Dodaj do ulubionych

Nie mam problemu z tym orzeczeniem

06.06.19, 22:23

Chyba nikt kto czytał Paragraf 22 nie będzie miał z tym problemu

--
Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
Edytor zaawansowany
  • institoris2 07.06.19, 01:33
    przeciez ta zbrodnia to wynik nienawistnej propagandy saczonej nieustannie przez pisowskie media. Gdanski zamachowiec okazal sie na te propagande wyjatkowo podatny, czego wynikiem bylo morderstwo dokonane na Owsiakowej imprezie.
    Mowil o tym zaraz po zamachu sam pan Tusk.
    I nagle ten czlowiek mialby byc zwyklym psychopata?
    To niechybnie jakas manipulacja i trzebaby sie tym medykom z komisji blizej przyjrzec...

dachs napisał:

>
    > Chyba nikt kto czytał Paragraf 22 nie będzie miał z tym problemu
    >
  • babaobaba 07.06.19, 06:36
    institoris2 napisał(a):

> przeciez ta zbrodnia to wynik nienawistnej propagandy saczonej nieustannie prze
    > z pisowskie media. Gdanski zamachowiec okazal sie na te propagande wyjatkowo po
    > datny, czego wynikiem bylo morderstwo dokonane na Owsiakowej imprezie.
    > Mowil o tym zaraz po zamachu sam pan Tusk.
    > I nagle ten czlowiek mialby byc zwyklym psychopata?
    > To niechybnie jakas manipulacja i trzebaby sie tym medykom z komisji blizej prz
    > yjrzec...
    >
    >
    =====================
    Ba, gdyby śp Adamowicz był ojcem naszego ministra od niesprawiedliwości byłoby jako rzeczesz....

--
    Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
  • benek231 07.06.19, 17:35
    i doprady nie wiem czy moze miec wieksze znacznie stan psychiczny egzekutora tego "final solution". Przemowila do niego pisiacka propaganda, trafilo do serca szczucie, no i zabil. To wszystko.
  • oleg3 10.06.19, 14:26
    benek231 napisał:

> i doprady nie wiem czy moze miec wieksze znacznie stan psychiczny egzekutora te
    > go "final solution". Przemowila do niego pisiacka propaganda, trafilo do serca
    > szczucie, no i zabil. To wszystko.

Krzysiu!
    jest taki news

Bierzesz to na klatę?

--
    "Chcę powiedzieć mocno i wyraźnie: do LGBT trzeba strzelać! Nie w sensie dosłownym, oczywiście - trzeba z nim walczyć, trzeba wiedzieć, że nie są to ludzie dobrej woli, ale nowi bolszewicy, nowi naziści, którzy chcą nas zniszczyć w imię swojego obłędnego ideolo. Podkreślam - mówię o „strzelaniu” do LGBT, do ideolo, nie do homoseksualistów” - RAZ
  • benek231 11.06.19, 16:12
    A czego ty chcesz ode mnie - zawracaj glowe ksiedzu.

Tu ugodzony nozem zostal ksiadz - tam Adamowicz. Niby to samo a jednak nie to samo. Bo czy mozesz powiedziec cos o szczuciu na ksiedza Ireneusza, tak jak na Adamowicza(?) Ja o niczym takim nie slyszalem, tak jak wczesniej o tym ksiedzu.
    Skoro tak szukasz podobienstw to moge ci jedno podsunac: obydwaj mieli siusiaki.

W innym watku uznales za obrone konieczna, pozwalajaca ci na uzycie realnej broni palnej, przeciwko metafizycznemu wchodzeniu LGBT to twojego domu. Mial to byc ekwiwalent wtargniecia realnego zywego bandziora do mojego rzeczywistego domu. Czy ty aby nie przeginasz?
  • oleg3 11.06.19, 16:25
    Krzysiu,

naprawdę nie rozumiesz, że jesteś odpowiedzialny za atak nożownika? Oczywiście stosujemy przy ocenie twoją własną metodologię, którą wyłożyłeś (a ja zacytowałem) pisząc o roli pisowskiej propagandy w morderstwie Adamowicza. Fałszywa skromność?

