Dodaj do ulubionych

192 tys. prenumeratorów GAZETY.....

18.06.19, 14:49
..... w wersji elektronicznej. Jestem jednym z nich.

Dostałem dzisiaj taki list:

Droga Czytelniczko, drogi Czytelniku,

z radością informujemy, że Wyborcza.pl ma już 192 tysiące Prenumeratorów - najwięcej w Polsce! Gdyby nie Wasza ciekawość świata, Wasza uwaga i Wasze zaufanie - my, dziennikarze Wyborczej - nie moglibyśmy pozwolić sobie na prowadzenie śledztw, pisanie reportaży, czy nawiązywanie współpracy z najważniejszymi zagranicznymi mediami. To dzięki Wam Wyborcza.pl się rozwija. Dziękujemy!

Staramy się, by nasze artykuły trzymały najwyższy poziom i odpowiadały na Wasze potrzeby. W ciągu ostatnich miesięcy przygotowaliśmy głośne teksty: o działkach Mateusza Morawieckiego, czy o przemocy jakiej doświadczyła Weronika Rosati. Nie tylko opisywaliśmy strajkujących nauczycieli, ale przekazaliśmy im 200 tys. zł. ze sprzedaży subskrypcji cyfrowych Wyborczej.pl.

Wasze wybory są dla nas ważne. My też cenimy demokrację, jawność życia publicznego i czystość środowiska naturalnego. W najbliższych miesiącach zabierzemy się za kampanię ratunkową w sprawie klimatu. Mamy nadzieję, że razem poprowadzimy tę akcję i wiele innych. Wyborcza to Wy i my w Waszym imieniu.

Jeszcze raz - dziękujemy!
Zespół Wyborcza.pl

--
Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
Edytor zaawansowany
  • xiazeluka 18.06.19, 21:44
    Buhahaha.

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • babaobaba 18.06.19, 22:01
    xiazeluka napisała:

> Buhahaha.
    >

===================
    Nie czytasz ? No to się wydało skąd u ciebie taka umysłowa pustka.

--
    Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
  • xiazeluka 19.06.19, 00:33
    Mła rechocze, ponieważ przeczytał tę wklejkę. Bez charakteryzacji możecie robić za klauna w cyrku.

--
  • babaobaba 20.06.19, 10:20
    xiazeluka napisała:

> Mła rechocze, ponieważ przeczytał tę wklejkę. Bez charakteryzacji możecie robić
    > za klauna w cyrku.
    >
    =======================
    No i cóż zawiera ten wpis? Ano dowodzi umysłowej pustki osoby posługującej się szablonami. Jest, powiedzmy, wpis jak wyżej, nasz historyk - naukawiec przykłada szablonik i rechocze. Dlaczego rechocze? Może na zasadzie "jak głupi do sera"? Nie dowiemy się co w tekście było zabawnego. Zatem czy ocena "Bez charakteryzacji możecie robić za klauna w cyrku" przedstawia jakąkolwiek wartość? Pozostawiam to do oceny Czytelników. Dla ułatwienia dodam, że historyk - szubrawiec nigdy mnie nie widział i nie słyszał, ale wie.... Jak wszystko inne. smile

--
  • xiazeluka 20.06.19, 11:11
    Towarzyszu baobab, rozbierzcie na czynniki na przykład to groteskowe zdanie:

"Staramy się, by nasze artykuły trzymały najwyższy poziom i odpowiadały na Wasze potrzeby. "

Mła Wam nie pomoże, bo ze śmiechu oczy ma pełne łez.

--
  • wkkr 20.06.19, 20:38
    Obu się przynajmniej starają trzymać jakiś poziom, ty zaś w ogóle się nie wysilasz.

--
    Ceterum censeo Russia delendam esse
  • xiazeluka 20.06.19, 20:54
    A potrzebny jest jakiś wysiłek, by czytać wypociny Trybuny Wybiórczej, towarzyszu?

