Dodaj do ulubionych

Szetyna pozazdrościł Kopaczowej...

13.07.19, 22:02
...tytułu Królowej polskiego kabaretu i aspiruje do miana Cesarza. "Szóstka Peło" doskonała komedia, aczkolwiek częściowo oparta na kradzionym scenariuszu. Najlepsze gagi to:

- "premia" dla zarabiających poniżej 4,5 brutto
- utrzymanie pisowskiej trzynastki dla emerytów
- legalizacji związków pedalskich (po tej scenie z kina wymaszerowało Peezel) oraz niższy PIT i ZUS (niech żałują, że wyszli i tego grubego dowcipu już nie usłyszeli)
- czyste powietrze za 20 lat (euforia wśród zgromadzonych na widowni emerytów)
- szybka i kompleksowa opieka medyczna (w tym momencie Rostowski przypomniał swój nieśmiertelny żarcik: "Z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że pieniędzy na pińset plus nie ma i nie będzie)

Coś tam było jeszcze, lecz łzy ze śmiechu zalewały Mła oczy. Na szczęście na podorędziu był krytyk filmowy z GW, który celnie podsumował "Opozycja postawiła na odpowiedzialność, a nie populizm" - pewnie już policzył, ile rozdawnict... pardon... odpowiedzialność Peło go wzbogaci.

Niestety, trafiło się paru malkontentów, sarkających coś o "podróbach" - że niby po co chodzić na kabaret Szetyny, który najwięcej obiecuje, a najmniej daje, zamiast iść bezpośrednio do teatrzyku Kaczyńskiego, w którym zawsze jakiś poczęstunek dla gości jest.

A, no i Mła niecierpliwie czeka na recenzję programu komediowego "Szóstka Szetyny" w wykonaniu tow. ćwierćinteligenta1, pryncypialnego krytyka rozdawnictwa, populizmu i przekupywania widzów.

--
Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
Edytor zaawansowany
  • benek231 13.07.19, 22:20
    Gdyby pisiory obiecywaly to samo - a juz zdazyles sie odkryc, smierdzielu - to siedzialbys jak mysz pod miotla, nadal udajac, ze jestes wolnosciowiec i liberal. Wczesniej cieszyles sie z populizmu pisiorow i pochwalales ich za spryt, wiec teraz wypadasz jak szczyl. Jak na antydemokratyczne gowno przystalo.
  • xiazeluka 13.07.19, 22:58
    Dlaczego zastosowałeś tryb przypuszczający, Kretynie52? Bolszewicy nie tylko obiecywali, lecz i obietnice zrealizowali, więc nie ma żadnego "-by". Do opisu Peło ten tryb również nie pasuje, bo oni tylko obiecują.

--
  • wikul 13.07.19, 23:05
    ... powiedziało pośmiewisko tego forum, który zachowuje się i wypowiada jak prymitywny nawalony menel na weselu. Wszystkich potrąca, oblewa wódką, wyjada z talerzy, beka, wymiotuje, depcze po butach, rechocze jak żaba i jest przekonany, że jest śmieszny a ludzie schodzą mu z drogi bo go zaczęli szanować.

--
    "…dopiero teraz widzę jak wielkim mężem stanu jest prezes Jarosław Kaczyński, i tylko pod jego jednoosobowym kierownictwem w Polsce będzie dobrze".
    Perła v. Cullinan1 v. au999
  • au999 13.07.19, 23:26
    naprawdę będziesz głosował za związkami pederastów?
    Ty Wikul???
    Odpowiedz uczciwie właśnie.
  • wikul 15.07.19, 09:59
    au999 napisał:

> naprawdę będziesz głosował za związkami pederastów?
    > Ty Wikul???
    > Odpowiedz uczciwie właśnie.

