Dodaj do ulubionych

Oglądam mój pierwszy nazi film, jest rewelacyjny..

09.05.19, 15:10

40 minut wprowadzenia w języku angielskim, potem film po niemiecku z angielskimi napisami. Dotyczy historii Boerów w Południowej Afryce, prezydenta Krugera, tego od Krugerrandów i intryg brytyjskiej korony w osobie Cecila Rhodes. W starej kopalni tego ostatniego (East Rand Proprietary Mines) sam pracowałem. Polecam wszystkim zainteresowanym jak nasza historia się zapowiada, bo to faktycznie o nas, którzy chcą żyć w pokoju, z dala od obcej ingerencji.

--
Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
Edytor zaawansowany
  • boavista4 09.05.19, 15:22
    Guardian, ty jestes nie z mojej parafi , ale film ogladnalem i tez polecam. bardzo dobry!
  • qwardian 09.05.19, 16:34

No nie mogłeś go oglądnąć w całości, bo ja jestem dopiero w połowie, ale zatrzymuję żeby w przerwie polać winko i dokończyć mój obiad. Film jest fantastyczny.

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • maksimum 09.05.19, 16:40
    www.britannica.com/topic/Boer-people

Szkoda ze przegrali wojne.
  • boavista4 09.05.19, 17:24
    Juz podalem dalej!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.