Dodaj do ulubionych

jak działa rasizm:...

24.06.19, 19:12
eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/mistrzostwa-swiata-kobiet-2019-anglia-kamerun-awantura-podczas-meczu,947161.html
Można kogoś opluć i skopać pod pretekstem, że jest rasistą. Chyba że jest się białym człowiekiem.
Edytor zaawansowany
  • dachs 24.06.19, 20:09
    Ale to nic nowego. Już parę lat temu opowiadałem historyjkę ze Szwecji, nie mogę jej znaleźć, więc w skrócie powtórzę.
    W 1967r. zaraz po obronie dyplomu, znalazłem sie w Sztokholmie. Gary szorowałem w karolinska sjukhuset. A po robocie szło się chętnie pobawić, do klubu studenckiego. A w klubie, jak w klubie, czasem dochodziło do, jak to pięknie nazwał Jenisiej, miejscowego "asymetrycznego nieporozumienia na tle etnicznym".
    Mając świadomość, że jeśli się Szwedowi odwinę, to jako jednostka awanturnicza obudzę sie na granicy, zwracałem sie o pomoc do Larry'ego. Larry był w swoim życiu bokserem wagi ciężkiej, z jakichś powodów wolał opuścić USA i szorował ze mną gary, serce miał gołębie i chęć niesienia pomocy dużą.
    Larry walił wskazanego Szweda w mordę, na ogól raz wystarczyło i czekał na policję. Gdy przyjechała, oświadczał płaczliwie:
    "he called me a nigger". Policja zabierała delikwenta, a my bawiliśmy się dalej.
    Tak, tak. Szwecja była zawsze w awangardzie politycznej poprawności. pomyśleć - 52 lata temu

--
    Probowalem odpisac dzis uczestnikowi nick Dachs i pokazala mi sie ponizsza infornacja, na zoltym tle (pod kreska). Moge podejrzewac, ze postaral sie oto wymieniony powyzej Dachs (lub Borsuk), ktory w przeszlosci byl juz moderatorem i wycinal mi podobne numery ze znikaniem moich wpisow, czy zamykaniem mozliwosci prezentowania wlasnych pogladow. smile smile smile
  • kalllka 25.06.19, 09:14
    Kamerunki grają jak umia. Tzn przed meczami z wrażymi systemami maja specjalne doładowania u psychiatrów.
    Kamerun, jak wiadomo, znajduje się w unijnej sferze wpływów.
    PS
    nie wiem w którym kierunku zatrudnili czuka, ale widzę ze pracuje po nocach.. wiec pewnie przenosi i montuje na pln /Szwecja?/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.