Dodaj do ulubionych

Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy - 5,6%

29.04.19, 15:04

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24711556,najnowszy-sondaz-do-europarlamentu-pis-wciaz-na-prowadzeniu.html
To rezultat na granicy progu, więc głos skierowany na Konfederację ma najwyższą wagę. Ja zagłosuję w Poznaniu na listę numer jeden, Konfederacja, pozycję numer 3, Annę Bryłkę z Ruchu Narodowego. Niech młodość wygrywa tej wiosny, ta śliczna osoba reprezentuje naszą przyszłość..--
Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
Edytor zaawansowany
 • au999 29.04.19, 15:19
  no to jest nas prawie dwóch.
  Napisałem - prawie - bo 3 na liście lubelskiej to jakiś taki podejrzany jest.
  Ukrainiec, który służył w armii rosyjskiej.
  Rozejrzę się jeszcze właśnie.
 • kalllka 29.04.19, 16:13
  Jakaś krótka charakterystyka Konfederacji.. by sie przydała; choć nie będzie mnie w Polsce podczas euro-wyborów /głosuje tutaj/ to ciekawi mnie sensowna kontrpropozycja dla pisu.
  No i jak się maja w sondażach polscy neurodemokraci spod flagi PO?
 • qwardian 29.04.19, 16:47

  Tutaj Kaleczko trzeba kalkulować, bez aluzji. Otóż PiS wygra i mnie nie potrzebuje. PO jest bardzo potrzebna jako opozycja na czas recesji, jak to już zawczasu bywało. Jest tak pazerna na władzę, że chwyci łapczywie gorący kartofel za który otrzyma kolejne baty. Taki głupek do bicia, no wiesz Kaleczko. Konfederacja, ja to nazywam przyszłością, kuźnią młodych kadr i nowym spojrzeniem na świat. My, Solidaruchy jesteśmy zachowawczy, oni chcą zdobywać świat po szczyty Himalajów. Jeżeli te słupki wahają się tam wokół magicznej piątki, to trzeba to lekko pchnąć w naszą stronę...

  --
  Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
  www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
 • xiazeluka 29.04.19, 20:10
  Narodowi socjaliści z LiN zaczęli trząść portkami - w dzisiejszych wieczornych Dezinformacjach już pojawił się antykonfederacyjny materiał.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • qwardian 29.04.19, 20:24
  Wiem, właśnie skończyłem oglądać wiadomości.

  --
  Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
  www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
 • qwardian 29.04.19, 21:05

  Oni w dzienniku mówili o tym facecie co był w rosyjskiej armii, o którym pisał Perła, on sam też się wypowiadał. Gdyby to wszystko dotyczyło łotrów z KE to jeszcze bym zrozumiał, ale wszystko jest naprawdę zabawne, groteskowe i zupełnie niepotrzebne..

  --
  Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
  www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
 • qwardian 30.04.19, 19:49
  Cholera znowu w dzienniku nagonka na Konfederację..

  --
  Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
  www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
 • kalllka 30.04.19, 20:57
  Heh., no i dobrze. Dowodzi tego, ze tylko jeden supplier robi polska informacje.
  Pisałam ci już, ze panna pewnie nawet nie spodziewa,, ze pisza za nia jej końfederacje.

  Sam zreszta zobacz timingi benka i baby i się sam przekonasz, ze za darmochę na forach ograbiają całe polskie media.
  To cwane gapy od lat upozycjonowane po środku. Mili, starsi panowie... heh, dwaj...
 • qwardian 30.04.19, 23:18
  Sugerujesz, że timing ich wpisów nie jest spontaniczny, tylko starannie zsynchronizowany. Mój wewnętrzny zegar rejestruje ten fetor jak czosnek w hollywoodzkich filmach...

  --
  Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
  www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
 • kalllka 01.05.19, 11:29
  Nie sugeruje, wiem, ze tak robią...i może ci się to nie spodoba ale zawsze oszukują dwie strony, żeby było sprawiedliwie...uncertain
  Blokują informacje, sprzedają fałszywki..a przede wszystkim robią informacje- na podstawie zalewanych informacji pozyskiwanych przez podstawione aliasy -trolle / tak jak robił tu maxio/
  Proceder nie do udowodnienia zwłaszcza gdy chętni do „pozycjonowania” to np werbowani „niepełnosprawni” albo Polacy za granica/ grupy na fb/ i zwłaszcza gdy się politycznie obrabia dwie skłócone stronywink
  Dlatego formuła forum gazety wróg- przyjaciel i chaos w narzędziach dostępnych na forach-brak jawnych standardów bezpieczeństwa.. jest taka groźna.
  No ale o tym pomału i na Czerskiej, o tym się przekonują.
 • qwardian 01.05.19, 12:59

