Dodaj do ulubionych

Do naszych filosemitów

11.06.19, 13:17
włączanie się w PROPAGANDĘ stylów życia podważających tradycyjny model rodziny (rodziny opartej na trwałym, heteroseksualnym związku kobiety i mężczyzny; rodziny, której ideałem jest wychowywanie dzieci posiadających matkę i ojca jako wzorce osobowe i kulturowe odróżniające się cechami charakterystycznymi dla obu płci) - jest czymś absolutnie i drastycznie niezgodnym z żydowską tradycją, historią, religią, filozofią społeczną. A taką propagandą była już chociażby obecność hasła z żądaniem "małżeństw homoseksualnych z prawem do adopcji dzieci".

Tradycyjna rodzina, jako podstawa każdej ludzkiej społeczności i zarazem cywilizacji, jest czymś tak żydowskim jak Szabat, obrzezanie i bar micwa. Taki model rodziny to esencja żydowskiego podejścia do człowieka i jego roli w świecie. Popieranie zmiany tego modelu rodziny _z jednoczesnym powoływaniem się na żydowskość_ jest czymś tak absurdalnym jak propagowanie jedzenia kotletów wieprzowych z powoływaniem się na Torę.

I wszyscy, którzy twierdzą inaczej, kłamią tak, że bardziej się nie da. Bez wątpliwości.

www.salon24.pl/u/jedrzejewski/962840,walka-z-tradycyjna-rodzina-a-zydzi-wazne-sprawy-o-ktorych-trzeba-wiedziec
--
"Chcę powiedzieć mocno i wyraźnie: do LGBT trzeba strzelać! Nie w sensie dosłownym, oczywiście - trzeba z nim walczyć, trzeba wiedzieć, że nie są to ludzie dobrej woli, ale nowi bolszewicy, nowi naziści, którzy chcą nas zniszczyć w imię swojego obłędnego ideolo. Podkreślam - mówię o „strzelaniu” do LGBT, do ideolo, nie do homoseksualistów” - RAZ
Edytor zaawansowany
  • qwardian 11.06.19, 16:02

    Nie ma innego niż Biblia dokumentu, który wykazałby żydowskość z plemienia Judy. Poza religią starego i nowego testamentu jest nonsens, podważający tradycyjny model rodziny i setki innych kultów, holocaustu, ekologii, kosmosu z ufoludkami, ewolucji z zupki pierwotnej, Hollywoodu i w ogóle człowieka doskonałego. Jesteś z Bogiem, albo przeciw Bogu, reszta to tylko narzędzia i rekwizyty.

    --
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.