--
  • institoris2 19.06.19, 01:24
    bedzie w najblizszym czasie na Aqua.
    Razem z tow. czuk1 i cenzorem Snajperem niewatpliwie dostarcza nam sporo rozrywki w temacie i w znacznym stopniu przyczynia sie do tworzenia tzw "kompetencji klimatycznej", ktorej niewatpliwie brak oswieconej opozycji europejskiej (nawet chcialem o tym napisac, jak to dalej ideowo sie potoczy, ale jakos zabraklo mi checi).
    Kolejna proba implantacji "europejskich" rozwiazan do polskiego grajdolka, tym razem bedzie to histeria klimatyczna.

babaobaba napisał:

> Wasze wybory są dla nas ważne. My też cenimy demokrację, jawność życia publiczn
    > ego i czystość środowiska naturalnego. W najbliższych miesiącach zabierzemy się
    > za kampanię ratunkową w sprawie klimatu. Mamy nadzieję, że razem poprowadzimy
    > tę akcję i wiele innych. Wyborcza to Wy i my w Waszym imieniu.
  • babaobaba 20.06.19, 10:27
    Mam pewność, że w "dawaniu rozrywki" nie dacie się pokonać. Dziwnym trafem to słoneczko co równo nas grzeje wam, psychole, bardziej szkodzi. Ale klimat się nie zmienia. O nie! Obok trąb powietrznych, które od kilku lat zagościły w naszym kraju pojawiły się trąby katolicko - faszystowsko - skrajnie narodowe i trąbią jakie to one sceptyczne a tymczasem wyborców PiS na Lubelszczyźnie zalewa potop. Jak myślisz, Insti, to Palec Boży czy zmiana klimatu?

--
  • xiazeluka 20.06.19, 11:12
    Towarzyszu baobab, klimat czynnik zmienny czy niezmienny?

--
  • babaobaba 20.06.19, 11:29
    xiazeluka napisała:

> Towarzyszu baobab, klimat czynnik zmienny czy niezmienny?
    >

=======================
    Odpowiadam: klimat jest zmienny. Zmiany klimatu zależą od różnych czynników.

--
  • xiazeluka 20.06.19, 17:28
    Zgadza się. Dlaczego więc podniecacie się oczywistością?

--
  • babaobaba 20.06.19, 20:29
    xiazeluka napisała:

> Zgadza się. Dlaczego więc podniecacie się oczywistością?
    >
    ============
    My się nie podniecamy. Podniecają się Institorysy.

--
  • xiazeluka 20.06.19, 20:55
    Institoris to siła spokoju. Facet nie ulega szczeniackim emocjom, natomiast Wy usilnie próbujecie dorobić mu gębę.

--
  • babaobaba 20.06.19, 21:20
    xiazeluka napisała:

> Institoris to siła spokoju. Facet nie ulega szczeniackim emocjom, natomiast Wy
    > usilnie próbujecie dorobić mu gębę.
    >

=================
    Usilnie? - Hmm.... On se te gębę sam doprawia. W tym wątku go nie ruszałem.

--
  • xiazeluka 20.06.19, 23:19
    Towarzyszu, wyglądacie na zadowolonego z życia. To częste u półgłówków.

--
  • babaobaba 21.06.19, 10:12
    xiazeluka napisała:

> Towarzyszu, wyglądacie na zadowolonego z życia. To częste u półgłówków.
    >

=================
    Wolę być zadowolonym z życia półgłówkiem niż skwaszonym nieudacznikiem, ćwierćinteligentem.

--
  • xiazeluka 21.06.19, 10:16
    W sumie macie rację - jako półgłówek na pewno jest Wam lepiej niż nieudacznikom ćwierćinteligentowi1 albo ćwierćinteligentowi cepkowi.