--
    "Chcę powiedzieć mocno i wyraźnie: do LGBT trzeba strzelać! Nie w sensie dosłownym, oczywiście - trzeba z nim walczyć, trzeba wiedzieć, że nie są to ludzie dobrej woli, ale nowi bolszewicy, nowi naziści, którzy chcą nas zniszczyć w imię swojego obłędnego ideolo. Podkreślam - mówię o „strzelaniu” do LGBT, do ideolo, nie do homoseksualistów” - RAZ
  • benek231 11.06.19, 16:29
    oleg3 napisał:

Krzysiu, naprawdę nie rozumiesz, że jesteś odpowiedzialny za atak nożownika?
    **
    Rozumiem, ze z toba jest gorzej niz sadzilem.
  • oleg3 11.06.19, 17:06
    > oleg3 napisał:
    > Krzysiu, naprawdę nie rozumiesz, że jesteś odpowiedzialny za atak nożownika?

benek231 napisał:
    > Rozumiem, ze z toba jest gorzej niz sadzilem

Przedstawię ci l twoją własną wypowiedź. Zmieniłem tylko j e d n o słowo.

'doprady nie wiem czy moze miec wieksze znacznie stan psychiczny egzekutora tego "final solution". Przemowila do niego a n t y k o ś c i e l n a propaganda, trafilo do serca szczucie, no i zabil. To wszystko.'

--
  • benek231 11.06.19, 19:50
    oleg3 napisał:

Przemowila do niego a n t y k o ś c i e l n a propaganda, trafilo do serca szczucie, no i zabil.
    **
    Tego nie wiesz. Mozliwe, ale nie wiesz. Na Adamowicza szczuli z imienia i nazwiska. Przeciwko temu ksiedzu nikt nie szczul.
    Bylyby podobienstwa gdyby nie szczuto konkretnie na Adamowicza lecz "tylko" na PiS, a Adamowicz i tak byl ofiara tego szczucia. Jakos nie slyszalem by na kk szczuli tak jak wy szczuliscie na Adamowicza, na LGBT by strzelac - tak jak wy zwykliscie szczuc.

Jesli napastnik dzialal pod wplywem jakiegos szczucia na kler to moglibysmy mowic o podobienstwie, pod warunkiem, ze wczesniej nie szczuto na Adamowicza z imienia. Problem w tym, ze szczuto i juz nic nie jest w stanie przyblizyc tych dwoch tragedii.
  • benek231 11.06.19, 20:33
    Napisalem:

Bylyby podobienstwa gdyby nie szczuto konkretnie na Adamowicza lecz "tylko" na PiS, a Adamowicz i tak byl ofiara tego szczucia.

Powinno byc:

Bylyby podobienstwa gdyby nie szczuto konkretnie na Adamowicza lecz "tylko" na PO, a Adamowicz i tak byl ofiara tego szczucia.
  • oleg3 12.06.19, 11:42

– Film Sekielskiego to dobry trop – stwierdził 57-latek, dodając, że niczego nie żałuje.

--
  • dachs 11.06.19, 19:24
    benek231 napisał do Olega:

> Rozumiem, ze z toba jest gorzej niz sadzilem.

mogę do Krzysia napisać to samo co do Olega i też jedno słowo zmienię :
    Uważam, że tylko wariat może aż tak nie lubić kościoła

--
    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
  • benek231 11.06.19, 19:53
    antydemokratyczne gowno Szkop napisał:
  • dachs 11.06.19, 20:07
    benek231 napisał:

> antydemokratyczne gowno Szkop napisał:

Nawet się boisz zacytować, Łupie.
    I słusznie, bo razisz tu niekonsekwencją. smile

--
    Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
    /G.K. Chesterton/
  • qwardian 07.06.19, 05:42

Moim zdaniem pisi chcą ponownie uruchomić zamachowca i usunąć ze sceny Grzegorza Schetynę. W najmniejszym stopniu nie dziwi mnie wybuch entuzjazmu zwolenników Jarosława Kaczyńskiego.

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • t_ete 07.06.19, 09:16
    dachs napisał:

>
    > Chyba nikt kto czytał Paragraf 22 nie będzie miał z tym problemu

Nie zartowalabym ze schizofrenii paranoidalnej.

