Dodaj do ulubionych

Jest super! Władza radzi się ekspertów od klimatu!

14.07.19, 04:25
Przynajmniej w niektórych samorządach:
- Zależy mi na tym, żeby polskie władze zobaczyły, że klimat się zmienia. Bo ten, wbrew twierdzeniom, zmienia się na gorsze. Jest coraz cieplej, są susze, a pogoda nie odpowiada porom roku - mówi Mateusz. - Chcę, aby ludzie ograniczyli swój negatywny wpływ na klimat. Aby zmniejszyło się zużycie paliw kopalnianych, ropy, benzyny, węgla i żeby jak najmniej używać plastikowych, jednorazowych przedmiotów - dodaje.
Do protestującego Mateusza wyszedł prezydent Gdyni Wojciech Szczurek. W rozmowie z 11-latkiem zaproponował, aby ten przygotował i przedstawił mu pomysły na poprawę warunków klimatycznych w mieście.

https://radiogdansk.pl/media/k2/items/cache/b91e68ef7bd25b5da9e828dee7a98ffe_L.jpg

Z całym szacunkiem dla Prezydenta Gdyni - w moim mieście samorząd przeszedł od słów do czynów (po konsultacji z Ingą zapewne):
Plac Bankowy ze skwerem miejskim za prawie milion zł. Palety, drzewa w donicach i leżaki na rozgrzanym betonie.

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/rg/qb/rfp2/vnfZgoFc3UKUbKW13B.jpg

--
- To zbyt inteligentne teksty jak na XX i zbyt poprawnie napisane - ortografia, niemal brak literówek, bez chaosu, uporządkowane, czyste cytaty, interpunkcja, ogólna estetyka, dbałość o czytelność. Tego nie da się w jednej chwili nauczyć. Jenisiej?
- Kompletnie o nim zapomnialem. Moze byc Jeni.wink
- Też o nim myślałem.
Edytor zaawansowany
  • felusiak1 14.07.19, 05:22
    11 lat i już woda w głowie. W wieku 20 lat bedzie prawdziwie ropżowym i ideowym towarzyszem aktywistą. Chyba, ze zacznie padać śnieg.
  • institoris2 14.07.19, 11:16
    mysle, ze najlatwiej bedzie zmienic pory roku, gotow jestem przychylic sie do propozycji Mateusza i czekam na konkrety.

jenisiej napisał:

Zależy mi na tym, żeby polskie władze zobaczyły, że klimat się zmienia
    > . Bo ten, wbrew twierdzeniom, zmienia się na gorsze. Jest coraz cieplej, są sus
    > ze, a pogoda nie odpowiada porom roku - mówi Mateusz.
  • monalisa2016 14.07.19, 14:19
    Spätrömischer Dekadenz/dekadencja późnego Rzymu

--
    ......................................
    www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY
  • xiazeluka 14.07.19, 14:47
    Mła rozumie, że zuch Mateusz to ten z upośledzonym uśmiechem. A ten drugi to kto? Ochroniarz? Sufler? Tatuś?

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • oleg3 15.07.19, 18:46
    Wyłapałeś Jeni absolutnie kluczowy news.

Czapki z głów!

--
    "Zdrowy rozum jest to rzecz ze wszystkich na świecie najlepiej podzielona, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej, niźli posiadają. ” - René Descartes

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka