Dodaj do ulubionych

Zofia Klepacka. Bojownik idealny na wojnie z ge:O)

01.06.19, 07:07
z gender.

ELŻBIETA TURLEJ
Data publikacji: 31.05.2019, 21:3

>> Dzięki niej genderysta – do tej pory rozmyty i niewyraźny – zyskuje wreszcie twarz. Wystarczy, że Zofia Klepacka poskarży się na niego w swoich mediach społecznościowych, wrzuci filmik, albo skomentuje mało pochlebnie czyjś post albo artykuł.

Produkcję Fundacji Polska Ziemia zatytułowaną „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender” pokazała Telewizja Trwam, ale można ją również obejrzeć w internecie.

Polecam, bo film zachwalany po prawej stronie – również przez ojca Rydzyka – pokazuje, czego boi się Zofia Klepacka. I czego boją się tysiące Polaków, którzy wierzą występującym w filmie księdzu Dariuszowi Oko, ojcu Leonowi Knabitowi, działaczom organizacji pro-life, wykładowcom uniwersyteckim, którzy nie uciekają od haseł Bóg, honor, ojczyzna.

Zofia Klepacka pojawia się w 27 minucie filmu i straszy, jak zawsze warszawską kartą LGBT. Czyli zamachem na nasze dzieci. Mówi: „Najłatwiej indoktrynować najmniejsze dzieci, kiedy coś zaszczepimy w zalążku, ciężko to będzie potem wytępić”.

Zofia Klepacka jako celebrytka przerażona niepewnym losem dzieci staje się w tej wojnie bojownikiem idealnym. Dzięki niej genderysta – do tej pory rozmyty i niewyraźny – zyskuje wreszcie twarz. Wystarczy, że Zofia poskarży się na niego w swoich mediach społecznościowych, wrzuci filmik, albo skomentuje mało pochlebnie post czy artykuł. Wystarczy, że powie, że boi się kogoś najbardziej, albo że podejrzewa o niecne zamiary względem polskich dzieci. Redaktor naczelny Gazety Polskiej, Tomasz Sakiewicz wręczając Klepackiej tytuł Osobowości Roku Telewizji Republika powiedział, że prawdziwa Polska jest tam, gdzie gwiżdżą elity, a klaszczą widzowie Telewizji Republika. A widzowie Telewizji Republika klaszczą na widok Klepackiej. >>

www.newsweek.pl/opinie/zofia-klepacka-bojownik-idealny-na-wojnie-z-gender/2pgqh7t
Osobiscie nie mam wiele przeciwko temu by pani Klepacka, do spolki z klerem, wyzerala dziury w mozgach swoich wlasnych niewinnych dzieci. Nie podoba mi sie jednak gdy do spolki z takim Oko czy Rydzykiem usiluja zorganizowac i mnie zycie, na wlasna modle.

Teraz gdy wiem co z niej za sport zupelnie nie zaskakuje mnie uczuleniowa reakcja na Klepacka srodowisk LGBT, czy feministycznych. Mnie takze zaczelo otrzasac.

Edytor zaawansowany
  • qwardian 01.06.19, 07:17

Newsweek to ten, który dawał sześcioprocentową przewagę KE nad PiS, trzy dni przed wyborami.

www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/koalicja-europejska-wyprzedza-prawo-i-sprawiedliwosc-sondaz-newsweeka/03ngb08
    --
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • benek231 01.06.19, 18:02
    qrwa, czyli mozecie sobie przybic piatke.
  • gerlalt 01.06.19, 21:55
    Oj boli dupa boli, że koryto oddaliło się od partii postempu i łoświecenia. I co oni teraz zrobią? Polacy, Ci którym się chciało pokazali co sądzą o pedofilach i genderach. A na problem doktor internet poleca niezawodny i sprawdzony środek: maść na ból dupy.
  • benek231 01.06.19, 22:18
    qrwa.

gerlalt napisał(a):

Polacy, Ci którym się chciało pokazali co sądzą o pedofilach i genderach.
    A co niby takiego pokazali co sadza o pedofilach? W dalszym ciagu caluja pedofilow po lapach tlumaczac sie, ze po pierscieniach. I nie chca wiecej slyszec o pedofilach w sutannach, gdyz nastawili sie na zupelnie innych, swieckich pedofilow. Temat pedofilii kleru starannie wyciszaja ci sami Polacy o ktorych mowisz ty.

PS....Nowy nick a tak jakby stary kangur.
  • qwardian 01.06.19, 22:46
    Na południe od Morza Śródziemnego, Newsweek jest postrzegany jako rzetelne źródło informacji.

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.