Dodaj do ulubionych

Piątek nie wykonał swojej cieszynki

10.06.19, 23:24
Il Pistolero ma cieszynkę, którą zdążyła polubić połowa Europy.
Po zdobyciu gola krzyżuje ręce i "strzela" palcami niby jak z pistoletów.
Dziś tego nie zrobił po zdobyciu bramki.
A przecież ta cieszynka ma dla niego już wartość marketingową i sprzeda się w reklamach.
Tym razem tego nie było.
Podejrzewam, że Piątek przed meczem miał rozmowę reedukacyjną - słuchajcie no Piątek, jak strzelicie to nie ważcie się robić tej waszej cieszynki. Bo gramy z Israelem i zaraz w mediach israelskich, niemieckich czy amerykańskich będzie stało, że Polacy chcą strzelać do Żydów, a na to tylko czekają LiSSy, GroSSy i inne takie. Więc łapy kontrolować Piątek właśnie.
Edytor zaawansowany
  • qwardian 11.06.19, 06:18

Oburzają mnie te brutalne porównania. Ja w czasie meczu zrobiłem sobie grilla wrzucając kiełbasę na ruszt, opalając łupinkami od orzechów i popijając piwkiem. Mecz był jednym wielkim oszustwem, bez względu na wynik. Mam większy globus niż AH miał w swoim gabinecie i wiem co piszę.

--
    Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
  • oleg3 11.06.19, 09:05
    To był mecz podwyższonego ryzyka! Izraelska kadra tak była chroniona, że nasza własna drużyna miała kłopot z dotarciem na stadion. A na stadionie 50 tys. antysemitów śpiewa faszystowski hymn. Na murawie też sami antysemici. Ograć Izrael 4:0 i zasmucić całą redakcję GW? A kapitan reprezentacji Izraela mówił przed meczem:
    "Pochodzę z rodziny, która wie, co to zagłada. Jesteśmy świadomi przeszłości i będziemy starali się wygrać to spotkanie". Nie, to nie był mecz z Niemcami.

--
    "Chcę powiedzieć mocno i wyraźnie: do LGBT trzeba strzelać! Nie w sensie dosłownym, oczywiście - trzeba z nim walczyć, trzeba wiedzieć, że nie są to ludzie dobrej woli, ale nowi bolszewicy, nowi naziści, którzy chcą nas zniszczyć w imię swojego obłędnego ideolo. Podkreślam - mówię o „strzelaniu” do LGBT, do ideolo, nie do homoseksualistów” - RAZ
  • au999 11.06.19, 09:25
    oleg3 napisał:

> To był mecz podwyższonego ryzyka!

niemniej Piątek mnie wkurzył ulegając idiotycznej presji politpoprawności.
    Za PO nasze relacje z Israelem były przyjacielskie. Za PiS są wiernopoddańcze z maksymą - Boże chroń nas aby jakiś Żyd nie pomyślał sobie nic złego o nas właśnie.
  • oleg3 11.06.19, 09:38
    au999 napisał:

> niemniej Piątek mnie wkurzył ulegając idiotycznej presji politpoprawności.

Może masz rację, może nie. Nie potrafię ocenić.

--
    "Chcę powiedzieć mocno i wyraźnie: do LGBT trzeba strzelać! Nie w sensie dosłownym, oczywiście - trzeba z nim walczyć, trzeba wiedzieć, że nie są to ludzie dobrej woli, ale nowi bolszewicy, nowi naziści, którzy chcą nas zniszczyć w imię swojego obłędnego ideolo. Podkreślam - mówię o „strzelaniu” do LGBT, do ideolo, nie do homoseksualistów” - RAZ
  • qwardian 11.06.19, 11:00
    oleg3 napisał:

> Może masz rację, może nie. Nie potrafię ocenić.

Dramaturgia takiej deklaracji w kombinacji z dzisiejszą temperaturą może mnie przyprawić o atak serca, więc prosiłbym o nieco umiaru.

--
  • oleg3 11.06.19, 13:42
    GW mnie wyprostowała. Perła ma rację.
    www.sport.pl/pilka/7,65037,24886221,krzysztof-piatek-poprawny-sportowo-i-politycznie-polak-w.html#s=BoxOpCzol10

--
  • qwardian 11.06.19, 14:12
    Nie na tym koniec..
    www.salon24.pl/newsroom/962866,pereira-oskarzony-o-propagowanie-symboli-nazistowskich-na-meczu-z-izraelem-odpiera-zarzuty

--
  • oleg3 11.06.19, 14:26
    >88 to liczba, która w neonazistowskim slangu oznacza po prostu „Heil Hitler”<
    O kurwa. Trzeba wysłać do gazu cały rocznik 1988. Chyba nikt z mojej rodziny nie jest z tego rocznika.

