Dodaj do ulubionych

Komu nie podobał się mój wątek o dokumencie

14.05.19, 10:14
Sylwestra Latkowskiego z 2005 roku?
Czy ta osoba będzie miała dość odwagi i honoru aby się przyznać i wyjaśnić motywy swojego działania?

--
"Demokracja opiera się na kłamstwie, przeto nigdy nie może stać się prawdą!"
Nikołaj Gogol
Edytor zaawansowany
  • czuk1 14.05.19, 10:59
    Aż wątek na to trzeba otwierać ?
    I pytanie - na Berdyczów. Nie wiadomo jaki to wątek - brak linka.

--
    - Kto podnosi rękę na Kościół, chce go zniszczyć, ten podnosi rękę na Polskę - mówił Jarosław Kaczyński podczas pikniku patriotycznego w Pułtusku.
  • sz0k 14.05.19, 11:13
    czuk1 napisał:

> Aż wątek na to trzeba otwierać ?

A w jaki inny sposób zachęcić nożyczkowego, tudzież koszowego do podzielenia się z wszystkimi swoimi intencjami?

> I pytanie - na Berdyczów. Nie wiadomo jaki to wątek - brak linka.

Chcesz linka do usuniętego wątku? Jeszcze jakieś ciekawe pomysły?
    Ten kto maczał w tym palce wie i to wystarczy.

--
    "Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek."
    Gilbert Keith Chesterton
  • dachs 14.05.19, 11:29
    To mógł być Sekielski, zły że Latkowski był pierwszy.
    Otworzyłem to, zerknąłem, chciałem doczytać później. No i nie ma.
    Skutek takich działań jest taki, że wszedłem na stronę Latkowskiego, której inaczej bym nigdy nie otworzył.

--
    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
  • oleg3 14.05.19, 12:09
    dachs napisał:

> To mógł być Sekielski, zły że Latkowski był pierwszy.

Przypuszczam, że to nie jest kwestia donosu do admina. Według regulaminu i netykiety (jak ja rozumiem) nie było podstaw do anihilacji wątku. Linia, czerwona linia, ustalona przez szefa szefów zadecydowała.
  • andrzejg 14.05.19, 11:53
    Widziałem Twój wątek i tak się zastanawiałem nad intencjami.

Pisze o intencjach, bo miałem okazje wysłuchać jakiegoś blogera, który będzie bardzo się modlił za zbłądzonych księży, który bardzo współczuje ofiarom, ale...Sekielskim na pewno nie kierowała troska o kościół, tylko ilość otwarć na internecie, czyli popularność, a ponadto Sekielski mógłby schudnąć , bo na pewno czuje się niedowartościowany i haniebnie wykorzystał w filmie elementy sakralne wskazujące, że chodzi o kościół....

bo przecież do tej pory było tak spokojnie i błogo.

Wszyscy się domyślali, ale p[od dywanem nie było widać. ( pod dywanem, czy tez na sąsiedniej parafii)

Jakie miałeś intencje?
    Chyba nie zdobycie popularności na tym forum.

• oleg3 14.05.19, 12:05
    Pierdolisz Andrzeju.

Szok, tak samo jak czy ty odpowiada za własne uczynki i zaniechania. A ty jedziesz metodą "za całokształt". Oleg, Szok, Luka ( i inne antydemokratyczne gówna z listy Krzysia) odpowiadają za cały internet, za sytuację polityczną i za pogodę. Ciebie ta zasada oczywiście nie dotyczy.

--
    „Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie”. Baruch Spinoza
  • andrzejg 14.05.19, 13:38
    ???

Prochy, czy deptana?
  • oleg3 14.05.19, 13:48
    Spirytus spożywczy.

--
    „Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie”. Baruch Spinoza
  • andrzejg 14.05.19, 13:52
    Jak dobrze rozrobisz, to lepsze to od Daniels i innych.

Jak zdobędę link do wypowiedzi blogera, o którym wspomniałem, to podeślę. Jestem ciekaw opinii innych forumowiczów..
    Twojej też, tylko wytrzeźwień proszę.
  • oleg3 14.05.19, 15:15
    andrzejg napisał:

> Jak dobrze rozrobisz, to lepsze to od Daniels i innych.

Jakieś 40 lat temu robiłem przypalanki. Już nawet nie pamiętam smaku.

> Twojej też, tylko wytrzeźwień proszę.
    Co cię tak rozsierdziło? Prawda?

--
  • sz0k 14.05.19, 12:09
    andrzejg napisał:

> Jakie miałeś intencje?

Chciałem zaznajomić forumowiczów z tym dokumentem sprzed 14 lat i tym co mówił na jego temat autor w wywiadzie z... tak... tak... "Gazetą Wyborczą". A jest to niezmiernie interesujące, zwłaszcza w kontekście dokumentu Pana Sekielskiego.
    W tym świetle (odsyłam ponownie do: latkowski.com/filmy/pedofile ) usunięcie mojego wątku jest więcej niż wymowne, lepiej bym tego sam nie wymyślił.

--
    "Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek."
    Gilbert Keith Chesterton
  • andrzejg 14.05.19, 13:37
    Dzięki za informację.
    Nigdy za dużo wiedzy.
  • dachs 14.05.19, 12:53
    andrzejg napisał:

> Widziałem Twój wątek i tak się zastanawiałem nad intencjami.

Też się zastanawiałem nad intencjami. Ale na szczęście wątek usunięto, pogrzebałem sam i zalazłem ten wywiad
    Pomyśleć - 14 lat temu.
    --
    Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
    /G.K. Chesterton/
  • qwardian 14.05.19, 13:00
    Intencja cenzora zawsze jest dobra.

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.