Dodaj do ulubionych

Śmiechom nie było końca

22.05.19, 23:23
Debata o "wolnych mediach":

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24815294,debata-o-mediach-gazety-wyborczej-bracia-sekielscy-to-teraz.html#s=BoxOpCzol6
Nie wiem nawet jak to skomentować... Gazeta Koszerna z jej przydupasami jako etalon wolnych, niezależnych i obiektywnych mediów... Czy można sobie wyobrazić większy kabaret?

--
"Namaszczenie z Bożej łaski ograniczało władzę monarchy; przedstawiciel ludu jest reprezentantem absolutnego absolutyzmu."
Nicolás Gómez Dávila
Edytor zaawansowany
  • babaobaba 23.05.19, 06:51
    No a kto zniewala Wyborczą? - chyba sami czytelnicy. Nie słyszałem by reżim ją finansowo wspomagał, składał zamówienia na reklamy nobilitujące nowe państwo robotników i chłopów wspomaganych kościołem, który już dawno nie jest Chrystusowy.
    Za to wątpliwości nie ma, że są redakcje szczodrze przez reżim opłacane. Masz kłopoty ze wzrokiem i słuchem? No, sz0ku, nie szokuj. Widzę, że pisowcy zrobili Ci ogromną krzywdę - wyłączyli z myślenia.

--
    Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
  • xiazeluka 23.05.19, 09:04
    A propos myślenia uprawianego przez spróchniałe drzewa:

www.spidersweb.pl/2016/05/gazeta-wyborcza-ofiara-dobrej-zmiany.html

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • sz0k 23.05.19, 09:20
    babaobaba napisał:

> No a kto zniewala Wyborczą? - chyba sami czytelnicy. Nie słyszałem by reżim ją
    > finansowo wspomagał, składał zamówienia na reklamy nobilitujące nowe państwo ro
    > botników i chłopów wspomaganych kościołem, który już dawno nie jest Chrystusowy
    > .
    > Za to wątpliwości nie ma, że są redakcje szczodrze przez reżim opłacane. Masz k
    > łopoty ze wzrokiem i słuchem? No, sz0ku, nie szokuj. Widzę, że pisowcy zrobili
    > Ci ogromną krzywdę - wyłączyli z myślenia.

A to tylko reżim może zniewalać?
    W ramach analogii: rozsiadły się "staliniątką" i z marsowymi, zatroskanymi minami dyskutują o łamaniu wolności i praworządności przez hitlerowców.
    To nie jest żadna dysputa o "wolności mediów". Jest dokładnie odwrotnie, to dysputa o tym kto ma te media kontrolować. A konkretniej dlaczego "nasza" kontrola zaczęła topnieć i co zrobić aby zacząć ją odzyskiwać.

--
    "Na to, by w danym kraju zapanował socjalizm, wystarczy wprowadzić w nim demokrację."
    Karol Marks
  • qwardian 23.05.19, 14:20

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24815053,prawie-polowa-polakow-chce-delegalizacji-onr-duze-roznice-miedzy.html
    To jest właśnie Babochłopie ten moment kiedy muszę wyrazić słowa najwyższego szacunku dla Barbary Engelking, która nazwała rzeczy po imieniu. Atakując Narodowców, Gazeta Wyborcza, zwana inaczej Żydowską, stanęła u boku PiS, czyli tej formacji która intrygowała z organizacjami żydowskimi, żeby opędzlować Polaków na setki miliardów dolarów..

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • sz0k 23.05.19, 23:42
    "wolne media publiczne":
    twitter.com/a_szczesniak80/status/1131633843356733442
    "żenujące wypowiedzi Pawła Kukiza i Krzysztofa Bosaka o gejach i małżeństwach jednopłciowych

w mediach publicznych nie powinno być miejsca dla nazywania homoseksualizmu zboczeniem"

--
    "Namaszczenie z Bożej łaski ograniczało władzę monarchy; przedstawiciel ludu jest reprezentantem absolutnego absolutyzmu."
    Nicolás Gómez Dávila

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.