Dodaj do ulubionych

pedofilia i jej ukrywanie nie jest największym...

17.05.19, 19:41
...grzechem polskiego instytucjonalnego kościoła, to tylko najbardziej szokujący symptom tego, że hierarchia ma w dupie Ewangelię i Chrystusa. Z ewangelizacji nikt księży nie rozlicza, tylko z tego, czy wyremontowali dzwonnicę i na ile samochodów jest parking w miejscu, gdzie rosły 400-letnie lipy (za wycięcie tych lip nikt proboszcza przecież nie skaże na milionowe grzywny, bo to ksiądz) oraz jakie są dochody parafii. Taka jest dzisiaj praktyka działania tej instytucji, co mnie, jako chrześcijanina i mniej więcej katolika doprowadza do furii.
Edytor zaawansowany
  • benek231 17.05.19, 19:47
    piq napisał:

Taka jest dzisiaj praktyka działania tej instytucji, co mnie, jako chrześcijanina i mniej więcej katolika doprowadza do furii.
    **
    No popatrz, popatrz - kto by pomyslal...
  • piq 17.05.19, 19:58
    ...a poza tym pisałem o tym już kilkakrotnie i od dawna.
  • benek231 17.05.19, 22:07
    piq napisał:

> ...a poza tym pisałem o tym już kilkakrotnie i od dawna.
    Chyba raczej od niedawna, bo wczesniej to ja ciebie czytywalem i pamietam, ze zawsze broniles ten pedofilski kosciolek jak wlasnej matki.
  • dachs 17.05.19, 23:46
    benek231 napisał:

> Chyba raczej od niedawna, bo wczesniej to ja ciebie czytywalem,

czytywać, to czytywałeś, ale rozumienie czytanego, to zupełnie inna sprawa.

> i pamietam, ze zawsze broniles ten pedofilski kosciolek jak wlasnej matki.

bo widzisz, Krzysiu bronienie kościoła przed idiotami, to nie jest to samo co bronienie jego grzechów.
    A bronić kościoła trzeba przed takimi jak Ty, co naprawę widzą w zniszczeniu.
    Ty chcesz naprawiać kościół tak, jak Ziobro naprawia sądy. Jesteś, Uszatku miły, jego mentalnym bratem. Takie dwa hunwejbiny.

--
    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
  • piq 18.05.19, 00:30
    ...co najmniej. Moja obrona kościoła przed tobą polegała na tym, na czym polegała dzisiaj moja interwencja uliczna: broniłem starą, brzydką panią przed tzw. bezdomnym, który agresywnie nagabywał ją o pieniądze. Kazałem mu "sprdalać, ale już", zupełnie jak tobie.
  • benek231 18.05.19, 05:39
    ten swoj zlodziejsko-pedofilski kosciolek, bo on takze jest antydemokratyczne gowno.

Teraz najwiekszym problemem twojego pedofilskiego kosciolka jest pedofilia katabasow, oraz ich krycie przez ich przelozonych - innych katabasow, wiec nie probuj relatywizowac. Czy twoj pedofilski kk odchodzi od tzw. nauk chrystusowych, czy nie odchodzi, to ja mam gleboko w dupie. Wasz problem, wasze zmartwienie. Ale pedofilowanie dzieci to juz nie jest wasz wylaczny problem. Bo to oznacza dominacje zboczenia w twoim zlodziejskim kosciolku, ktory - zauwaz - ma kolosalny wplyw na wszystko co sie w Polsce dzieje. To dlatego nalezy pedofilski kosciolek zniszczyc i wybudowac nowy. Ale to juz jest wasza robota, gamonie.
  • boomerang 18.05.19, 02:47
    czy mógłbyś Krzyżtofie to potwierdzić?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.