Dodaj do ulubionych

Całe podium dla przedstawicieli opozycji

25.04.19, 11:26
Była premier Ewa Kopacz została tegoroczną laureatką plebiscytu radiowej Trójki "Srebrne Usta" na najbardziej zaskakującą i zabawną wypowiedź osoby z polskiej sceny politycznej. Drugie miejsce zajęła Joanna Scheuring-Wielgus z Teraz!, a trzecie Ryszard Petru.

dorzeczy.pl/100741/Ewa-Kopacz-wygrala-plebiscyt-Rzucanie-kamieniami-w-dinozaury-przebilo-wszystko.html
– Przypomnę trochę strasznie dawne czasy, kiedy były jeszcze dinozaury, a ludzie nie mieli żadnych strzelb ani broni nowoczesnej, która pozwoliłaby je zabić. Wie pani, co robili? Rzucali kamieniami. Wiadomo, że od jednego rzucenia tym kamieniem nie padł, ale jeżeli miesiącami rzucali, to go na tyle osłabili, że mogli go pokonać – 1 miejsce

– I proszę mi nie wciskać tutaj dziecka z kąpielą do brzucha i proszę mi nie wmawiać, że ja coś powiedziałam - 2 miejsce

– Przepraszam, że Państwo czekali, ale z 15 minut zajęło mi, zanim znalazłem wolne miejsce na parkingu w galerii (handlowej). I taka sytuacja będzie się niestety powtarzała. Te tłumy, które są w sklepach przed świętami pokazują, że Polacy potrzebują mieć taką możliwość, żeby móc robić zakupy w niedzielę. W związku z tym wydaje mi się, że optymalnym byłoby, gdyby hasłem całej zjednoczonej opozycji w nadchodzących wyborach była likwidacja handlu w niedzielę – 3 miejsce.

Faworytem kolejnej edycji jest HGW.

– Ostatnia wieczerza była właśnie w okresie Pesach, dlatego że to było nawiązanie do wyjścia spod jednego okupanta, czyli Egiptu, do buntu przeciwko drugiemu okupantowi, czyli Rzymowi. Jakby znała trochę lepiej historię, toby wiedziała, że w tym czasie Chrystus – postać dla jednych historyczna, dla innych Mesjasz – specjalnie w tym okresie wraz z apostołami wjechali na baranku do Jerozolimy, by tę analogię podkreślić. I ta analogia była przyczyną jego ukrzyżowania – cytuję za
nczas.com/2019/04/24/gronkiewicz-waltz-znow-sie-kompromituje-chrystus-wjechal-do-jerozolimy-na-baranku-internet-bezlitosny-video/
Edytor zaawansowany
  • snajper55 25.04.19, 16:09
    S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.