Dodaj do ulubionych

Zostawiła Durczoka dla Migalskiego

18.06.19, 15:23
wcześniej X dla Y, Y dla Z ...

Starsi panowie winni obowiązkowo śledzić postmałżeńską traumę Kazia Marcinkiewicza. Poetka wysłała komornika po rower!
"Moja stalkerka" - pisze Marcinkiewicz o swojej byłej żonie Izabeli - "zażądała od komornika, by zabrał mi rower w czasie zawodów. Ciśnienie 200 choć startuje na nie swoim rowerze i w telefonie mam tego dowód. Komornik mnie zostawił. Zawody ukończyłem.

Wracając do wojny samców alfa o wielokrotnie wykorzystane wdzięki pięknej Julki.

Związek Juli Oleś-Miłej z Kamilem Durczokiem był istną telenowelą. Para co rusz rozstawała się, a następnie do siebie wracała. Ostatnio razem pojawili się w lutym tego roku na Telekamerach, jednak wygląda na to, że teraz ich drogi ostatecznie się rozeszły.

Oleś-Miła przebywa obecnie na wakacjach na Santorini, a towarzyszy jej... najprawdopodobniej Marek Migalski, były europoseł z ramienia PiS.
W weekend zarówno na Instagramie 50-letniego polityka, jak i 29-letniej Julli, pojawiły się zdjęcia z kolacji w restauracji na Santorini. Mimo że żadne z nich nie udostępniło wspólnego zdjęcia, dowody wydają się być całkiem mocne. Dokładnie to samo białe wino, ta sama sceneria, te same przekąski.
  • kalllka 18.06.19, 15:37
    No no, zdaje się, ze masz dryg do prowadzenia kronik towarzyskich..
    Znaczy się bardziej do prowadzenia kronik., niż doradztwa finansowego, oczywiście.
  • oleg3 18.06.19, 16:08
    Zazdrościsz! A to destrukcyjne uczucie.

--
    "Chcę powiedzieć mocno i wyraźnie: do LGBT trzeba strzelać! Nie w sensie dosłownym, oczywiście - trzeba z nim walczyć, trzeba wiedzieć, że nie są to ludzie dobrej woli, ale nowi bolszewicy, nowi naziści, którzy chcą nas zniszczyć w imię swojego obłędnego ideolo. Podkreślam - mówię o „strzelaniu” do LGBT, do ideolo, nie do homoseksualistów” - RAZ
  • kalllka 18.06.19, 16:26

jasne, ze zazdraszczam, chociaż nie bardzo wiem czego.. w każdym razie czuje się zaszczycona, ze tym samym, ustaliłeś mnie w jednym szeregu z żywymi istotami, a nie ponura SIuncertain
  • oleg3 18.06.19, 16:27
    W tym wątku przeszłaś test Turinga.

--
    "Chcę powiedzieć mocno i wyraźnie: do LGBT trzeba strzelać! Nie w sensie dosłownym, oczywiście - trzeba z nim walczyć, trzeba wiedzieć, że nie są to ludzie dobrej woli, ale nowi bolszewicy, nowi naziści, którzy chcą nas zniszczyć w imię swojego obłędnego ideolo. Podkreślam - mówię o „strzelaniu” do LGBT, do ideolo, nie do homoseksualistów” - RAZ
  • kalllka 18.06.19, 16:36
    [ bip bip bip]

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.