  Wiem o tym bo sam się na oszustwie łapię i jestem oszukiwany. Swoją drogą gubi ich strefa czasowa i głębokiego snu. Powinni wędrować wzdłuż południka jak ja na początku i wtedy clockwise byliby zawsze obecni w Polsce, której tak nienawidzą. Mentalnie byłem zawsze w mojej ukochanej, katolickiej Polsce 24/7, bo w nocy też mi się śniła. Są takie miejsca, które tylko widziałem w snach, pozostają nieodgadnione i zawsze wracają. Czasami myślę sobie, że my się zmagamy z duchami, bo tym jest wirtualny świat. Tymczasem idę podbijać mój ogródek, bo jest tam jeszcze sporo nieodkrytych miejsc..

  --
  Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
  www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
 • snajper55 30.04.19, 21:15
  qwardian napisał:

  > Cholera znowu w dzienniku nagonka na Konfederację..

  Konfederacja LGBT (Liroy, Godek, Braun, Terlikowski) odbiera głosy Kaczyńskiemu, więc pewnie zostanie zaliczona do lewaków, element animalny i ojkofobów. Jeśli chodzi o te dwa ostatnie przyporządkowania, to trochę racji w nich jest.

  S.
  --
  Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
 • kalllka 29.04.19, 20:29
  Posłuchałam i przyznam, nie dowiedziałam sie, na jakiej podstawie koledzy nazywają śliczna młoda panienkę T.May.
  Za to dowiedziałam, ze choć pani Agnieszka umie pisać programy to nie umie o nich mówić innymi niż zaprogramowane, słowami.

  W każdym, razie i trochę na tej samej zasadzie / tyle ,ze na poważnie/ prowadzi się polska polityka..
  i tu pytanie piramidalnie ważne, czy ta młoda kuźnia wyjście, wie ze jeszcze nie umie chodzić?
  Im dłużej tu siedzę, a chodzę dużo, tym więcej widzę, ze mówić, swobodnie mówić, trzeba się najpierw nauczyć. • qwardian 29.04.19, 21:13

  Uważaj Kaleczko bo te młode ma niewinną minkę, udaje helpless, jest bezwzględne i potrafi wszystko sprzedać w sekundę. Jestem dinozaurem, ale potrafię sobie wyobrazić, że ci producenci i użytkownicy gier, pewnego dnia staną w teatrze cyberwojny i zabiorą pieniądze z kont szybciej niż wyciągniesz kartę zbliżeniową z portfela. Nikt z nas nie wie co przyszłość przyniesie.

  --
  Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
  www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
 • kalllka 30.04.19, 11:05
  Jasne, masz racje- młode jest bezwzględne.
  sprzedaje bo nie umie chodzić.
  Nawet nie wie nawet jak się chodzil i dlaczego takie ważne jest umieć chodzić, mówić zanim się coś sprzeda. Nie wiem jaki procent lokalnego targetu pani końfederat /kobylfederat?/ to blokersi ale to oni głównie przebijają statystyki ponad 3G i robią
  z zasobów na małego fiata, pojemność BMW...
  Wystarczy zobaczyć jeden z odcinków pierwszego sezonu/ gry o tron/ by wiedzieć która marka zagra w ostatnim..
  Jak wiesz, ogarniamy, czy tego chcemy czy nie, tylko „lokalny” market. Powyżej 3 Machów chodzi tylko 6% światowej populacji i są to starzy, długodystansowcy.
 • institoris2 29.04.19, 20:40
  wybory europejskie to tylko rozgrzewka przed wlasciwymi, niemniej dobry wynik (okolo dwucyfrowy) to warunek, zeby konfederacja przetrwala do jesieni.
  A jesienia wazne jest tylko jedno- zeby PiS z przystawkami, albo PO z przystawkami nie byly w stanie utworzyc wiekszosci, co zmusiloby te partie do zawiazania koalicji.
  Dla konfederacji, jesli oczywiscie wejdzie do Sejmu, oznaczaloby to zakaz wchodzenia do koalicji, czy jakielkolwiek innej wspolpracy z PiS. No i przed jesienia do konfederacji musialaby dolaczyc partia Kukiz 15
  Przy takim scenariuszu calkiem mozliwy, a nawet prawdopodobny, bylby a) rozpad koalicji rzadowej i rozpisanie nowych wyborow, b) rozpad zarowno PiS, jak i PO i polaczeniem sie tych dwoch partii, co skutkowaloby zakonczeniem skodliwego dla kraju duopolu PiS/PO.
  Przy takim obrocie spraw partie prawicowe moglyby stac sie autentyczna opozycja, a w dluzszej perspektywie alternatywa dla socjalistow z bloku PiS/PO.  qwardian napisał:


  > To rezultat na granicy progu, więc głos skierowany na Konfederację ma najwyższą
  > wagę. Ja zagłosuję w Poznaniu na listę numer jeden, Konfederacja, pozyc
  > ję numer 3, Annę Bryłkę z Ruchu Narodowego. Niech młodość wygrywa tej wiosny, t
  > a śliczna osoba reprezentuje naszą przyszłość..
  >
  >
  >
 • qwardian 29.04.19, 21:17

  Jakikolwiek rezultat, Czerską doprowadzi do utraty zmysłów, a mi tylko na tym zależy..

  --
  Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
  www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
 • babaobaba 30.04.19, 18:57
  Czy Insti Marzyciel leżąc beztrosko na łące pełnej kwiatów i przyglądając się sunącym po niebie obłokom był małym leniuszkiem i widział tylko i wyłącznie apetycznie wyglądające chmurki, które wyzwalały w nim łakome zapędy czy też może był on małym wizjonerem dostrzegającym już wtedy na niebie coś więcej niż każdy przeciętny człowiek żyjący w jego jak i obecnych czasach?
  ================

  Tak, Insti - jesteś marzycielem. To dobrze. Przeważnie marzyciele są niegroźni. Żyją swoimi marzeniami i rozczarowaniami, bo musisz wiedzieć, że marzenie nieczęsto się spełniają. Wiele zależy od tego jakiego są kalibru. Jeśli marzysz o lizaku - łatwo takie marzenie spełnić ale jeśli marzysz o locie w kosmos - to jest marzenie, które nie może się spełnić. Złośliwi twierdzą wtedy, że to "marzenie ściętej głowy".

  Twoje marzenie o władzy w Polsce tzw konserwy zaliczyłbym również do takich marzeń. Jest tylko jeden sposób by się spełniło - rzecz jasna na krótki czas. Ścieżka Adolfa lub wojskowy przewrót, nie ma bowiem szansy by ludzie dali sobie odebrać socjalne osiągnięcia tylko dlatego by jacyś nowi amatorzy mogli się tytułować ministrami czy prezydentami. Nadzieje pokładane w Liroyach i Kukizach to groteska.
  --
  Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
 • wikul 03.05.19, 12:07
  https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/59093809_408541619742386_5982285789969514496_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=9e4cb0a83b7dae92152803e86fb41a58&oe=5D74C573


  --
  "…dopiero teraz widzę jak wielkim mężem stanu jest prezes Jarosław Kaczyński, i tylko pod jego jednoosobowym kierownictwem w Polsce będzie dobrze".
  Perła v. Cullinan1 v. au999
 • xiazeluka 03.05.19, 16:22
  Kserokopiarka znowu skserowała fałszywy cytat.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • kalllka 03.05.19, 18:01
  Przecież chodziło tylko o wklejkę.. odkąd przebitka/ czyli ja/ się im zbuntowała kleją ręcznie, przez wikula.
  PS
  Ostatnio mnóstwo zleceń na testy im odpadło po aferze z G5 a i w Cupertino wreszcie tropneli na czym polega ruskie szpiegostwo technologiczne.
 • babaobaba 03.05.19, 18:30
  xiazeluka napisała:

  > Kserokopiarka znowu skserowała fałszywy cytat.
  >

  ===============
  Podaj prawdziwy bo stajesz się niewiarygodny.
  --
  Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
 • xiazeluka 03.05.19, 22:06
  Mła staje się niewiarygodny, ponieważ zwraca uwagę fałszerzowi? No, towarzyszu, Mła widzi, że terminujecie w dialektyce.

  91.213.238.141/blog/wpis/dr_jozef_goebbels_lekcja_manipulacji/2157


  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • dachs 03.05.19, 22:13
  xiazeluka napisała:

  > Mła staje się niewiarygodny, ponieważ zwraca uwagę fałszerzowi? No, towarzyszu,
  > Mła widzi, że terminujecie w dialektyce.
  >
  > 91.213.238.141/blog/wpis/dr_jozef_goebbels_lekcja_manipulacji/2157
  >

  Bardzo wzruszający tekst, ale o co właściwie chodzi?
  Mamy ruskim ustąpić, czy ich lać?
  --
  Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
 • xiazeluka 03.05.19, 23:33
  Mowa jest o fałszowaniu cytatów, a nie o Ruskach.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.