Samo rozpoznanie choroby nie jest jednoznaczne
    ze stwierdzeniem, ze Stefan W. dokonal swego czynu w stanie
    niepoczytalnosci. Kluczowe jest - czy zabojstwo bylo
    motywowane urojeniowo.

tete
  • oleg3 07.06.19, 09:26
    t_ete napisała:
    > Kluczowe jest - czy zabojstwo bylo motywowane urojeniowo.

Narracja o inspiracji mordercy przez kurwizję będzie do utrzymania?

--
    „Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie”. Baruch Spinoza
  • t_ete 07.06.19, 11:01
    oleg3 napisał:

> Narracja o inspiracji mordercy przez kurwizję będzie do utrzymania?

Prawdopodobnie nigdy w zyciu nie rozmawiales z osoba chora
    na schizofrenie paranoidalna. Nie zadawalbys takich
    pytan.

Sprobuje najprosciej jak sie da.
    Na przykladzie.
    W kamienicy mieszkaja panowie A. i B.
    Pan A. jest chory na schizofrenie paranoidalna, pan B. jest zdrowy.
    Sasiadka C. przypalila kotlety - smrod spalenizny.
    Pan B. konstatuje : 'pewnie zasnela przy serialu i spalila obiad', ewentualnie
    idzie do sasiadki i wali w drzwi, zeby zapobiec pozarowi.
    Pan A. czujac spalenizne - barykaduje swoje drzwi wejsciowe,
    zaslania okna. Sasiadka C. kolejny raz celowo pali szkodliwe
    substancje by go podtruc. Nie dzwoni po pomoc, poniewaz jest
    przekonany, ze telefon jest na podsluchu. Zreszta pamieta
    dziwna mine sasiadki gdy mijal ja na korytarzu rano.
    Ona juz wtedy planowala, ze go otruje.

Nie ma zadnego sposobu by osobie, ktora ma urojenia
    - 'wytlumaczyc', ze sie myli, ze nikt nie chce go otruc, ze to 'tylko'
    jego interpretacja calkiem zwyklych, przypadkowych zdarzen.
    Im bardziej bedziemy tlumaczyc - tym szybciej mozemy sie znalezc
    w kregu urojen - jako ci, ktorzy oslaniaja zamachowcow wiec
    sa czescia spisku.

Opowiesc paranoika jest wewnetrznie spojna,
    logiczna. Z zalozenia falszywa.
    Chyba juz kiedys o tym pisalam na forum.

W swiecie, ktory mamy wokol - sa media.
    Jak wplywa na nas ich przekaz ?
    Ksztaltuje nasza opinie - czy nie ?

Krytycyzm. Duzy temat. Nie bede rozwijac.

Nie wszyscy sa krytyczni.

A niektorzy - jak Stefan W. - sa chorzy na schizofrenie
    paranoidalna. W jaki sposob Stefan W. wlaczyl do swego
    swiata urojen - 'kurwizyjny' czy inny przekaz medialny
    - pewnie okaze sie gdy po leczeniu wroci mu krytycyzm
    wobec urojen, ktore ma. Jesli wroci.

tete

• oleg3 07.06.19, 11:16
    Dzięki za sensowny i krótki opis świata paranoika. Nie odpowiedziałaś jednak na pytanie czy narracja o winie pisowskiej TV w sprawie morderstwa Adamowicza jest do utrzymania.

--
    „Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie”. Baruch Spinoza
  • dachs 07.06.19, 12:15
    oleg3 napisał:

> Dzięki za sensowny i krótki opis świata paranoika. Nie odpowiedziałaś jednak na
    > pytanie czy narracja o winie pisowskiej TV w sprawie morderstwa Adamowicza jes
    > t do utrzymania.

Nie jest.
    Tylko wariat może dźgać nożem opozycyjnego, liberalnego polityka, podczas radosnej uroczystości zakończenia wielkiej zbiórki pieniężnej na cele dobroczynne.
    Aż strach pomyśleć, kogo trzeba zadźgać, aby zostać uznanym za w pełni poczytalnego.

