Dodaj do ulubionych

To co się da podziel na dwa

24.06.19, 23:01
Rozpadła się nadzieja prawej prawicy, rozpadła się nadzieja na Lepszą Zmianę, rozpadła się Konfederacja, od której odłączyła się Federacja, partia pp. Marka Jakubiaka i Piotra Liroya Marca. Panowie w wyborach parlamentarnych chcą wystąpić osobno (czyli razem). Partia ma zamiar wystawić własne listy i zaprezentować własny program wyborczy ("Patriotyzm i wolność") no i oczywiście odnieść wielki sukces w jesiennych wyborach.

wiadomosci.wp.pl/konfederacja-bez-marka-jakubiaka-i-piotra-liroya-marca-rozlam-na-prawicy-6395419183388801a

S.
--
Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
Edytor zaawansowany
  • czuk1 25.06.19, 06:28
    Niech bawią się w obrońców ojczyzny i patriotów ..... aby nie w Sejmie.
    Wystarczy, że złą opinię o Polsce wywołują rządzący....

--
    "....Kościół nadal rości sobie prawo do tytułu obrońcy „wartości moralnych”, ale coraz bardziej przypomina niemoralne serce niemoralnego narodu...."Christian Davies.
  • qwardian 25.06.19, 08:11

Wybory do Europarlamentu pogrzebały prawdziwą prawicę za sprawą PiS-owskiej propagandy w TVP. Mogę wam jedynie pogratulować zwycięstwa, ale mam odczucie, że zostało ono osiągnięte, drobnymi modyfikacjami przy urnie wyborczej. Ty Snajper przed wyborami sugerowałeś fałszerstwa, a po wyborach zamilkłeś i jesteś zadowolony z wyników. To daje do myślenia po której stronie jesteś zadeklarowany i skąd czerpiesz..

--
    Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
  • snajper55 25.06.19, 10:27
    qwardian napisał:

>
    > Wybory do Europarlamentu pogrzebały prawdziwą prawicę za sprawą PiS-owskiej pro
    > pagandy w TVP. Mogę wam jedynie pogratulować zwycięstwa, ale mam odczucie, że z
    > ostało ono osiągnięte, drobnymi modyfikacjami przy urnie wyborczej. Ty Snajper
    > przed wyborami sugerowałeś fałszerstwa, a po wyborach zamilkłeś i jesteś zadowo
    > lony z wyników. To daje do myślenia po której stronie jesteś zadeklarowany i sk
    > ąd czerpiesz..
    >

Ja nie rzucam oskarżeń z dupy wziętych jak pislamiści.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • kalllka 25.06.19, 10:40
    ... po żadnej. To wynik wyboru metody /gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta/ na poprawienie finansów.
    Snajper prawdopodobnie jest aplikantem w którejś ze spółek molocha.
    Nie potrzeba być gigantem umysłowym żeby zrozumieć komu się opłaca /bezprawne/ utrzymywanie wolontariuszy na kluczowych pozycjach /tu-bezpośredniego zawiadywania danymi / powiadomienia- zgłoś, dawny kosz/
  • andrzejg 25.06.19, 16:11
    Spoko, prawdziwa prawica się odrodzi i będzie jej pełno wszędzie jak się tak rozpyli po Polsce

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.