Dodaj do ulubionych

Najwazniejsza wiadomosc 21 wieku

18.06.19, 05:14
Teresa Mey wychodzi za maz za Putina . SLUB ODBEDZIE sie w Westminster Abbey, a swiadkiem Bedzie Lechu. Cala arystokracja Europy, Tuski, Kaczory, Makrony, Merkle beda tanczyc.
Edytor zaawansowany
  • czuk1 18.06.19, 07:05
    I to jest śmieszne ?
  • boavista4 18.06.19, 21:02
    Czuk, nie tak smiszne jak twoje wpisy, ale probowac mozna. Czy nie sadzisz ze tereska ma humor, bo Putin juz jest poza watpliwosciami!
    No i co, Tereska,
    Czy pamiętasz, jak z tobą tańczyłem walca,
    Panno, madonno, legendo tych lat?
    Czy pamiętasz, jak ruszył świat do tańca,
    Świat, co w ramiona mi wpadł?
    Wylękniony bluźnierca,
    Dotulałem do serca
    W utajeniu kwitnące, te dwie,
    Unoszone gorąco,
    Unisono dyszące,
    Jak ty cała, w domysłach i mgle.
  • czuk1 18.06.19, 21:23
    Masz angielską osobowość , to i z tego filmiku możesz robić najważniejszą wiadomość 21 wieku.
    Sytuacja w świecie ogólnie - jest niepokojąca , nie do śmiechu.
  • boavista4 20.06.19, 04:16
    wprost przeciwnie, wszyscy czekaja az ktos zacznie, a nikt nie chce, jedynie ci co wpychaja do wojny sami chca to zrobic cudzymi rekami.
  • czuk1 20.06.19, 10:18
    boavista4 napisał(a):

> wprost przeciwnie, wszyscy czekaja az ktos zacznie, a nikt nie chce, jedynie ci
    > co wpychaja do wojny sami chca to zrobic cudzymi rekami.

Nie czekają. Często swoimi rękoma. Vide Rosja. Zaczyna sama , tylko w małej skali. Drogą drobnych kroków. A wojnę hybrydową prowadzi w wielkiej skali.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.