--
  • kalllka 21.06.19, 10:38
    O zdecydiwanie /jest im lepiej/ mając nawet pół- podgląd maja zdecydiwanie więcej możliwości manipulowania ruchem/ poza forum oczywiście/
    /Właśnie sprawdzam w jakiej skali maja dostęp przez IP do zawiadomień/
  • gini 20.06.19, 23:27
    Babo, babo, kto cie rzezbil?
  • babaobaba 21.06.19, 13:18
    gini napisała:

> Babo, babo, kto cie rzezbil?

====================
    Nurni.

--
  • qwardian 20.06.19, 15:18

Sprzedaj mnie wiatrowi na dobre i na złe

Sprzedaj mnie wiatrowi, sprzedaj mnie

Sprzedaj mnie wiatrowi,

Chcę z wiatrem lecieć w świat

Niebo się różowi, wieje wiatr

A ja z nim, a ja tam... gwiżdżę

Bo filozofię wiatru znam

Tak jak wiatr gwizdać chcę

Więc sprzedaj mnie wiatrowi,

Sprzedaj mnie!

--
    Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
  • qwardian 20.06.19, 16:07

next.gazeta.pl/next/7,151003,24915345,izraelski-start-up-pokazal-w-pelni-elektryczny-samolot-kupia.html
    Maksymalna długość lotu dla tej całkowicie elektrycznej, bezemisyjnej maszyny miałaby wynosić ok. 10 tys. 50 km

The plane, called Alice, can carry up to nine passengers and has a range of up to 650 miles
    en.globes.co.il/en/article-israeli-co-eviation-unveils-electric-plane-at-paris-air-show-1001290135

...przechodzi moje pojęcie. Ale stażysta w Agorze pomylił się i zamiast 1050 km, wykalkulował 10 tys. 50 km. Rzetelne dziennikarstwo za 99 groszy..

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • kalllka 20.06.19, 17:44
    Aaa widziałam tego kwiatka na forum świat.
    z tego co wiem lokalny geniusz /ten od c++/„ wymyślił” tez nazwę dodatku gazety... next.
    /Ta nazwa to blink-blink w stronę czytelników, a’ propo nowości high tech czy jobs center, jak myślisz qw?/
  • qwardian 20.06.19, 20:30
    Wiesz Kaleczko, że te wszystkie nazwy mają wytyczać modę, stąd są krótkie. W ogóle Next kojarzy mi się z systemem operacyjnym, swego czasu podtrzymujący nadzieję programistów wykształconych w Unix.

Ale na zdrowy rozum, wydaje się nieprawdopodobne, żeby samolot na akumulatorach mógł przebyć 10 tys. Km, bez wdawania się w zawiłe kalkulacje..

--
  • kalllka 21.06.19, 09:04
    No mnie tez kojarzy z jobsem. Pewnie jak połowie tutejszych zachwyconych połamanym by „geniusza”
    domain..
    Ze akurat większość z tych zachwyconych to hichoczace lwice czy baby wiec dobór nazwy nie jest przypadkiem..
  • jenisiej 20.06.19, 23:50
    No, chyba że pijana zakonnica przejedzie na pasach ciężarnego Adama Michnika. Czy jakoś tak.

babaobaba zacytował Gazetę Wyborczą:
    W najbliższych miesiącach zabierzemy się za kampanię ratunkową w sprawie klimatu.

--
    - To zbyt inteligentne teksty jak na XX i zbyt poprawnie napisane - ortografia, niemal brak literówek, bez chaosu, uporządkowane, czyste cytaty, interpunkcja, ogólna estetyka, dbałość o czytelność. Tego nie da się w jednej chwili nauczyć. Jenisiej?
    - Kompletnie o nim zapomnialem. Moze byc Jeni.wink
    - Też o nim myślałem.
  • babaobaba 21.06.19, 10:11
    jenisiej napisał:

> No, chyba że pijana zakonnica przejedzie na pasach ciężarnego Adama Michnika. C
    > zy jakoś tak.
    >
    > babaobaba zacytował Gazetę Wyborczą:
    > W najbliższych miesiącach zabierzemy się za kampanię ratunkową w sprawie kli
    > matu.

>
    =====================
    Komu dałeś hasło do nicka - gini? Bo, widzisz, ten twój tekst nie jest specjalnie inteligentny....

--
  • institoris2 21.06.19, 16:50
    w Kolonii.
    Dzisiaj w nocy spalili 4 nowe samochody marki Porsche w jednym z Autohausow w Köln i pochwalili sie swoim czynem w internecie:
    "Heute Nacht haben wir vier backfrische Porsche der Premium-Klasse auf dem Gelände des Porschezentrums Köln-Ehrenfeld abgebrannt. Jeden Morgen fahren unzählige 3,5 Tonnen Autos vor, um je 35 Kilo Kind vor der Schule abzuladen. Das muss ein Ende haben! ‚Ende Geländewagen’ spürbar werden lassen! Wir wollen uns mit dieser konkreten Maßnahme friedlich für die Begrenzung der klimaschädlichen CO2-Emissionen einsetzen."
    Treue GW-Leser

(Dziś wieczorem spaliliśmy cztery świeżo upieczone Porsche klasy premium na terenie Porsche Centre Cologne-Ehrenfeld. Kazdego ranka niezliczone SUVy o wadze 3,5 tony kazdy, udaja sie w droge, by dowiezc do szkoly 35 kilogramowe dzieci. To musi się skończyć! Koniec z SUVami!
    Przez takie konkretne dzialania (znaczy sie spalenie tych paru aut) chcemy pokojowo opowiedziec sie za ograniczeniem szkodliwych dla klimatu emisji CO2.
    podpisano: wierni czytelnicy GW ( kto wie, byc moze prenumeratorzy wersji cyfrowej)

jenisiej napisał:

> No, chyba że pijana zakonnica przejedzie na pasach ciężarnego Adama Michnika. C
    > zy jakoś tak.
    >
    > babaobaba zacytował Gazetę Wyborczą:
    > W najbliższych miesiącach zabierzemy się za kampanię ratunkową w sprawie kli
    > matu.

>
  • xiazeluka 21.06.19, 18:38
    GW rozpoczęło walkę z transportem lotniczym. Jednocześnie na portalu wiszą reklamy zachęcające do podróżowania samolotami do Toronto. Biegli w dialektyce potrafią to oczywiście wytłumaczyć.

--
  • snajper55 21.06.19, 21:07
    institoris2 napisał(a):

> w Kolonii.
    > Dzisiaj w nocy spalili 4 nowe samochody marki Porsche w jednym z Autohausow w K
    > öln i pochwalili sie swoim czynem w internecie:
    > "Heute Nacht haben wir vier backfrische Porsche der Premium-Klasse auf dem Gelä
    > nde des Porschezentrums Köln-Ehrenfeld abgebrannt. Jeden Morgen fahren unzählig
    > e 3,5 Tonnen Autos vor, um je 35 Kilo Kind vor der Schule abzuladen. Das muss e
    > in Ende haben! ‚Ende Geländewagen’ spürbar werden lassen! Wir wollen uns mit di
    > eser konkreten Maßnahme friedlich für die Begrenzung der klimaschädlichen CO2-E
    > missionen einsetzen."
    > Treue GW-Leser
    >
    > (Dziś wieczorem spaliliśmy cztery świeżo upieczone Porsche klasy premium na ter
    > enie Porsche Centre Cologne-Ehrenfeld. Kazdego ranka niezliczone SUVy o wadze
    > 3,5 tony kazdy, udaja sie w droge, by dowiezc do szkoly 35 kilogramowe dzieci.
    > To musi się skończyć! Koniec z SUVami!
    > Przez takie konkretne dzialania (znaczy sie spalenie tych paru aut) chcemy poko
    > jowo opowiedziec sie za ograniczeniem szkodliwych dla klimatu emisji CO2.
    > podpisano: wierni czytelnicy GW ( kto wie, byc moze prenumeratorzy wersji cyfro
    > wej)

Jakiż to brak konsekwencji. Gdańsk to po niemiecku Danzig. Wrocław - Breslau. A GW (Gazeta Wyborcza) to GW. Dlaczego nie WZ (Wahl Zeitung)? A może niemieckie GW to wcale nie Gazeta Wyborcza? Może to magazyn Grüne Welt?

