Dodaj do ulubionych

To wasze dzieci, skrajna prawico.

18.06.19, 21:00
Wielka Brytania: 19-letni neonazista z Polski skazany za terroryzm. Podżegał do zabicia księcia

Polski student w Wielkiej Brytanii został skazany za terroryzm. Nawoływał m.in. do zabicia księcia Harry'ego za "zdradę rasy", czyli małżeństwo z Meghan Markle. Miał też pięć podręczników z instruktażami, jak przeprowadzać ataki.

- To wyjątkowo odrażająca propaganda - stwierdziła sędzia wydając wyrok w centralnym sądzie kryminalnym Anglii i Walii. Dodała, że intencja skazanych była jasna: wzywali do mordów. Michał Sz. nawoływał do "systematycznego uboju" kobiet i gwałcenia dzieci. Przekonywał, że ma to przyspieszyć triumf białej rasy. Przedstawicielka prokuratory przyznała podczas rozprawy, że "prokuratura nie udaje nawet", że rozumie związek przyczynowo-skutkowy.

[...] Idolami Adolf Hitler i Charles Manson

BBC informuje, że należeli do neonazistowskiej organizacji Sonnenkrieg Division. Inspiracją dla niej były postacie Adolfa Hitlera i Charlesa Mansona, przywódcy sekty, która w 1969 roku dokonała serii brutalnych morderstw w Kalifornii.
==================
Tak jest, to wasze dzieci, Insti, Luko, qwardianie. To oni was czytają na forum i biorą poważnie do głowy wasze banialuki. Oczywiście nie tych dwóch ale tacy jak oni takich jak wy.

--
Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
Edytor zaawansowany
  • qwardian 18.06.19, 21:17
    Gdyby podżegał do zabicia księdza to w sam raz na forum gazety.pl. Ale to chodzi o księcia, co wynika z drugiego zdania...

--
    Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
  • dachs 18.06.19, 21:20
    Manson nie czytał Luki.

--
    Probowalem odpisac dzis uczestnikowi nick Dachs i pokazala mi sie ponizsza infornacja, na zoltym tle (pod kreska). Moge podejrzewac, ze postaral sie oto wymieniony powyzej Dachs (lub Borsuk), ktory w przeszlosci byl juz moderatorem i wycinal mi podobne numery ze znikaniem moich wpisow, czy zamykaniem mozliwosci prezentowania wlasnych pogladow. smile smile smile
  • babaobaba 18.06.19, 21:52
    dachs napisał:

> Manson nie czytał Luki.
    >

==================
    Napisałem:
    Tak jest, to wasze dzieci, Insti, Luko, qwardianie. To oni was czytają na forum i biorą poważnie do głowy wasze banialuki. Oczywiście nie tych dwóch ale tacy jak oni takich jak wy.

Czy popełniłem w tym zdaniu jakiś błąd, że jest niezrozumiałe?

--
    Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
  • dachs 18.06.19, 22:35
    babaobaba napisał:

> dachs napisał:
    >
    > > Manson nie czytał Luki.
    > >

> Czy popełniłem w tym zdaniu jakiś błąd, że jest niezrozumiałe?

Ani w tym, ani w poprzednim. smile
    Sekwencja jest taka:
    "Inspiracją dla niej były postacie Adolfa Hitlera i Charlesa Mansona, przywódcy sekty, która w 1969 roku dokonała serii brutalnych morderstw w Kalifornii.
    ==================
    Tak jest, to wasze dzieci, Insti, Luko, qwardianie. To oni was czytają na forum..."

Nie będę się upierał, co do Hitlera, może masz rację, że czytał Lukę.
    Ale Manson na pewno nie. smile
    --
    Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
    /G.K. Chesterton/
  • gini 18.06.19, 23:25
    Panie bobaba, czy jak panu pan, a zamachy terrorystyczne dokonane w Hiszpanii, GB,Francji Brukseli to tez skrajna prawica za nie odpowiada, zginela masa niewinnych ludzi, czy podzegacze zostali zlapani i skazani?
    Bo my w Brukseli nie moglismy nawet zaprottestowac przeciw, terroryzmowi, no moglismy sobie pomalowac kredkami po asfalcie, a piecioletni muzulmanie pokazujom niemuzulmanskim rowiesnikom, jak im beda podrzynac gardla.

Wie pan kto do tego doprowadzil, do setek niewinnych ofiar?Polit poprawne merde .
  • xiazeluka 19.06.19, 08:45
    Baobab to nie pan. To towarzysz.

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • babaobaba 19.06.19, 08:58
    xiazeluka napisała:

> Baobab to nie pan. To towarzysz.
    >
    ==================
    Kawę już piłeś? Nie? - To się napij. Jest szansa, że rozjaśni ci mroki umysłu.

--
  • babaobaba 19.06.19, 09:07
    gini napisała:

> Panie bobaba, czy jak panu pan, a zamachy terrorystyczne dokonane w Hiszpanii,
    > GB,Francji Brukseli to tez skrajna prawica za nie odpowiada, zginela masa niew
    > innych ludzi, czy podzegacze zostali zlapani i skazani?
    > Bo my w Brukseli nie moglismy nawet zaprottestowac przeciw, terroryzmowi, no mo
    > glismy sobie pomalowac kredkami po asfalcie, a piecioletni muzulmanie pokazujom
    > niemuzulmanskim rowiesnikom, jak im beda podrzynac gardla.
    >
    > Wie pan kto do tego doprowadzil, do setek niewinnych ofiar?Polit poprawne merde
    > .
    ==================
    Droga Gini. Uprzejmie proszę o nie zabieranie głosu w temacie innym niż ten wątek. Szanuję twoje poglądy w sprawie terroryzmu islamskiego i jestem pewien, że w kwestii oceny tego zjawiska nie różnimy się znacząco poglądami. Ja napisałem o terroryźmie rasowym, w który zamieszani są młodzi Polacy. Kiedy patrzę na łyse pały błogosławione przez przebranych w szaty kapłanów przedstawicieli Belzebuba myślę sobie ilu z nich weźmie nóż do ręki by dochodzić swoich racji. To jest tematem tego wątku.

--
  • gini 19.06.19, 11:59
    Drogi panie babo babo, alez zabieram glos jak najbardziej w temacie watku .Tematem jest terroryzm, ktory pana oburza, ale dlaczego tylko ten jeden rodzaj terroryzmu, a reszta, ktora pochlonela mase niewinnych ofiar ludzkicch juz nie?Opisal pan przypadej jednego 19 latko, wiec prosze nie pisac w liczbie mnogiej .

Mnie np ostatnio w centrum Brukseli, sterroryzowal peleton kolarzy, jadacych na golasa pod PE , gdybym byla na ulicy, to recze, ze przywalilabym ktoremus torba w leb.Bo to tez jest terror zmuszanie normalnych ludzi do ogladania swoich malych zizi
  • babaobaba 19.06.19, 12:53
    gini napisała:

> Drogi panie babo babo, alez zabieram glos jak najbardziej w temacie watku .

Daruj sobie tego "pana". Zawsze byliśmy na TY. Tu nie salon.smile

Tema
    > tem jest terroryzm, ktory pana oburza, ale dlaczego tylko ten jeden rodzaj terr
    > oryzmu, a reszta, ktora pochlonela mase niewinnych ofiar ludzkicch juz nie?Opis
    > al pan przypadej jednego 19 latko, wiec prosze nie pisac w liczbie mnogiej .
    ===================
    Oburza mnie każdy terroryzm ale dziś piszę o tym, za który skazano w Anglii dwóch Polaków.
    Nie będę się rozpisywał ale skazano ich z uzasadnieniem za co. Ja chciałem zwrócic uwagę na fakt, że w naszej forumowej społeczności są osoby, którym nie przeszkadza istnienie w Polsce grup dążących do tego samego co stało się tam. Chodzi mi o grupy "patriotyczno kibolskie" hołubione przez przebierańców. Mając jako takie oczytanie i wiedzę wynikającą z wieku można z dużym prawdopodobieństwem przewidzieć do czego są lub będą w najbliższej przyszłości zdolni.

