Dodaj do ulubionych

Kaczyński boi się ... filmu :)

16.06.19, 11:27

... i sam robi niesamowitą reklamę filmowi wink Mnie to wszystko już bawi wink)))

Kaczyński o filmie Vegi „Polityka”

Kaczyński nie tylko zagrzewał do boju i aktywności, ale też ostrzegał, że zbliża się „kampania, która ma pokazać jego obóz polityczny jako ludzi złych, zdemoralizowanych, którzy nie służą Polsce, którzy dopuszczają się różnego rodzaju bezeceństw”. Jako przykład podał film Partyka Vegi „Polityka”, który niedługo wejdzie na ekrany. - Mamy do czynienia z coraz wyraźniej pokazywanym - pewnie państwo słyszeli o zapowiedziach filmu Vegi - hejtem czy przygotowaniem do takiego wielkiego hejtu, wielkiego ataku na zasadzie, że nie liczą się żadne fakty albo są wykorzystywane w sposób instrumentalny do uogólnień, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością - mówił. - Tego rodzaju działań będzie bardzo wiele - ostrzegał Kaczyński. Przyznał, że partia nie składa się tylko z aniołów i są w niej też grzesznicy. - Tylko my tych grzeszników karzemy tam, gdzie jest to możliwe, w ramach statutu partii - przekonywał.

Patryk Krzemienicki - Vega to pseudonim, rocznik 77, wpisany do księgi guinessa jako najmłodszy twórca grafiki komputerowej, bez szkół zwłaszcza filmowych realizuje filmy i to filmy które mają ogromną widownie. Zmontowane poprawnie, stały zespół aktorów, jest sprawny reżysersko.
Opisuje rzeczywistość.

Za chwilę wejdzie na ekrany Polityka o której mówi Kaczynski, scena z Pawłowicz, którą pięknie ograła Bielska, tu fragment trzeba "zjechac niżej, do filmiku, z krzyczącą Bielską wink

www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/krystyna-pawlowicz-w-nowym-filmie-patryka-vegi-zobacz-scene-z-jej-udzialem-wideo-aa-9iKA-6Y2j-FUEE.html
Edytor zaawansowany
  • qwardian 16.06.19, 12:22

Ja chciałbym zaprezentować ten film, bo prezentuje mój sposób przemawiania do obozu zdrady według formatu sędziego Rolanda Freislera członka NSDAP przewodniczącego Trybunału Ludowego. Pani Pawłowicz i Bielska jeszcze muszą się sporo uczyć..

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • benek231 16.06.19, 15:19
    wardian napisał:

Ja chciałbym zaprezentować ten film, bo prezentuje mój sposób przemawiania do obozu zdrady według formatu sędziego Rolanda Freislera członka NSDAP przewodniczącego Trybunału Ludowego. Pani Pawłowicz i Bielska jeszcze muszą się sporo uczyć..
    **
    Spoko, Pawlowicz ma to juz starannie opanowane. Na dlugo przez osiagnieciem statusu PiSu porownywalnego do statusu NSDAP w 1939r. I to w Sejmie a nie w Trybunale Ludowym III Rzeszy. W polskim odpowiedniku TL III Rzeszy Pawlowicz pobije tamtego szkopa na glowe - w chamstwie, grubianstwie i sedziowskim bandytyzmie. Ona bedzie zdolna nie tylko pruc ryja na podsadnego trzy razy glosniej niz RF ale rzuci sie na niego z piesciami.
  • qwardian 16.06.19, 17:57

Ponosi Ciebie niepotrzebna furia. Sędzia Ronald wykonywał sumiennie swoje obowiązki w imieniu państwa, które kochał. Ale miał swoje za uszami, bo wcześniej był komisarzem u Bolszewików, więc można powiedzieć, że nie był całkowicie postacią z mojej bajki, chociaż się zrehabilitował..

--
    Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
  • benek231 16.06.19, 18:33
    qwardian napisał:

Ponosi Ciebie niepotrzebna furia. Sędzia Ronald wykonywał sumiennie swoje obowiązki w imieniu państwa, które kochał. Ale miał swoje za uszami, bo wcześniej był komisarzem u Bolszewików, więc można powiedzieć, że nie był całkowicie postacią z mojej bajki, chociaż się zrehabilitował..
    **
    Uprawiasz projekcje - to ciebie furia ponosi. Pawlowicz takze kocha swoje panstwo i takze jest gotowa po lokcie we krwi unurzac swoje grube lapska. Przypuszczam, ze takze jej nadgorliwosc wynika z jakiegos brudu za uszami (PZPR?) Kaczynski umie dobierac sobie wspolpracownikow - komunistyczna szkola. Podobnie jak Piotrowski ktory takze wlasnie sie rehabilituje, czyli ciućka Kaczorowi.
  • qwardian 17.06.19, 11:10

Na marginesie uważniej zapoznałem się z przebiegiem konwersacji między sędzią a tym pruskim Junkrem (pierwszy był generałem). Ze zdumieniem przyjąłem, że dotyczyła Polaków...

Freisler : Ale zarzuca pan narodowemu socjalizmowi liczne zmiany w nastawieniu wobec Polaków.
    Schwerin: W istocie miałem na myśli wiele mordów…
    Freisler (krzycząc): Mordów?
    Schwerin: ...które w kraju i zagranicą …
    Freisler: Przecież pan jest nędznym łajdakiem! Załamał się pan pod [swą] podłością? Tak, czy nie? Załamał się pan pod nią?
    Schwerin: Panie przewodniczący, sądzę …
    Freisler (wrzeszcząc): Tak czy nie?! Proszę jasno odpowiedzieć!
    Schwerin (wahając się): Nie.
    Freisler: Nie! Nie może się pan pod nią bardziej załamać, ponieważ jest pan już tylko kupką nędzy, która nie ma już szacunku dla siebie samego!

Krzyś, skąd ja znam ten język, czy nie czasami z Forum Aqua..
    --
    Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
  • kalllka 17.06.19, 11:23
    Myśle ze istotna info/ by złapać dno, a nie kolejny alias/ reżyser filmu niezwykle schudł.
    Przypominam ,ze to wlasnie przeklepany lokalsystem zarządza i wydaje dyspozycje polskim układom, dlatego bardzo mu zależy na ciągłym obrocie fala
  • qwardian 18.06.19, 09:39
    Dzisiaj jest więcej wypasionych komórek do kręcenia filmów niż otyłych reżyserów. Coś chciałem przez to powiedzieć, ale wypadło mi z głowy..

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • t_ete 16.06.19, 12:33
    messiahstradivarius napisała:

> ... i sam robi niesamowitą reklamę filmowi wink Mnie to wszystko już bawi wink)))

Dwa dni temu zamiescilam ale nikogo nie zachecilam ...

forum.gazeta.pl/forum/w,13,168255105,168255105,Pozdrowienia_od_rezysera_Polityki_.html
    Patryk Vega rabany przez krytykow ma 'swoja' widownie. Wiec zarabia wink
    Czy wezwanie Prezesa do 'obrony Polski' przed Vega - odniesie skutek
    pozadany dla Vegi ? Bardzo prawdopodobne.

tete
  • messiahstradivarius 16.06.19, 12:59
    Nie zauważyłam, upalnie jest więc refleks krajowy nie jest taki, jakim jest przy temperaturach normalnych.

Wpisałabym się. Iwona Bielska, Ty Tete na pewno widziałąś Teatr TV rez Kutz 'Samobójca" Erdmana - wspaniała,
    taka blond Dymna, od kiedy Dymna "nabyła się już ładną" i stała się gruba.
  • t_ete 16.06.19, 17:50
    messiahstradivarius napisała:

> Wpisałabym się. Iwona Bielska, Ty Tete na pewno widziałąś Teatr TV rez Kutz 'Sa
    > mobójca" Erdmana - wspaniała,
    > taka blond Dymna, od kiedy Dymna "nabyła się już ładną" i stała się gruba.

Niestety. Nie widzialam.
    Pamietam ja z 'Wesela' Smarzowskiego - w roli Eluski Wojnarowej.
    Byla swietna.

tete
  • maksimum 16.06.19, 17:29
    t_ete napisała:

> Patryk Vega rabany przez krytykow ma 'swoja' widownie. Wiec zarabia wink
    > Czy wezwanie Prezesa do 'obrony Polski' przed Vega - odniesie skutek
    > pozadany dla Vegi ? Bardzo prawdopodobne.
    -----------
    Jak Miller,Cimoszewicz i jakis inny komuch dostali sie do Brukseli tzn ze patologia ma sie dobrze w Polsce.
    Vega se wydziergal naszyjnik i juz jest swoj ziomek.
    Teczowi w rurkach go popieraja,no i cala zgraja komuchow.
  • dachs 17.06.19, 15:12
    t_ete napisała:

> Czy wezwanie Prezesa do 'obrony Polski' przed Vega - odniesie skutek
    > pozadany dla Vegi ? Bardzo prawdopodobne.

A może pożądany dla obu?
    Vega nie bardzo jest znany z antypisowych poglądów.
    Na filmie zarobi a "biedny, szargany" PiS znowu przytyje.

--
    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
  • t_ete 17.06.19, 18:41
    dachs napisał:

> A może pożądany dla obu?
    > Vega nie bardzo jest znany z antypisowych poglądów.
    > Na filmie zarobi a "biedny, szargany" PiS znowu przytyje.

Ze Vega zarobi - jestem pewna smile

A 'biedny, zszargany' PiS ?
    Odgryzie sie 'kompromatami' na politykow opozycji w Kurskiej TV.
    Za nasze (podatnikow) pieniadze.

Juz sie 'prawa strona' internetu zastanawia : 'dlaczego ktos z naszych nie nakrecil
    filmu o ............ ?' ... 'A w ogole to trzeba sprawdzic - kto finansuje Vege' ....
    'Skandaliczny hejt Vegi' ... 'Trzeba te 'elity' za pysk wziac bo sie rozzuchwalily' ...

No slicznie po prostu.

tete

• biologiczny_zegar 16.06.19, 20:51
    Kaczyński boi się.

Uczciwa władza, "Serce Europy" krytyki się nie boi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.