No i kop w GW (polską GW) zawisł w próżni. Nie napiszę, że mi przykro.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • institoris2 21.06.19, 22:50
    chyba zaczyna juz szkodzic...

Forumowy troll, tow. baobab zalozyl watek o tym, jak to teksty takich faszystow jak Qwardian, Luka, no i ja, wplywaja na osoby pokroju malolata z Polski, ktory zostal onegdaj skazany przez londynski sad, za propagowanie terroryzmu i nawolywanie do aktow przemocy na tle rasistowskim.
    Postanowilem wiec uderzyc sie w piers i razem z tow. baobabem podjac krucjate przeciwko nienawisci w sieci i wynikajacej z niej konkretnej przemocy.
    Takie sa fakty i intencje (moje), natomiast Twoj komentarz jest conajmniej zadziwiajacy, informuujesz mnie mianowicie, ze Wroclaw to po niemiecku Breslau, a Gdansk to Danzig (za Gdansk dziekuje, bo w poblizu Gdanska kiedys bede mieszkac, wiec moze mi sie ta wiedza przydac)

snajper55 napisał:

> Jakiż to brak konsekwencji.

a na czym konkretnie ten brak konsekwencji, jak rozumiem z mojej strony, polega?

Gdańsk to po niemiecku Danzig. Wrocław - Breslau. A
    > GW (Gazeta Wyborcza) to GW. Dlaczego nie WZ (Wahl Zeitung)? A może niemieckie
    > GW to wcale nie Gazeta Wyborcza? Może to magazyn Grüne Welt?
    >
    > No i kop w GW (polską GW) zawisł w próżni. Nie napiszę, że mi przykro.

???????

• qwardian 21.06.19, 23:19
    institoris2 napisał:

...jak to teksty takich faszystow jak Qwardian, Luka, no i ja, wplywaja na osoby pokroju malolata z Polski, ktory zostal onegdaj skazany przez londynski sad, za propagowanie terroryzmu i nawolywanie do aktow przemocy na tle rasistowskim.

Ja się znęcam nad moimi ofiarami i wcale nie zamierzam tak szybko wygaszać ich cierpienia..

--
  • institoris2 22.06.19, 00:49
    choc postulowalbym takiego tow. baobaba traktowac z wyrozumialoscia, bo nam sie jeszcze zbiesi i guzik z rozrywki, jakiej nam tu na forum nieustrudzenie dostarcza.

qwardian napisał:

> Ja się znęcam nad moimi ofiarami i wcale nie zamierzam tak szybko wygaszać ich
    > cierpienia..
    >
  • snajper55 22.06.19, 01:56
    institoris2 napisał(a):

> a na czym konkretnie ten brak konsekwencji, jak rozumiem z mojej strony, polega?

Źle rozumiesz, nie z twojej strony. Ze strony wrednych Niemców.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • babaobaba 22.06.19, 09:59
    snajper55 napisał:

> institoris2 napisał(a):
    >
    > > a na czym konkretnie ten brak konsekwencji, jak rozumiem z mojej strony,
    > polega?
    >
    > Źle rozumiesz, nie z twojej strony. Ze strony wrednych Niemców.
    >
    > S.

=========================
    I tu się, Snajper, mylisz. Insti je codziennie chleb wypiekany przez Niemców. Nie gryzie się ręki, która karmi..... a ty "wredni" smile

--
  • qwardian 22.06.19, 10:19
    Karmi i buduje nazistowska ręka, ta lewicowa pali i burzy, głąbie...

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.