> Mnie np ostatnio w centrum Brukseli, sterroryzowal peleton kolarzy, jadacych na
    > golasa pod PE , gdybym byla na ulicy, to recze, ze przywalilabym ktoremus torb
    > a w leb.Bo to tez jest terror zmuszanie normalnych ludzi do ogladania swoich ma
    > lych zizi
    ================
    Rozumiem, że gdyby mieli duże "zizi" twoje oburzenie byłoby odwrotnie proporcjonalne. smile
    A pamiętasz tych, którzy spluwali za tobą z powodu zbyt krótkiej sukienki? - chodziłaś do nich na kawę, no i mieli najlepsze warzywa....

--
  • babaobaba 19.06.19, 09:00
    dachs napisał:

> babaobaba napisał:
    >
    > > dachs napisał:
    > >
    > > > Manson nie czytał Luki.
    > > >
    >
    > > Czy popełniłem w tym zdaniu jakiś błąd, że jest niezrozumiałe?
    >
    > Ani w tym, ani w poprzednim. smile
    > Sekwencja jest taka:
    > "Inspiracją dla niej były postacie Adolfa Hitlera i Charlesa Mansona, przywó
    > dcy sekty, która w 1969 roku dokonała serii brutalnych morderstw w Kalifornii.
    > ==================
    > Tak jest, to wasze dzieci, Insti, Luko, qwardianie. To oni was czytają na forum
    > ..."
    >

>
    > Nie będę się upierał, co do Hitlera, może masz rację, że czytał Lukę.
    > Ale Manson na pewno nie. smile

====================
    Rozumiem, że zrozumienie tych kilku słów cię przerasta. Postawię też śmieszka i będzie git smile

--
  • xiazeluka 18.06.19, 21:38
    Towarzyszu baobab, skojarzcie dowolny tekst Mła z poglądami tego typka. Ile potrzebujecie czasu? Rok? Dekadę? Pięćset lat?

--
  • babaobaba 18.06.19, 21:53
    xiazeluka napisała:

> Towarzyszu baobab, skojarzcie dowolny tekst Mła z poglądami tego typka. Ile pot
    > rzebujecie czasu? Rok? Dekadę? Pięćset lat?
    >
    =================
    Sami sobie kojarzcie. Przypomnij sobie tylko ile razy podziwiałeś fjurera.....

--
  • xiazeluka 19.06.19, 00:19
    Czyli jak zwykke kłamiecie, towarzyszu katoliku.

A oto jak Mła "podziwia" tow. Adolfa:

www.salon24.pl/u/predatorxl/149658,niesamowity-hitler

--
  • babaobaba 19.06.19, 08:56
    xiazeluka napisała:

> Czyli jak zwykke kłamiecie, towarzyszu katoliku.
    >
    > A oto jak Mła "podziwia" tow. Adolfa:
    >
    > www.salon24.pl/u/predatorxl/149658,niesamowity-hitler
    >
    >

===================
    Kooochany, znamy się nie od dziś. Przez te dwadzieścia parę lat pisywałeś różne rzeczy. Ta z Salonu nie najgorsza ale pamiętam tobie kwestionowanie komór gazowych (podobnie kwestionował lubelski głupek) i porównywanie zbrodni Hitlera do zbrodni Stalina. Dla mnie Hitler jest gorszy bo zorganizował PRZEMYSŁOWE zabijanie ludzi. Stalin pozwolił by z problemem rozprawiła się przyroda. Jednak pewna różnica jest. A i jeszcze jedno - swego czasu broniłeś tezy, że Hitler o zbrodniach nic nie wiedział. Wciąż jeszcze tak uważasz czy skorzystasz z prawa do zmiany zdania?

