Dodaj do ulubionych

Kto u licha wycina watki ?

16.06.19, 21:53
Co sie nie spodobalo ?
Upadl zaszkodzil ?

tete
Edytor zaawansowany
  • t_ete 16.06.19, 21:54

• benek231 16.06.19, 22:25
    Wczoraj 2 razy zawiesilem watek na Kraj i dwa razy skasowali. Czlowiek z Kraj podsunal mi, ze to moze byc Snajper (akurat aktywny w tym czasie). Pytam wiec Snajpera czy to on wykopal mi watek na Kraj ale Snajper nie odpowiedzial.
    No i co o tym sadzisz Tete. Czy znajac Snajpera jako dosc prawdomownego czlowieka powinienem uznac, ze to Snajper wykopal mi ten watek, czy tez nie on?

Dziwne rzeczy znow zaczynaja dziac sie na tym poboznym forum.
  • t_ete 16.06.19, 23:36
    benek231 napisał:

> No i co o tym sadzisz Tete. Czy znajac Snajpera jako dosc prawdomownego czlowie
    > ka powinienem uznac, ze to Snajper wykopal mi ten watek, czy tez nie on?
    >
    > Dziwne rzeczy znow zaczynaja dziac sie na tym poboznym forum.

Ale dlaczego Snajper mialby wyciac watek Miriam, w ktorym rozmiawialysmy
    o filmie 'Przesluchanie' i wywiadzie z Tonia Lechtman ?

tete
  • messiahstradivarius 16.06.19, 23:40
    jeżeli to zrobił Snajper to zostanie wezwany na dywanik, jutro jest pogrzeb Ryszarda Bigajskiego, rozmawiamy merytorycznie i nie miał absolutnie argumentu. Napisałam do jego szefów, nie polecam bezsensownych ,złośliwych zachowań ! to wycinanie - to jest właśnie hejt.
  • snajper55 26.06.19, 00:29
    t_ete napisała:

> benek231 napisał:
    >
    > > No i co o tym sadzisz Tete. Czy znajac Snajpera jako dosc prawdomownego c
    > zlowie
    > > ka powinienem uznac, ze to Snajper wykopal mi ten watek, czy tez nie on?
    > >
    > > Dziwne rzeczy znow zaczynaja dziac sie na tym poboznym forum.
    >
    > Ale dlaczego Snajper mialby wyciac watek Miriam, w ktorym rozmiawialysmy
    > o filmie 'Przesluchanie' i wywiadzie z Tonia Lechtman ?

Nie mam pojęcia dlaczego. smile

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • messiahstradivarius 16.06.19, 23:26
    Wyraźnie coś zaszkodziło, oni siedzą albo u siebie w domach, robota domowa, albo .... i wytnie sobie, to dowartosciuje.
    Nikt jednak nie jest anonimowy, można sprawdzić kto logowal się jako admin i kto skasował wątek, akurat znam GW, ABONUJĘ i jestem zdziwiona takim ma;pim zachowaniem.

Wycinaczu! jutro uroczystości pogrzebowe reżysera Ryszarda Bugajskiego, naszego Przyjaciela i Mistrza.
    Zmagał się z ciężka chorobą. Jego opus magnum to film "przesłuchanie" za rolę w którym Krystyna Janda otrzymała w Cannes Złotą Palmę. Infotmuję w tych wątkach, że wysyłam koleżance forumowej wywiad z Antonina Lechtman, której przeżycia zainspirowały Ryszarda Bugajskiego do napisania scenariusza... czyżby film "przesłuchanie" nie leżał Ci, Wycinaczu?
    A to znaczy, że jesteś po stronie PRZECIWNEJ, A TO ZNACZY, ŻE MAMY SZPIONA, A TO ZNACZY, ZE TRZEBA ZAWIADOMIĆ, KOGO TRZEBA, aby spytał Cię, bo nie jesteś anonimowy, dlaczego usuwasz wątki, które nie naruszają Regulaminu ani netykiety, nie są hejtem - tylko wymianą myśli?

