Dodaj do ulubionych

Parada Równości

08.06.19, 22:15
Ciekawe, czy poza formalnym przemilczaniem pojawią się nieformalne od-partyjne głosy, nazywające tę imprezę właściwym mianem:

Parada Pedałów

lub, bardziej uczenie -

Parada Homo-pederastów.

Kiedy pierwsze pochwały prawdy?

--
Все это рок-н-ролл!
Edytor zaawansowany
  • cepekolodziej 08.06.19, 23:31
    Widzę, że tutejsi ko-respondenci już obrabiają temat.

Ja jednak czekam na wypływ opinii ze środowiska partyjnego. Na nieformalnie wyrażoną formalną opinię

--
    Все это рок-н-ролл!
  • wwwi.gil 09.06.19, 03:28
    Biedron poprowadzi peloton a reszta bedzie pedalowac za nim.
  • boomerang 09.06.19, 10:14
    raczej Parada Gówności
  • xiazeluka 09.06.19, 13:13
    A co tu komentować? Można jedynie ręce załamać, że marginalna grupka dewiantów seksualnych zajmuje uwagę normalnym ludziom.

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • benek231 09.06.19, 16:02
    Taki tytul znalazlem w gazecie.

>>Parada Równości przeszła ulicami Warszawy. "Była piękna, wspaniała">>

Musze wierzyc na slowo, gdyz osobiscie nie mialem mozliwosci podziwiania jej. Gdybym mial to pewnie tez bym nie poszedl. Nie chce sie juz czlowiekowi.

Z tego co wyczytalem i obejrzalem w Wyborczej wnioskuje, ze istotnie byla to ladna parada. Mnostwo usmiechnietych i rozesmianych twarzy, wiele blyszczacych ze szczescia oczu a ludzie (widac) mili dla siebie nawzajem, oraz zyczliwi. Czyli oby wiecej takich parad a mniej tych koscielno-prawicowych nienawistnikow z nozami w zebach i mordem we wzroku.

Zwrocilem uwage na fotografie mlodego czlowieka z posterem na ktorym byla tecza a pod nia nast. slowa: "Jezus Szedłby Z Nami". A ja ciekaw jestem dlaczego ow mlody czlowiek uwazal, ze Jezus szedlby w homo-paradzie. Ciekawe...

Niedlugo Boze Cialo i czas na koscielne parady. Nudne do zerzygu oraz pelne wyjacego moherstwa. Kiedys w dziecinstwie uczestniczylem w czyms takim i wiem, ze to wlasnie ta pani obok, strasznie wyjaca tuz nad moim uchem, zniechecila mnie do uczestnictwa w koscielnych praktykach. Czyli to jednak prawda, ze nie ma zlego co nie wyszloby na dobro.
  • boomerang 10.06.19, 02:18
    Dziwi cię że GW zachwyca się Paradą GWności?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.