Dodaj do ulubionych

12 do kwadratu

12.05.19, 06:12

Ktoś wpadł na pomysł, żeby płacić za możliwość doczytania tekstów publikowanych w netowej Wyborczej. Tylko 12 zł za miesiąc przyjemności. 40 groszy dziennie. W skali roku 144 zł.

Akurat do kwadratu.

Jakiś bezmózg do kwadratu tę idejkę zaproponował, a gremium równie inteligentnych kwadraciarzy zatwierdziło.

Myślałem, że netowa gw zarabia na reklamach. Ale - tam. Idą w ślad za płatnymi programami tv. Chcesz obejrzeć atrakcyjny mecz czy film - płać. A my jeszcze dodamy reklamy, w parunasto-minutowych przerwach.

Papierowej gw nigdy nie kupowałem, to i nadal nie będę. A i nie wpłacę tych 12 do kwadratu. Ktoś w necie da link do artykułu - to przeczytam.

Albo i nie. Wolnoć Tomku. Każdemu w swoim.

--
Все это рок-н-ролл!
Edytor zaawansowany
  • kalllka 12.05.19, 10:28
    No i bardzo dobrze. Ja się niezwykle cieszę gdy mogę sobie z tobą- kijku, tak po polsku, ponarzekać.
    To zawsze lepsze, bardziej osobiste, niż czytanie bezpłciowej elektroniki.
    W większości niestety, nie skłaniającej do zastanowienia nie wspominając o analizie związków frazeologicznych. Ot, wystarczy celowa nieprzyjemność formy deklinujacej treść np.w taki sposóbuncertain
    Z bita przez kija nie wyda 12 groszy na nowe DC!
    by światopogląd wydał piec kolejnych wątków o niczym.
    A kolega Macaron widział się na unijnym tronie.
    Po drodze „zaliczając nie tylko stara Bastylie ale i wszystkie leciwe damy.
    W każdym razie miło cię widzieć cepie w sklepie /mimo benkowego rzygacza na twojej lewej flance/
  • boomerang 12.05.19, 11:52
    /mimo benkowego rzygacza na twojej lewej flance/

rzeczywiście porzygać się można patrząc jak głowa Benka wystaje ponad powierzchnię antydemokratycznych ekskrementów
  • boomerang 12.05.19, 11:54
    youtube jest za darmo, jak i wszystkie niezależne publikatory. do nich należy przyszłość

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.