--
    Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
    /G.K. Chesterton/
  • oleg3 07.06.19, 12:26
    dachs napisał:
    > Nie jest.
    Ja to wiem Borsuku. Chciałbym jednak, by to padło od Tete, bo jestem pewien, że narracja będzie kontynuowana. Sam już przecierasz szlak pisząc:

> Tylko wariat może dźgać nożem opozycyjnego, liberalnego polityka, podczas rados
    > nej uroczystości zakończenia wielkiej zbiórki pieniężnej na cele dobroczynne.
    > Aż strach pomyśleć, kogo trzeba zadźgać, aby zostać uznanym za w pełni poczytalnego

--
  • dachs 07.06.19, 13:04
    oleg3 napisał:

> Sam już przecierasz szlak pisząc:

Coś mi chyba imputujesz. Uważam, że tylko wariat może aż tak nie lubić Platformy.

--
  • oleg3 07.06.19, 13:35
    Narracja. Borsuku narracja.
    Wariat zadźgał polityka. To nie ma nic wspólnego z programem, sytuacją polityczną, mediami. To wewnętrzny świat wariata.

--
  • t_ete 07.06.19, 13:06
    oleg3 napisał:

> Dzięki za sensowny i krótki opis świata paranoika. Nie odpowiedziałaś jednak na
    > pytanie czy narracja o winie pisowskiej TV w sprawie morderstwa Adamowicza jes
    > t do utrzymania
    .

Acha. Narracja ... Czyli uznajesz, ze 'kurwizja' ze swoim przekazem nie wplynela na
    'ksztalt i sile' urojen Stefana W. ?
    Smiale.

Ja tego nie wiem.
    Moge przypuszczac, ze tak mocny, jednoznaczny przekaz o Pawle Adamowiczu
    wplywal na opinie ludzi, ktorzy tv publiczna ogladali.

Dlatego powtorze raz jeszcze :

W jaki sposob Stefan W. wlaczyl do swego
    swiata urojen - 'kurwizyjny' czy inny przekaz medialny
    - pewnie okaze sie gdy po leczeniu wroci mu krytycyzm
    wobec urojen, ktore ma. Jesli wroci.

I to jest moja odpowiedz na Twoje pytanie.

tete
    tete
  • oleg3 07.06.19, 13:20
    Panu Bogu świeczkę ... smile

--
  • xiazeluka 07.06.19, 13:59
    A może wariat naoglądał się i nasłuchał polityków Totalnej Targowicy? Na przykład takich oto oświadczeń:

www.rp.pl/Nowoczesna/302199963-Katarzyna-Lubnauer-Adamowicz-jest-dla-nas-nie-do-przyjecia.html

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • dachs 07.06.19, 14:25
    xiazeluka napisała:

> A może wariat naoglądał się i nasłuchał polityków Totalnej Targowicy? Na przykł
    > ad takich oto oświadczeń:
    >
    > www.rp.pl/Nowoczesna/302199963-Katarzyna-Lubnauer-Adamowicz-jest-dla-nas-nie-do-przyjecia.html

Chyba nie, bo krzyczał "Platforma mnie torturowała", więc na Adamowicza trafiło poniekąd zastępczo.

--
    /G.K. Chesterton/
  • xiazeluka 10.06.19, 15:27
    "Platforma mnie torturowała" - tego raczej w reżimowej telewizornii nie usłyszał.

--
  • dachs 10.06.19, 17:50
    xiazeluka napisała:

> "Platforma mnie torturowała" - tego raczej w reżimowej telewizornii nie usłyszał.

No nie. To raczej reżimowa telewizornia torturowała go "winą Tuska"

--
    Probowalem odpisac dzis uczestnikowi nick Dachs i pokazala mi sie ponizsza infornacja, na zoltym tle (pod kreska). Moge podejrzewac, ze postaral sie oto wymieniony powyzej Dachs (lub Borsuk), ktory w przeszlosci byl juz moderatorem i wycinal mi podobne numery ze znikaniem moich wpisow, czy zamykaniem mozliwosci prezentowania wlasnych pogladow. smile smile smile
  • xiazeluka 12.06.19, 11:58
    Szczególnie, że reżimowej telewizji nie oglądał. Ale może słyszał gwiazdę TVN tow. Lubnałer ujadającą na Adamowicza.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.