Zmuszasz mnie do pisania banałów. Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził.. Od 1989 r. kieruje się tą zasadą bo w przeciwny razie nie miałbym w ogóle na kogo głosować. Zaciskam zęby, zamykam oczy i głosuję na tego który jest najbliżej moich oczekiwań. Takie jst życie, i tak jest nie tylko w polityce. Np. w miłości godzisz się na kobietę chociaż wiesz że nie wszystko ci się w niej podoba, czasem ma nawet zupełnie inne poglądy polityczne.
  • xiazeluka 15.07.19, 10:48
    "w miłości godzisz się na kobietę chociaż wiesz że nie wszystko ci się w niej podoba"

Takie kobiety to kupujesz sobie w supermarkecie czy zamawiasz na Allegro?

--
  • institoris2 15.07.19, 15:34
    tym razem kserokopiarka pewnie tak ze dwa miesiace po wyborach pojdzie glosowac.
    Ciekawe co na to Komisja Wyborcza?

forum.gazeta.pl/forum/w,13,168398694,168398694,Wiarygodnosc_zaufanie_program_Schetyna.html
    wikul napisał:

> Zmuszasz mnie do pisania banałów. Jeszcze się taki nie narodził co by wszyst
    > kim dogodził.
    . Od 1989 r. kieruje się tą zasadą bo w przeciwny razie nie mi
    > ałbym w ogóle na kogo głosować. Zaciskam zęby, zamykam oczy i głosuję na tego k
    > tóry jest najbliżej moich oczekiwań.
  • au999 15.07.19, 17:04
    wikul napisał:

> Zmuszasz mnie do pisania banałów. Jeszcze się taki nie narodził co by wszyst
    > kim dogodził.
    . Od 1989 r. kieruje się tą zasadą bo w przeciwny razie nie mi
    > ałbym w ogóle na kogo głosować. Zaciskam zęby, zamykam oczy i głosuję na tego k
    > tóry jest najbliżej moich oczekiwań. Takie jst życie, i tak jest nie tylko w po
    > lityce. Np. w miłości godzisz się na kobietę chociaż wiesz że nie wszystko ci s
    > ię w niej podoba, czasem ma nawet zupełnie inne poglądy polityczne.

rozumiem Wikul, cóż, miłość, która bywa nie tylko ślepa, ale czasami i bez smaku i zapachu.
    Niemniej istnieje instytucja rozwodu. A po rozwodzie można się zakochać w kimś innym, np. psl, konfederacja, sld, Biedroń...
    Kocha się tylko raz, za każdym razem inaczej.
    Można też pozostać samemu i nie zakochiwać się już więcej właśnie.
  • oleg3 16.07.19, 14:28
    au999 napisał:

> np. psl

Ja zupełnie serio rozważam danie kreski Koalicji Polskiej. Już o tym gadałem z Borsukiem i on też dałby (wariant hipotetyczny). Argumenty/założenia (moje) są takie:

- listy zarejestruje wyłącznie ZP, POKO i KP. Plankton jest w stanie permanentnego chaosu
    - głosowanie na ZP (PiS z przystawkami) pozbawi PiS resztek zdrowego rozsądku
    - głosowanie na POKO (PO z przystawkami w tym SLD) nie wchodzi w grę. Ma być jak było tylko w kolorze tęczy
    - KP (PSL+ ...) powinno dostać premię za odcięcie się od LGBT. Pewnie i tak Naczelnik zrobi z nich przystawkę, ale jakiś margines swobody zachowają.

--
    "Zdrowy rozum jest to rzecz ze wszystkich na świecie najlepiej podzielona, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej, niźli posiadają. ” - René Descartes
  • au999 16.07.19, 15:06
    ja zasadniczo powinienem zagłosować na PiS z wdzięczności za obniżenie mi podatku dochodowego z 19% prawie do zera. Ale mam jakiś wewnętrzny opór i dlatego nigdy im nie dałem kreski.
    PO mnie oszukało mamiąc projektem 3X15.
    PSL to partia sprzedajna, choć najlepiej się znają na prawie unijnym i załatwili, że w unii oficjalnie Polska nie ma dostępu do morza co wiąże się z większymi dopłatami dla rolnictwa.
    Pewnie zagłosują jak ostatnio, czyli na konfederację właśnie.
  • oleg3 16.07.19, 15:35
    au999 napisał:

> Pewnie zagłosują jak ostatnio, czyli na konfederację właśnie.

