Dodaj do ulubionych

dylematy opozycji kluczowe dla wyborców

04.06.19, 08:37
podawać rękę tym z PiSu czy nie podawać właśnie.
Edytor zaawansowany
  • dachs 04.06.19, 08:42
    Rząd dylematów nie ma - tym nie z PiS-u nie podaje.

--
    Probowalem odpisac dzis uczestnikowi nick Dachs i pokazala mi sie ponizsza infornacja, na zoltym tle (pod kreska). Moge podejrzewac, ze postaral sie oto wymieniony powyzej Dachs (lub Borsuk), ktory w przeszlosci byl juz moderatorem i wycinal mi podobne numery ze znikaniem moich wpisow, czy zamykaniem mozliwosci prezentowania wlasnych pogladow. smile smile smile
  • oleg3 04.06.19, 11:23
    dachs napisał:

> Rząd dylematów nie ma - tym nie z PiS-u nie podaje.

Idzie ci o uliczny happening prezydent Gdańska?
    Normalnie to prezydent miasta wita premiera.

--
    „Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie”. Baruch Spinoza
  • snajper55 04.06.19, 11:44
    oleg3 napisał:

> dachs napisał:
    >
    > > Rząd dylematów nie ma - tym nie z PiS-u nie podaje.
    >
    > Idzie ci o uliczny happening prezydent Gdańska?
    > Normalnie to prezydent miasta wita premiera.

No właśnie go witała.

"Dzień dobry panie premierze. Witam pana serdecznie w Gdańsku. Dziękuję że jest pan na Święcie Wolności i Solidarności. Zapraszam do okrągłego stołu."

www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/aleksandra-dulkiewicz-chciala-przywitac-mateusza-morawieckiego-do-premiera-nie-dopuscili-jej-ochroniarze,941477.html

A on się po pislamsku odwrócił do niej... ochroniarzami.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • oleg3 04.06.19, 12:00
    Nie żartuj.
    To była próba happeningu.

Nie wiem dlaczego nie doszło do oficjalnego powitania pana premiera przez panią prezydent. Pewnie się już nie dowiem. Zdziczenie obyczajów politycznych.

--
    „Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie”. Baruch Spinoza
  • dachs 04.06.19, 12:16
    oleg3 napisał:

> Nie żartuj.
    > To była próba happeningu.

Owszem.

> Nie wiem dlaczego nie doszło do oficjalnego powitania pana premiera przez panią
    > prezydent.

Może dlatego, że nie do niej przyjechał.

> Zdziczenie obyczajów politycznych.

A tu pełna zgoda. Po obu stronach.

P.S.
    Nie ma w Polsce zwyczaju witania premiera, przez prezydenta miasta.
    Jeszcze nie.

--
    Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
    /G.K. Chesterton/
  • snajper55 04.06.19, 21:16
    oleg3 napisał:

> Nie żartuj.
    > To była próba happeningu.
    >
    > Nie wiem dlaczego nie doszło do oficjalnego powitania pana premiera przez pan
    > ią prezydent. Pewnie się już nie dowiem. Zdziczenie obyczajów politycznych.

Wygląda, że premier nie chciał być powitany.

"– W kwietniu wysłałam do pana premiera zaproszenie do Gdańska na święto wolności i solidarności. Odpowiedź nie nadeszła, i to nie była dobra wróżba – przyznała Dulkiewicz na łamach dziennika.

Jednocześnie i tak liczyła na to, że premier znajdzie czas dla niej i dla wielu innych osób. – Ale tak zostałam wychowana, że jak do domu przyjeżdża gość, to się go wita i zaprasza do stołu. Jak mogłam nie powitać premiera polskiego rządu? Tliła się we mnie nadzieja, że skorzysta z zaproszenia i poświęci nam, gdańszczankom i gdańszczanom oraz gościom z całej Polski, chwilę czasu, by razem świętować – podkreśliła."

natemat.pl/274865,morawiecki-zignorowal-dulkiewicz-w-gdansku-prezydent-miasta-komentuje

Jakby zignorowała przyjazd Morawieckiego też byś na niej psy wieszał, że zdziczenie obyczajów, że nie potrafi się zachować i premiera powitać.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • au999 04.06.19, 12:19
    wiadomosci.wp.pl/michnik-boi-sie-o-swoje-bezpieczenstwo-moga-mi-cos-podrzucic-6387391185463425a

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    nieustraszony opozycjonista, przekręciarz im. 4 czerwca, boi się milicji.
    Ale nie tej kiszczakowej, jakiejś innej bo teraz jest policja.
    Toż to hołota jest a nie opozycja właśnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.