Nikt nie jest anonimowy w necie zwłaszcza na forach, jest numer kompa, godzina i co Wycinacz wyciął , a jeśli nie, ja napiszę do pana Kurskiego, że na tym forum jest taki ktoś, kto wycina wątki o ludziach, którym GW kibicowała, dla których byli oni ludźmi - drogowskazami.

Pozdrawiam
  • t_ete 16.06.19, 23:41
    messiahstradivarius napisała:

> Wyraźnie coś zaszkodziło, oni siedzą albo u siebie w domach, robota domowa, alb
    > o .... i wytnie sobie, to dowartosciuje.

Napisze jeszcze raz :

Dzieki za wywiad z Tonia.
    Los Toni - to zagrana w 'Przesluchaniu' przez Agnieszke Holland
    - Witkowska. Udreczona wiezieniem - ale pelna ufnosci
    w madrosc wladzy (partia sie nie myli).
    Los tragiczny.

tete
  • messiahstradivarius 16.06.19, 23:46
    Tonia, niezwykła łagodność, znękanie po wyjściu z więzienia, postawa poddania, rezygnacji... ta łagodność i niesłychana siła.
    Wzięto wtedy kamerę i filmowane te spotkania koleżanek... ale Tonia była wykończona. Wyjechała z córką do israela.

• czuk1 25.06.19, 06:05
    > Nikt nie jest anonimowy w necie zwłaszcza na forach, jest numer kompa, godzina
    > i co Wycinacz wyciął , a jeśli nie, ja napiszę do pana Kurskiego, że na tym for
    > um jest taki ktoś, kto wycina wątki o ludziach, którym GW kibicowała, dla który
    > ch byli oni ludźmi - drogowskazami.
    >

Co ma Kurski do Agory i jej forum ?
    Wpisy usunął jakiś niedoświadczony moderator.
    Warto takiego zidentyfikować i pokazać .

--
    "....Kościół nadal rości sobie prawo do tytułu obrońcy „wartości moralnych”, ale coraz bardziej przypomina niemoralne serce niemoralnego narodu...."Christian Davies.
  • messiahstradivarius 16.06.19, 23:38
    Napisałam do Wyborczej, a TEN adres najważniejszy jest niewidoczny dla moderator/rki, wysłany list z mojej prywatnej poczty, dla lajtowego rozegrania sytuacji jest tam jeden "trefny" adres ale zgłosiłam do Agory.

Tak nie może być. Dowiem się.
  • maksimum 17.06.19, 01:20
    To niemozliwe zeby taki kabotyn jak snajper byl adminem.
  • maksimum 25.06.19, 23:52

> Napisałam do Wyborczej, a TEN adres najważniejszy jest niewidoczny dla moderato
    > r/rki, wysłany list z mojej prywatnej poczty, dla lajtowego rozegrania sytuacji
    > jest tam jeden "trefny" adres ale zgłosiłam do Agory.
    >
    > Tak nie może być. Dowiem się.
    ----------
    TU JEST ZYDO-KOMUNA W NAJGORSZYM WYDANIU I NICZEGO SIE NIE DOWIESZ.
  • czuk1 29.06.19, 08:41
    maksimum napisał:
    > TU JEST ZYDO-KOMUNA W NAJGORSZYM WYDANIU I NICZEGO SIE NIE DOWIESZ.

Oprócz tego, że jesteś antysemita …… nic nowego się nie dowiemy.
  • maksimum 29.06.19, 19:09
    czuk1 napisał:

> Oprócz tego, że jesteś antysemita …… nic nowego się nie dowiemy.

www.youtube.com/watch?v=VgQQKbqF56M
    POwinienem glosowac na gajowego i kaszalota. Przynajmniej bylby ubaw,no i koszernie.
  • maksimum 29.06.19, 19:32
    czuk1 napisał:

> Oprócz tego, że jesteś antysemita …… nic nowego się nie dowiemy.

No,ale dowiedziales sie kto wycina watki i dlaczego,czy tez ja mialem racje,ze w zydo-komunie niczego sie nie dowiesz.

• czuk1 30.06.19, 11:12
    maksimum napisał:
    > No,ale dowiedziales sie kto wycina watki i dlaczego,czy tez ja mialem racje,ze
    > w zydo-komunie niczego sie nie dowiesz.

Jesteśmy tu dobrowolnie. Podpisaliśmy określone zobowiązania narzucone nam przez właściciela portalu - AGORĘ. Właściciel nadzoruje nasze zachowania. Ma moderatorów. Jeśli ktoś narusza prawo, regulamin i netykietę. Kto imiennie wycina, mnie nie interesuje mnie.
    Przy okazji jako jeden z społecznych moderatorów (właściciel forum - były i obecny.... na kilku forach) nie jestem jednak zadowolony z tego, że zawodowi moderatorzy forum nie ostrzegają o wykroczeniach , jak również nie informują o banowaniu uczestnika, usunięciu wpisu i o powodach sankcji zastosowanych.
    Gdybym był zbanowany przez moderatora Agory zapytał bym zarządzających forum - indywidualnie.
    Kto - na forum - jest w stanie odpowiedzieć ci na wątkowe pytanie ?

• maksimum 30.06.19, 18:07
    czuk1 napisał:

> Jeśli ktoś narusza prawo, regulamin i netykietę. Kto imiennie wycina, m
    > nie nie interesuje mnie.

To nie chodzi o naruszanie prawa czy netykiety lecz POGLADY POLITYCZNE.

ZYDO-KOMUNA nie dopuszcza roznorodnosci pogladow i dlatego wycina watki,ktore nie sa lewicowe.

Przy okazji dobrze zaciera slady i w zydo-komunie niczego sie nie dowiesz.

Ja jestem adminem na Facebook,gdzie pisze 1000 razy wiecej ludzi niz tutaj i wycinam jeden post na tydzien albo nawet na miesiac.
  • czuk1 30.06.19, 23:08
    maksimum napisał:
    > To nie chodzi o naruszanie prawa czy netykiety lecz POGLADY POLITYCZNE.
    Przekazując poglądy polityczne naruszające prawo też możemy trafić na listę zbanowanych,

> ZYDO-KOMUNA nie dopuszcza roznorodnosci pogladow i dlatego wycina watki,ktore nie sa lewicowe. Przy okazji dobrze zaciera slady i w zydo-komunie niczego sie nie dowiesz.
    Chyba to przesada. Gdyby tak było, nie było by politycznych debat i wielu forów. Takie np. forum - Bez Granic.... to gniazdo pisowskich os i takowej kłamliwej propagandy. I…. nikt ich nie rusza. Nie wiem też dlaczego nie jest zlikwidowane rosyjskie forum z logo - orłem dwugłowym. Nie wiem dlaczego na forach grasują rosyjscy najemnicy ?

> Ja jestem adminem na Facebook,gdzie pisze 1000 razy wiecej ludzi niz tutaj i wy
    > cinam jeden post na tydzien albo nawet na miesiac.
  • czuk1 30.06.19, 23:16
    maksimum napisał:
    Ja jestem adminem na Facebook,gdzie pisze 1000 razy wiecej ludzi niz tutaj i wycinam jeden post na tydzien albo nawet na miesiac.

Może masz inną publikę (zdyscyplinowaną) ? Poza tym, FB (to potęga) nie jest narażony na likwidację. AGORĘ reżim może zlikwidować, gdyby ktoś na forum mocno zaatakował rządzących.
  • maksimum 01.07.19, 00:09
    czuk1 napisał:

> Może masz inną publikę (zdyscyplinowaną) ?

Przede wszystkim sa madrzejsi. Wiekszosc jest pro PIS.

> Poza tym, FB (to potęga) nie jes
    > t narażony na likwidację. AGORĘ reżim może zlikwidować, gdyby ktoś na forum moc
    > no zaatakował rządzących.

A dlaczego rzad mialby likwidowac ten skansem klamstwa i obludy???
    Wy sie sami eliminujecie swoimi wpisami.

Wiadomo za to co by bylo ,gdyby P.O. przejelo wladze.

P.O. przejeloby TVP i wrociliby wielcy filozofowie i bardzo dobrzy politycy do TVP,jak:

www.youtube.com/watch?v=VgQQKbqF56M

• czuk1 01.07.19, 16:30
    maksimum napisał:
    > Przede wszystkim sa madrzejsi. Wiekszosc jest pro PIS.
    Mądrzejsi - to nie znaczy, że obiektywni, propaństwowy, pro unijni, odpowiedzialni za przyszłość światłą Polski i Polaków.