Ja też głosowałem na Konfederację. Ale w wyborach do Sejmu raczej nie da się na nich zagłosować. Są w rozsypce i nie zarejestrują list.

--
    "Zdrowy rozum jest to rzecz ze wszystkich na świecie najlepiej podzielona, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej, niźli posiadają. ” - René Descartes
  • qwardian 16.07.19, 15:11

Ja zagłosuję na Ludowców jak przemianują się na Völkische Partei..

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • xiazeluka 14.07.19, 02:01
    W Kserokopiarce zapaliły się wszystkie światełka. Przeciążenie.

--
  • boomerang 14.07.19, 00:54
    Najważniejszy schjemat, zarówno dla młodzieży jak i emerytów, to legalizacja małżeństw jednopłciowych. Śmiech to zdrowie.
  • kalllka 14.07.19, 08:58
    Bardzo lubilam numery z Klunejem wiec chętnie zobaczyłabym wersje polska / sex Szetyny/
    Czy rozpowszechniany jest przez wybrane kina studyjne czy jest już dostępny na yt?
  • boomerang 14.07.19, 09:20
    Schjetyna co prawda zrzyna, ale z pewnością nie zerżnie pani Ogórek, choć zerżnął część programu partii seksualnej Biedronia oraz część programu partii Nowoczesna, jest więc szansa że jeszcze zerżnie samą szefową Lubnauer.
  • xiazeluka 14.07.19, 14:55
    Lubnałer? Fuj, ten babochłop wygląda jak ruski buldożer.

--
  • sz0k 14.07.19, 18:06
    xiazeluka napisała:

> ...tytułu Królowej polskiego kabaretu i aspiruje do miana Cesarza. "Szóstka Peł
    > o" doskonała komedia

Bo siódme to nie kradnij!

--
    "Błądzić jest rzeczą ludzką, kłamać demokratyczną."
    Nicolás Gómez Dávila
  • babaobaba 15.07.19, 14:03
    sz0k napisał:

> xiazeluka napisała:
    >
    > > ...tytułu Królowej polskiego kabaretu i aspiruje do miana Cesarza. "Szóst
    > ka Peł
    > > o" doskonała komedia
    >
    > Bo siódme to nie kradnij!
    >
    ======================
    Stosowanie się do "siódmego" zostawili PiSowi i biskupom. Założę się, że nie dadzą rady. Na razie ciągną kasę jakby miał być koniec świata. Boga nie oszukasz. On wszystko widzi.

--
    Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
  • sz0k 15.07.19, 14:30
    babaobaba napisał:

> Stosowanie się do "siódmego" zostawili PiSowi i biskupom. Założę się, że nie da
    > dzą rady. Na razie ciągną kasę jakby miał być koniec świata. Boga nie oszukasz.
    > On wszystko widzi.

No, ale my tutaj wszyscy też chcielibyśmy zobaczyć, więc nie zapomnij walnąć sobie selfika jak już biskup do spółki z Kaczorem będą Ci ostatnią korę z pnia zdzierać. Może kogoś litość zdejmie i wyśle jakiś lotny patrol Zielonych, to się chociaż łańcuchami do Ciebie przykują i wybronią jakoś.

