    Bo jakiś musza przecież zarabiać wife -żono na waciki.
  • qwardian 25.04.19, 07:26

Również jestem pod wrażeniem z jaką szybkością to wędruje, ale nie można Kaleczko mylić prędkości dźwięku z prędkością fal radiowych. Traktuję to jako zemstę za kij maturalny jaki nauczyciele zgotowali dzieciom, a Cygana powiesili..

--
  • kalllka 25.04.19, 09:45
    No jak nie można skoro benio właśnie to robi -myli.
    A myli to od lat i z powodzeniem, bo żaden z eggoistow nie odmówi sobie przyjemności sprowadzenia się do jego poziomu..kurka na dachu.
    Na tym samym- niewłaściwym zidentyfikowaniu sygnału- polegała sztuczka socjotechniczna w Sri lance i piecioosobowa gra w chińczyka.
    A ponieważ wątek technologiczny nam się już wypalił, pozwolę sobie na jego tu podbicie:
    apple.news/AFEF_Fz43OgmyYFrJ2b8ROA
    Tak a propo zmyłek, zadna to nowość, zwlaszcza dla polskich programistów, ze zapałki w ręku dziecka to piroman w polskim sejmie.
    Lecz powszechność płatności zbliżeniowych, w których Polska wiedzie europejski prym - i bug z qulacommu daje cudowna możliwość dla ciułaczom pasożytującym na prywatnych kontach, choćby takich jak te nasze- z gazety..
    no to teraz wystarczy połączyć informacje i... god luck.
  • kalllka 28.04.19, 08:33
    apple.news/ANHYpWoKuQyOtUQlt-Rn-vw
    Przyczyny są znane: zaniechanie
  • qwardian 28.04.19, 11:26

kalllka napisała:

> Przyczyny są znane: zaniechanie

Najlepiej tego typu sytuację rozwiązano w Myanmar po ataku na wojsko. Nobel za orientalne metody, w tym Suharto, przeciw jawnej obowiązującej powszechnie farsie. Myślałem Kaleczko, że zarzuciłaś ten wątek i rzuciłaś się w wir kampanii wyborczej na rzecz Wincenta Anglosasa..

--
  • kalllka 28.04.19, 15:48
    Nie no, mnie bardzo interesuje jak dalece wariacje na temat, mogą zmienić ciąg przyczynowo- skutkowy w pas klinowy.
    I powiem, ze Suharto idealnie pasuje, haha.
    W związku z tym panwincenty nie interesuje mnie jako ze i w charity biznesie jest tylko nie_świeży.
    PS
    On to teraz raczej hopsasa
  • cepekolodziej 23.04.19, 11:14
    > islamskich braci Michnika

Dobrze czytam to nazwisko? Po polsku?

Jeśli tak, to czytam wypłodek nieświeżej jajecznicy funkcjonującej w miejsce mózgu.

--
    Все это рок-н-ролл!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.