> A dlaczego rzad mialby likwidowac ten skansem klamstwa i obludy??? Wy sie sami eliminujecie swoimi wpisami.
    Ambony propagandowe pis i rosji na forum AGORY…. to o nich pisałem. Nie oczekuję , że PiS zlikwiduje swoje ambony propagandowe ale te rosyjskie ambony wojny hybrydowej (kiedy państwo polskie ich - u siebie - nie likwiduje) są dowodem poparcia ze strony polskiego rządu. Swoimi wpisami nie jesteśmy faktycznie ich zlikwidować.

> Wiadomo za to co by bylo ,gdyby P.O. przejelo wladze.
    >
    > P.O. przejeloby TVP i wrociliby wielcy filozofowie i bardzo dobrzy politycy do
    > TVP,jak:
    >
    > www.youtube.com/watch?v=VgQQKbqF56M
    >
  • czuk1 01.07.19, 17:39
    c.d. maksimum : > Wiadomo za to co by bylo ,gdyby P.O. przejelo wladze. P.O. przejeloby TVP i wrociliby wielcy filozofowie i bardzo dobrzy politycy do TVP.
    Przecież TVP była pod rządami PO-PSL. Nie była tubą tego reżimu . Zawsze w TVP słyszeliśmy i widzieli ludzi o różnych poglądach. Dziennikarze nie byli aktywnymi polityki PO. Opozycja miała równorzędny (z PO) dostęp do narodowych mediów.
  • czuk1 01.07.19, 17:40
    Przecież TVP była pod rządami PO-PSL. Nie była tubą tego reżimu . Zawsze w TVP słyszeliśmy i widzieli ludzi o różnych poglądach. Dziennikarze nie byli aktywnymi polityki PO. Opozycja miała równorzędny (z PO) dostęp do narodowych mediów.
  • boomerang 17.06.19, 10:06
    a wiec masz opdpowiedź
  • maksimum 17.06.19, 16:45
    Niemozliwe ze ten retard jest adminem.
  • maksimum 25.06.19, 04:33
    On rzeczywiscie pisze najglupsze posty.
  • wikul 28.06.19, 21:02
    Od dawna tutejsi Twoi adwersarze próbują Ci to perswadować a Ty nic ...

www.onet.pl/?utm_source=www.facebook.com_viasg_kobieta&utm_medium=social&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=5d3d8dcb-3604-4926-a156-532e06d5e6d7&sid=63eeb4cc-4788-4ae3-a160-ddd0a01f6209&utm_v=2

--
    "…dopiero teraz widzę jak wielkim mężem stanu jest prezes Jarosław Kaczyński, i tylko pod jego jednoosobowym kierownictwem w Polsce będzie dobrze".
    Perła v. Cullinan1 v. au999
  • t_ete 29.06.19, 01:24
    wikul napisał:

> Od dawna tutejsi Twoi adwersarze próbują Ci to perswadować a Ty nic ...

Slyszalam, widzialam pana posla Szlachte - jak nieskladnie, potykajac sie o slowa
    probowal wyjasniac - ze kobiecie 'nie przystoi' mentorski ton ....
    A co 'przystoi' ?
    Wyjasnien szczegolowych moglaby udzielic pani posel Pawlowicz
    ale pan posel Szlachta sie nie konsultowal.

Tak ze wiesz ... dla opozycyjnych 'Gilead'
    dla 'swoich' - cmok w raczke. Pelna kurtuazja.

Zas co do perswazji 'tutejszych' ... wszystko jest
    tak przewidywalne, ze mnie czasem nudzi.

I zwyczajnie ... nie chce mi sie. Jest za goraco.
    Pogoda na wakacje a nie na forumowe potyczki.

tete

• messiahstradivarius 29.06.19, 02:19
    "adwersarz" fiu fiu elegancko wikul, tylko czemu tu, czemu na forum?! Tu są "adwersarze" ? po pierwsze, po drugie to swoło to już anachronizm. Dobrej niedzieli, a, mam kapitalną książkę o mojej ulubionej Roży Luksemburg - genialna!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.