--
  • au999 11.06.19, 14:46
    oleg3 napisał:

> O kurwa. Trzeba wysłać do gazu cały rocznik 1988.

po prostu przesunąć datę urodzenia na 89. Będą dłużej zapierdzielać na remeryturę.
    Pozostaje jeszcze problem roku 1933. Mówi się, że liczba 33 jest liczbą doskonałą.
    Może by tak zamienić 33 na 48 właśnie.
  • oleg3 11.06.19, 15:02
    Pierwszy raz słyszę, że 88 to "Heil Hitler". Dotarły do mnie jakieś pogłoski o kabale, ale żeby naziści ją stosowali to nie. W Kamasutrze jest 69 co nie jest trudne do zrozumienia. W Polsce jest jeszcze 44. Adam zabrał tajemnicę do grobu. My prowincjusze, perła, nie dorastamy. Warszawiacy, którzy codziennie mogą oglądać gmachy TVN czy Agory i samochody podjeżdżających gwiazd na pewno nas oświecą. Liczę szczególnie na Snajpera i Wikula.

--
  • au999 11.06.19, 15:15
    oleg3 napisał:

> W Polsce jest jeszcze 44. Adam zabrał tajemnicę do grobu.

ale to chyba było 40 i 4.

> My prowincjusze, perła, nie dorastamy. Warszawiacy, którzy codziennie mogą o
    > glądać gmachy TVN czy Agory i samochody podjeżdżających gwiazd na pewno nas ośw
    > iecą. Liczę szczególnie na Snajpera i Wikula.

Wikul ma chyba depresję po wyborach, a Snajper wciąż w emocjach po przemarszu zboków właśnie.
  • institoris2 11.06.19, 17:55
    i trzeba tego pereire (co to w ogole za nazwisko jest???) sprowadzic do parteru, a przynajmniej dopilnowac w jakiej koszulce pojdzie na nastepny mecz, bo nazistowskich symboli jest znacznie wiecej niz 88 (inny zapis 88 to 13/4/7- "mit deutschen gruß"= "heil hitler")
    18- Adolf Hitler
    28- B&H (blood and honour)
    4/20-urodziny adolfa
    DdD- deutschland den deutschen
    84-heil deutschland
    311- (3x11) ku-klux-klan
    192- adolf is back
    albo to: USA- unser seliger adolf (nasz blogoslawiony adolf)

• oleg3 11.06.19, 18:07
    Sprawa jest oczywiście poważna. Nawet bardzo poważna. Idzie przecież o antysemici incydent. Na szczęście chyba jedyny. Zawodowi łowcy antysemityzmu chyba się pochlastali. Jak rzyć?

--
  • sz0k 11.06.19, 18:35
    institoris2 napisał(a):

> i trzeba tego pereire (co to w ogole za nazwisko jest???)

Typowo żydowskie smile))

--
    "Mało wiedzy oddala od Boga. Dużo wiedzy sprowadza do Niego z powrotem."
    Ludwik Pasteur
  • au999 12.06.19, 10:15
    zdaje się, iż w środowiskach faszystowskich trwa noc długich noży.
    Red. Szubartowicz który zdemaskował red. Pereirę jako faszystę sam jest faszystą działającym pod podwójną przykrywką. Bo on się urodził w 1976 roku a jego nazwisko składa się z 12 liter. 76+12 daje 88.
    A Euro1988 odbyło się w Niemczech, na dodatek inicjały trenera Israela to AH właśnie.
  • qwardian 12.06.19, 11:43
    au999 napisał:

> na dodatek inicjały trenera Israela to AH

W czepku urodzony. Zaczyna mi się ten Izrael podobać..

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • oleg3 12.06.19, 12:00
    Muszę, po prostu muszę zacytować Żydów. Polskich Żydów, konkretnie Pawła Jędrzejewskiego
    Kiedy obie reprezentacje wyszły na boisko, podczas hymnu Izraela, kilkadziesiąt osób zaczęło gwizdać. W odpowiedzi kibice zgromadzeni na Stadionie Narodowym zagłuszyli te odgłosy gromkimi brawami.

Fajnie, prawda?

Ano fajnie, ale nie dla wszystkich.

Oj, nie dla wszystkich.

Są ci, którym trudno się pogodzić z bolesnym zawodem, jaki sprawili polscy kibice ich oczekiwaniom.

No bo gdzie polski antysemityzm? Gdzie nazistowskie hasła kiboli? Gdzie antyizraelskie "oprawy", których zdjęcia powinny obiegać dziś światowe media?

Zawiedzeni rzeczywistością i kibicami nie są jednak skłonni poddawać się łatwo.

Wiedzą, że należy uruchomić histerię i paranoję.
    --
  • sz0k 11.06.19, 23:55
    oleg3 napisał:

> GW mnie wyprostowała. Perła ma rację.
    > www.sport.pl/pilka/7,65037,24886221,krzysztof-piatek-poprawny-sportowo-i-politycznie-polak-w.html#s=BoxOpCzol10
    >

youtu.be/xSnpZuQ7BSE?t=840

--
    "Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek."
    Gilbert Keith Chesterton
  • boomerang 11.06.19, 10:26
    Piątek rozumiał że jego cieszynka jest mało koszerna i naraża go na ryzyko utraty życia, jako że piłkarze Izraela przyjechali do Polski z ochraniarzami uzbrojonymi w broń palną. To cud że nie użyli broni na stadionie, bo wtedy mecz zostałby przerwany i Polska przegrałaby walkowerem 0:3, no i pogrążeni bylibyśmy dziś w żałobie po Piątku.
  • piq 11.06.19, 11:37
    ...tak lubianego przez pismaków sportowych przy innych okazjach powyżej wyniku 3-0.
  • oleg3 11.06.19, 13:44
    Mecz oglądałem w Polsacie. W pewnym momencie M. Borek zaczął opowiadać o multi-kulti w reprezentacji Izraela. Użył określenia "żydowscy Arabowie" czym nie rozczulił.

--
  • messiahstradivarius 11.06.19, 15:35
    Gematria of 88 By The Numbers:

‘Lucky Numbers’ = 88 (Reverse Full Reduction EP)
    ‘Wealth + A Eighty Eight’ = 88 (Septenary)
    ‘Number Eighty Eight’ = 88 (Jewish Reduced)
    ‘Trump‘ = 88 (English Ordinal)
    ‘Tax Plan’ = 88 (English Ordinal)
    ‘Looping’ = 88 (English Ordinal)
    ‘Adolf Hitler’ = 88 (Reverse Single Reduction EP)
    ‘Fourth’ = 88 (English Ordinal)
    The word ‘Forth’ appears 888 times in the King James Bible, while Psalm 88:8 ends with the word ‘forth’.
    In English Gematria “A Eight, Eight, Eight” = 888
    In English Gematria “Triple Eights” = 888

In English Gematria ‘Donald J. Trump’ = 888

President Trump is heavily associated with the number 8. While the general public will NEVER become aware of the significance of any esoteric symbolism utilized by president Trump, or by the false media, the number 8 has been used in numerous ways to showcase an esoteric trope of the so-called ‘right to rule’.
    Donald Trump believes in his bloodline, the key to his ruling authority is within his genes, the blood of kings. Trump has acknowledged on numerous occasions the concept of ‘right to rule’ through interviews in which he praised his strong genetics.
  • oleg3 11.06.19, 15:47
    A jak by to wyglądało w systemie dwójkowym? A w zapisie babilońskim stosowanym, jak sądzę, przez praojca Abrahama?

--
  • oleg3 11.06.19, 15:55
    Mam zupełnie poważne pytanie. Wiemy już, że 88 jest antysemickie. A czy atysemickie jest 1011000?

1011000 to zapis 88 w systemie dwójkowym.

--
  • sz0k 11.06.19, 15:59
    A nosisz czerwoną nitkę na lewym nadgarstku? Prof. Śpiewak na ten przykład nosi.

--
    "Demokracja opiera się na kłamstwie, przeto nigdy nie może stać się prawdą!"
    Nikołaj Gogol
  • messiahstradivarius 11.06.19, 19:27
    Nie noszę. Nie nosi. Sprawę uważam za idiotyczną.
    W ten sposób "myśląc"? można załatwić wszystko, bo to
    np w gematrii "coś znaczy".

Dlatego wkleiłam fragment i myślałam, że odbierzecie
    to jako "wybierz sobie znaczenie liczby 88" na wesoło

A Wy - na poważnie - całą sprawę też?

Jeśi chodzi o czerwoną niteczkę, to nie jest Kaballah, Księga Zohar czyli Księga Blasku
    czy Sefer Jecira ksiega Stworzenia.

Bzdura z czerwoną niteczką.

jest taka osoba Madona, która głosu nie miała i nie ma
    ale jest świetną biznes kobitą, a ona kiedyś chwyciła się czegoś
    jakiejś bzdurnej autorki amerykańskiej - ksiązki, aby się uegzotycznić
    że to ona "kabałe uprawia" wtedy nawet zażądała podczas koncertu w Polsce
    o koszerne jedzenie i pojechali do niej
    kucharze z ... łodzi.
    fatalnie gotowali, cieżkie, niedobre ale ona genialnie płaciła.
    To znaczy - organizatorzy w Polsce.
    Gotowali jej i staffowi.
    Żałosne to było z tą nitką ale Vivy, Twoje Style i te kolorowe
    historie puściły bańki.

Prof. Śpiewak nosi szary garnitur.
    Postarzał się.
    Jak my wszyscy.
    Ale krok ma wciąż energiczny smile
  • institoris2 11.06.19, 18:19
    i Piatek to troche nie teges i mozliwe, ze im sie dyscypliny sportowe pomieszaly.
    Gdyby to byl mecz miedzynarodowy Polska-Izrael w dwa ognie, to rzeczywiscie, zabawa polegalaby na ustrzeleniu Zyda.
    W pilce jest akurat na odwrot i chodzilo o ustrzelenie baramki zydowskiej, a nie Zyda; gdyby Paitek ustrzelil przykladowo bramkarza, to pewnie gol by nie padl i okazji do cieszynki tez by nie bylo. Jednym slowem dyletanci.
    Ciekawe co bedzie, jak sie nam jakis pojedynek bokserski trafi..

au999 napisał:

> Il Pistolero ma cieszynkę, którą zdążyła polubić połowa Europy.
    > Po zdobyciu gola krzyżuje ręce i "strzela" palcami niby jak z pistoletów.
    > Dziś tego nie zrobił po zdobyciu bramki.
    > A przecież ta cieszynka ma dla niego już wartość marketingową i sprzeda się w r
    > eklamach.
    > Tym razem tego nie było.
    > Podejrzewam, że Piątek przed meczem miał rozmowę reedukacyjną - słuchajcie no P
    > iątek, jak strzelicie to nie ważcie się robić tej waszej cieszynki. Bo gramy z
    > Israelem i zaraz w mediach israelskich, niemieckich czy amerykańskich będzie st
    > ało, że Polacy chcą strzelać do Żydów, a na to tylko czekają LiSSy, GroSSy i i
    > nne takie. Więc łapy kontrolować Piątek właśnie.
  • piq 12.06.19, 12:51
    ...a już na pewno nie zapędzić się i nie powiedzieć "drużyna Izraela wygrała 3 spotkania i jedno zremisowała, a więc jest w gazie".
  • oleg3 12.06.19, 13:00
    I jak tu się dziwić, że Izrael gra w Europie, wbrew geografii.

--
  • piq 12.06.19, 12:59
    ...w Studiu Gama. Krystyna Loska i Andrzej Zaorski (ach, ta moja pamięć):

youtu.be/8svEPh2PaKI
  • au999 12.06.19, 13:18
    sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/827121/eliminacje-euro-2020-krzysztof-piatek-bedzie-w-izraelu-kochany-zahavi-moze-sie-u

++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    ktoś tu zwariował, przecież to tylko mecz, sport a więc zabawa z emocjami a nie z polityką właśnie.
  • oleg3 12.06.19, 13:40
    Wczoraj przed snem oglądałem

youtu.be/iScgWTtEe0c

--
  • oleg3 12.06.19, 13:51
    Piątek ma inteligentnego agenta. Ot i wsio.
    Takie czasy.

Teraz piłkarz, zwłaszcza niezły, to zawód podwyższonego ryzyka. Nie zapalisz, nie poruchasz, nie popijesz. Cały czas jesteś produktem marketingowym. A hormony buzują!

--
  • wwwi.gil 12.06.19, 14:51
    W rzydokomunie nie zabraniali tych przyjemnosci I zobacz jak grali?
    Komuno wroc.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.