--
  • xiazeluka 19.06.19, 10:31

Pokaż listę

Przeciągnij w dół, aby odświeżyć...

Towarzyszu, nie rozpisujcie się, bo w ten sposób działacie na swoją niekorzyść. Roztrząsanie kwestii naukowych nijak się ma do osobistych sympatii i antypatii, a dzielenie ludzi wedle sposobu ich zabicia to relatywizm i przejaw pogardy wobec tych zabitych "naturalnie". W dodatku samobójczo dodajecie, że jest jakaś "różnica"... Jak wreszcie traficie do piekła, to może uda Wam się ustalić, czy ofiarom ta "różnica" robiła różnicę. Na przykład czy woleliby zostać "przemysłowo zamordowani" w godzinę czy woleliby umierać miesiącami, patrząc, jak rozkłada się i gnije ich ciało. Albo czy w czasie Gołodomoru fajnie było spożywać ugotowane mięso członka rodziny ze świadomością, iż w ten sposób kupuje się sobie dwa tygodnie życia. O ile nie wpadnie NKWD i nie rozwiąże problemu doraźnie, wymierzając karę za kanibalizm. 

Mła niezachwianie stoi na stanowisku, że byłe nazistowskie obozy określane mianem zagłady należy poddać starannym fizykochemicznym badaniom naukowym. Przeprowadzenie takich badań raz na zawsze zakończyłoby chocholi taniec nad obiektami określanymi jako komory gazowe oraz zamknęłoby listę tych kacetów - bo mają tendencję do mnożenia się. To nie Mła wina, że istnieje silny opór przed obiektywnym badaniem przeszłości.

Zbrodni towarzysza Hitlera do zbrodni towarzysza Stalina (i szerzej - komunizmu) rzeczywiście nie da się porównać, przy Soso figlarz z wąsikiem to mało pojętny uczeń. W nazizmie wraże grupy były jasno określone, innym włos z głowy nie spadał. W komunizmie na odwrót - zagrożeni byli wszyscy, nikt nie znał dnia i godziny. 

Istnieje mocne prawdopodobieństwo, że towarzysz Hitler faktycznie nie wiedział, a raczej nie znał szczegółów "pracy" Himmlera i Globocnika, aczkolwiek oczywiście wszystko Wam się poplątało i chodzi Wam raczej o to, czy tow. Adolf wydał taki jednoznaczny i wiążący rozkaz. Mła się nie upiera - nie wierzycie Mła, pogrzebcie u Tolanda (ponad 1000 stron jest na wyprzedażach za 20 PLN - Mła wie, że to dla Was za grube wydawnictwo, lecz możecie, posiłkując się skorowidzem, sprawdzić tylko odpowiednie miejsca), Bullocka, Irvinga, Longericha, Kershawa, Hilberga... Albo coś łatwiejszego: 

hi stmag.org/ Korwin-Mik ke-i-histo ria.-Czy-Hitler-nie- wiedzial-o -Holokausc ie-9553

Wniosek jest jeden - nie ma dowodu na to, że towarzysz Adolf wydał taki rozkaz i na bieżąco kontrolował jego wykonanie - co zmuszeni są przyznać półgębkiem wszyscy znawcy tematu. Co oczywiście ani na jotę nie zdejmuje z niego odpowiedzialności za wszystkie zbrodnie reżimu III Rzeszy, której był przecież szefem.

--
  • babaobaba 19.06.19, 12:38
    Ten temat tak specjalnie mnie nie pociąga natomiast kiedy wśród nazwisk, które wymieniasz pada nazwisko Irvinga zniechęcam się do lektury maksymalnie. Wolę wierzyć świadkom zbrodni niż naukowcom w typie wspomnianego wyżej Irvinga. A jednak paru świadkom udało się przeżyć i wszyscy oni pisali, mówili, zeznawali o komorach gazowych, istnienie których kilka osób dla bliżej mi nieznanych powodów próbuje kwestionować ubierając w pozory nauki. U nas znany z tego "upodobania" był Ratajczak, jeśli pamięć nie płata mi figla.

No cóż, z teorii "mocnych prawdopodobieństw" nie jestem mocny, ale w Mein Kampf chyba coś wspominał o rozwiązaniu kwestii żydowskiej. Tam były wytyczne i za ich realizacje podwładnych wyróżniał, nagradzał i awansował.

Co do relatywizacji zbrodni Stalina i Hitlera - cóż, z czegoś to wynika. Może ze społecznego odbioru? A może Stalin TEŻ nie wiedział o zbrodniach? - Taki nobliwy, starszy pan. Uśmiechał się, brał dzieci na kolana....był jak Bóg, ciepły i przyjazny w odróżnieniu od toczącego pianę z ust Hitlera.

--
  • xiazeluka 19.06.19, 14:27
    Wasze odruchy na dźwięk nazwiska pewnego angielskiego badacza wprost dowodzą, że nie nadajecie się na partnera do rozważań naukowych. Poza tym - tak, stwardnienie rozsiane daje się Wam we znaki, Ratajczak przepisał tezy z artykułów Gabisia, zrobiono z niego czołowego nadwiślańskiego Irvinga, a Gabisia nikt się nie czepiał, o ile Mła wiadomo. Taki koloryt lokalny, w którym emocje zawsze zwyciężały chłodny realizm.

"w Mein Kampf chyba "

Mła nie ma zamiaru dyskutować o Waszych urojeniach. Wypowiadajcie się jedynie wtedy, kiedy nie musicie używać słowa "chyba".

"A może Stalin TEŻ nie wiedział o zbrodniach?'

Och, doskonale wiedział, sam zresztą tworzył dokumentację, choćby szeroko znany rozkaz 227, pod którym się podpisał. Ba, jeden rozkaz. Podpisy tow. Stalina widnieją kilkuset listach skazanych na zabicie w okresie wielkiego terroru, on także rozpoczął kolektywizację, on ozdobił mapę potwierdzającą IV rozbiór Polski z 28 września 1939 swoim autografem rozmiaru autobusu (Ribbentrop podpisał znacznie bardziej dyskretnie). I tak dalej. A przecież sowiecka paranoja odnośnie tajnych dokumentów trwa w najlepsze do dzisiaj, wiele dokumentów z pierwszego okresu II wojny nadal jest niedostępnych, natomiast szkopskie papiery niemal w całości wpadły w łapy Aliantów.

--
  • qwardian 19.06.19, 06:48

babaobaba napisał:

> Sami sobie kojarzcie. Przypomnij sobie tylko ile razy podziwiałeś fjurera.....

Rezerwuję sobie kilka słów krytycznych pod adresem AH za skrzywienie kosmopolityczne. Reprezentował frakcję zbyt koncyliacyjną wobec pacyfistycznie nastawionej Abwehry. Bliższy mojemu sercu jest Bronisław Kamiński, wspaniały organizator, autor projektu wskrzeszenia wielkiej Rosji pod ochronnym nazistowskim skrzydłem. Niestety został zamordowany z inicjatywy niemieckiego zdrajcy, Bacha Zelewskiego stąd wojna zakończyła się dla świata z katastrofalnym skutkiem.

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • qwardian 20.06.19, 07:28
    I cieszę się, że moja koleżanka forumowa Babababa również smile
    https://images90.fotosik.pl/203/17f92942bab6af99med.jpg

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • piq 20.06.19, 13:34
    ...a poza tym dlaczego nie umieściłeś mnie na twojej zaszczytnej liście?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.