Dodaj do ulubionych

Papież Franciszek wysyła do Polski swojego emisari

15.05.19, 23:01
To jego Franciszek wysyła do Polski. W Chile bardzo szybko rozpracował problem pedofilii

natemat.pl/272779,kim-jest-abp-charles-scicluna-franciszek-wysyla-go-do-polski-ws-pedofilii?_ga=2.36173091.209250450.1557730482-205496322.1550927231&fbclid=IwAR3Pe8z5UMJ6Rzr6QUvJ4AACmdh2nubHTEnFxONsYAiggy7RQmV55FfbAKY

Zobaczymy co na totutejsi obrońcy pedofilii, jawni, niejawni,ocpryskowii i mentali pislamiści.

"…dopiero teraz widzę jak wielkim mężem stanu jest prezes Jarosław Kaczyński, i tylko pod jego jednoosobowym kierownictwem w Polsce będzie dobrze".
Perła v. Cullinan1 v. au999
Edytor zaawansowany
  • au999 15.05.19, 23:37
    wierz, nie wierz, ale taka jest prawda.
    Niestety, arcybiskup nic nie pomoże. Bo to nie KK ale liceum w Lublinie.
    Do szkoły podstawowej wysłano mnie jak miałem 6 lat skończyłem regularnie i po 8 klasach zdałem egzamin do VI LO. Miałem wtedy 14 lat. Zaczęło się w Karpaczu, na wycieczce szkolnej, w październiku i w pierwszej klasie. Ona śliczna nauczycielka, 13 lat starsza, miała wtedy 27 lat. Na studiach przeżyła zawód miłosny. No i tak to się zaczęło. Konsumpcja nastąpiła w zimie. Ja się urodziłem na początku marca to i być może nie miałem wtedy skończonych 15 lat. No i romans był pod mocną przykrywką. Oprócz tego, że była moją nauczycielką to też była przewodniczką turystyczną z wyżej półki. Zabierała mnie na ekskluzywne obozy i wycieczki zagraniczne. W sumie fajnie było, i trwało to 3 lata prawie.
    No i do kogo mam się teraz udać po odszkodowanie?
    Do szkoły, kuratorium, czy do ministerstwa oświaty właśnie?

• jenisiej 16.05.19, 01:20
    Ja niestety nie spotkałem we właściwym czasie żadnej pedofilki i przez lata musiałem się ograniczać do autoerotyzmu. Cnotę straciłem będąc prawie prawie pełnoletnim, z rówieśniczką, więc tajniki ars amandi zgłębiałem w żmudnym procesie samokształcenia (choć już w towarzystwie). Fakt, szybko i intensywnie nadrabiałem stracony czas, ale niestety kilka lat wczesnej młodości - jak mawia młodzież - poszło (a właściwie nie poszło) się je...

;-(

--
    - To zbyt inteligentne teksty jak na XX i zbyt poprawnie napisane - ortografia, niemal brak literówek, bez chaosu, uporządkowane, czyste cytaty, interpunkcja, ogólna estetyka, dbałość o czytelność. Tego nie da się w jednej chwili nauczyć. Jenisiej?
    - Kompletnie o nim zapomnialem. Moze byc Jeni.wink
    - Też o nim myślałem.
  • jenisiej 16.05.19, 01:26
    Filmu jeszcze nie widziałem, więc nie wiem, czy tam występują jakieś występne mniszki? Wszak wiadomo od czasów Zakonnicy Diderota, że w żeńskich klasztorach panuje ruja i porubstwo!

--
    - To zbyt inteligentne teksty jak na XX i zbyt poprawnie napisane - ortografia, niemal brak literówek, bez chaosu, uporządkowane, czyste cytaty, interpunkcja, ogólna estetyka, dbałość o czytelność. Tego nie da się w jednej chwili nauczyć. Jenisiej?
    - Kompletnie o nim zapomnialem. Moze byc Jeni.wink
    - Też o nim myślałem.
  • qwardian 16.05.19, 05:28
    Elvis Presley miał ze sobą trzy czternastolatki na występach objazdowych.
    www.ndtv.com/world-news/elvis-presley-was-pedophile-obsessed-with-virginity-joel-williamson-in-elvis-presley-a-southern-life-2037694
    Jeżeli Wikul nie zgłosi Twojego przypadku do prokuratury, to będzie współwinny, przy zerowym udziale w seksie.

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • oleg3 16.05.19, 08:18
    wikul napisał:

> Zobaczymy co na totutejsi obrońcy pedofilii, jawni, niejawni,ocpryskowii i mentali pislamiści.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.