--
    Nicolás Gómez Dávila
  • babaobaba 15.07.19, 17:17
    sz0k napisał:

> babaobaba napisał:
    >
    > > Stosowanie się do "siódmego" zostawili PiSowi i biskupom. Założę się, że
    > nie da
    > > dzą rady. Na razie ciągną kasę jakby miał być koniec świata. Boga nie osz
    > ukasz.
    > > On wszystko widzi.
    >
    > No, ale my tutaj wszyscy też chcielibyśmy zobaczyć, więc nie zapomnij walnąć so
    > bie selfika jak już biskup do spółki z Kaczorem będą Ci ostatnią korę z pnia zd
    > zierać. Może kogoś litość zdejmie i wyśle jakiś lotny patrol Zielonych, to się
    > chociaż łańcuchami do Ciebie przykują i wybronią jakoś.
    >
    ===================
    A mógłbyś tak po ludzku, zwyczajnie.... Twoje metafory do mnie nie trafiają.

--
    Ludzie,przestańcie oglądać się na biskupów. Macie Chrystusa.
  • sz0k 15.07.19, 17:56
    babaobaba napisał:

> Twoje metafory do mnie nie trafiają.

I nie trafią, bo do tego trzeba mieć we łbie coś więcej niż tylko trociny.

--
    "Demokracja opiera się na kłamstwie, przeto nigdy nie może stać się prawdą!"
    Nikołaj Gogol
  • wikul 16.07.19, 14:01
    sz0k napisał:

> I nie trafią, bo do tego trzeba mieć we łbie coś więcej niż tylko trociny.

...napisał żałosny świętojebliwy dewot z głową pełną relikwii.

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/57267763_2131108400259554_8889967727259680768_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_eui2=AeH5yNyfeLI-RSVqUR2xFRz0b-Jp_urY50VnwDwAMCjaCHSCdNqEBiKfbZiRxv4CJBy4IoELcYd3AHLztY7vFhrkLguRX8flT2xczr8AYS2XDA&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=32677e161c363cbb962d03cf02d7a3e5&oe=5D37543D

--
    "…dopiero teraz widzę jak wielkim mężem stanu jest prezes Jarosław Kaczyński, i tylko pod jego jednoosobowym kierownictwem w Polsce będzie dobrze".
    Perła v. Cullinan1 v. au999
  • babaobaba 16.07.19, 20:17
    wikul napisał:

> sz0k napisał:
    >
    >
    > > I nie trafią, bo do tego trzeba mieć we łbie coś więcej niż tylko trociny
    > .
    >
    >
    > ...napisał żałosny świętojebliwy dewot z głową pełną relikwii.
    >
    > https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/57267763_2131108400259554_88
> 89967727259680768_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_eui2=AeH5yNyfeLI-RSVqUR2xFRz0b-Jp_urY50
> VnwDwAMCjaCHSCdNqEBiKfbZiRxv4CJBy4IoELcYd3AHLztY7vFhrkLguRX8flT2xczr8AYS2XDA&_n
> c_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=32677e161c363cbb962d03cf02d7a3e5&oe=5D37543D
    >
    >
    =====================
    Zgadzam się, Wikuł. Te mądre słowa ks profesora Tischnera to jedna z moich sygnaturek.

--
    Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
  • babaobaba 16.07.19, 20:15
    sz0k napisał:

> babaobaba napisał:
    >
    > > Twoje metafory do mnie nie trafiają.
    >
    > I nie trafią, bo do tego trzeba mieć we łbie coś więcej niż tylko trociny.
    >
    ===================
    Dzięki za tą pełną miłości bliźniego wypowiedź.

--
  • sz0k 16.07.19, 20:37
    babaobaba napisał:

> sz0k napisał:
    >
    > > babaobaba napisał:
    > >
    > > > Twoje metafory do mnie nie trafiają.
    > >
    > > I nie trafią, bo do tego trzeba mieć we łbie coś więcej niż tylko trociny
    > .
    > >
    > ===================
    > Dzięki za tą pełną miłości bliźniego wypowiedź.

Do usług. Ty i Twoi pejsaci kamraci z GW to samego Chrystusa byście byli gotowi strofować za jego 'wypowiedzi pełne miłości bliźniego', oczywiście gdybyście mieli pojęcie co takiego potrafił Żydom powiedzieć.

--
    Nicolás Gómez Dávila

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka