Dodaj do ulubionych

Przekazy z Nowogrodzkiej nie działają ?

08.07.19, 11:13


Dlaczego przekazy dnia z Nowogrodzkiej nie działają?
wiesci24.pl ….to wyjaśniają.

"Układ władzy jest najwyraźniej w defensywie a przekazy dnia z Nowogrodzkiej kompletnie rozmijają się z oczekiwaniami społecznymi. PiS wpadł w polityczną zadyszkę a trzydniowa konwencja tej partii została zdominowana przez wypowiedź rolnika, który oskarżył własną partię o proniemiecką politykę i działanie na szkodę polskiej wsi.
Nic więc dziwnego, że podjęto desperacką próbę „przykrycia” tego problemu przez atakowanie opozycji, ale to po prostu nie wyszło. Próba wykorzystania rozmowy Bartosza Arłukowicza z jednym z mieszkańców małego miasteczka do zdyskredytowania opozycji po prostu nie wypaliła, mimo, że w akcję zaangażował się portal braci Karnowskich i telewizja. Coś nie zadziałało. Co?
Społeczeństwo ma po prostu już dość manipulacji i kłamstw. W momencie, gdy ktoś próbuje naciągać rzeczywistość w tak absurdalny sposób, reaguje odrzuceniem i dezaprobatą.
Sprawa pana Andrzeja ujawniła też mechanizmy działania kłamstwa układu władzy. W momencie, gdy centrala przekazu dnia na Nowogrodzkiej zorientowała się, że ów przekaz nie działa, rzucono nowe siły „na internet”, wypisując w komentarzach na lokalnych portalach, że cała akcja to zapłacona ustawka. Ale i ta wersja się nie przyjęła.
Jak widać prawda może zwyciężyć z manipulacją, wystarczą tylko ludzie dobrej woli i konsekwentne demaskowanie manipulacji.


…. jestem ZA demaskowaniem wszelkiego zła, kłamstw i prowokacji. Na to trzeba jednak
wielkiego zaangażowania opozycji i.... czasu. Uważam, że następna kadencja wystarczy by zmienić DOBRĄ ZMIANĘ na uczciwą zmianę. Teraz trochę za późno ….. programy+ kupiły PiS "silnego" suwerena.--
„Odpowiedzialność za słowo jest ważnym etycznie wymaganiem odnoszącym się do człowieka, szczególnie kiedy występuje w przestrzeni publicznej. Służba Prawdzie jest zatem nie tylko słusznym oczekiwaniem od Pierwszej Osoby w państwie ze strony wszystkich obywateli, ale i jej moralnym obowiązkiem.” – napisali sędziowie Trybunału Konstytucyjnego w reakcji na słowa Andrzeja Dudy, krytykujące jedną z decyzji TK z 2014 roku.
Edytor zaawansowany
 • biologiczny_zegar 11.07.19, 19:19
  Na Nowogrodzkiej we łbach tylko sieczka i trociny. Materiał łatwopalny. A tu co krok susza i pożary...
 • czuk1 13.07.19, 02:52
  biologiczny_zegar napisał:

  > Na Nowogrodzkiej we łbach tylko sieczka i trociny. Materiał łatwopalny. A tu
  > co krok susza i pożary...


  A niech tam..... najwyżej.... będziemy to wygaszać . wink


  --
  Trafna opinia o PO ,na forum -- "kogoś z kosmosu":
  "Takie są efekty, gdy władza nie dzieli się zyskami z tymi, którzy te zyski wypracowali."
 • biologiczny_zegar 12.07.19, 22:51
  A na ile pozwoli TSUE - tyle może Pis...

  Wygląda na to, że TSUE wciąż pozostaje ukrytą opcją Nowogrodzkiej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka