Dodaj do ulubionych

Szkoda, że nie miałem szczęścia być ofiarą..

14.07.19, 08:57

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24991900,nauczycielka-uprawiala-seks-z-13-latkiem-zostala-skazana-na.html
Podczas pierwszych doświadczeń, wszystkie moje podwórkowe koleżanki miały nieowłosione łona, więc molestowanie obustronne nie było w pełni satysfakcjonujące..

--
Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
Edytor zaawansowany
  • kalllka 14.07.19, 09:07
    Ehh to piątkowa informacja qw. No ale zobaczymy co wyniknie w poniedziałek.. chyba , ze seks kasety albo podręczniki z drugiego obiegu wcześniej przeciekną do
    publiki.
  • qwardian 14.07.19, 11:18

kalllka napisała:

> Ehh to piątkowa informacja qw. No ale zobaczymy co wyniknie w poniedziałek.. c
    > hyba , ze seks kasety albo podręczniki z drugiego obiegu wcześniej przeciekną
    > do publiki.

Co mnie nie zdziwi Kaleczko, bo pod kołdrami kłębią się utopijni księża ateiści xl, a nie katoliccy i prokuratorzy z dwudziestoletnimi wyrokami. Gwarantuję, że na tych zdjęciach nie ma worków na kartofle, w których siłą przyprowadzono tych chłopców do wyra. Na marginesie rocznicy bitwy grunwaldzkiej, tragedią był jej wynik, mielibyśmy dzisiaj przyzwoite państwo zakonne bez obsesji..

--
    Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
  • kalllka 14.07.19, 11:19
    No i już mam potwierdzenie., przetrasowali.
  • piq 14.07.19, 12:20
    ...i wyglądają jak kurczaki ze sklepu. Taka mała moda na kryptopedofilię, której wyznawcą był redaktor Najsztub twierdzący "w każdym mężczyźnie siedzi pedofil", odnosząc się do intymnej depilacji. Dla potwierdzenia tych skłonności rozjechał na przejściu starszą kobietę, co sąd zrozumiał, wybaczył i uniewinnił go od wszystkich idiotycznych zarzutów.

Teraz depilacja intymna stanie się dla kobiet wręcz konieczna do przeżycia, bo redaktor Najsztub wrócił w wielkim stylu na drogi publiczne, gdyż zrobił prawo jazdy.
  • xiazeluka 14.07.19, 14:58
    Ciekawe, co będzie, jeśli red. Najsztub powtórzy swój sukces i rozjedzie na przejściu niezawisły Wysoki Sąd, który go uniewinnił?

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • qwardian 14.07.19, 15:42
    xiazeluka napisała:

> Ciekawe, co będzie

Mi się wydaje, że Piq nawiązywał do tej wypowiedzi, która idzie w zupełnie odwrotnym kierunku przez nas prezentowanego. Najsztub musi być chory psychicznie, ja chcę kobietę, a nie dziewczynkę z fizjonomią szprotki..

W każdym mężczyźnie jest kawałek małego pedofila. Depilacja sprawia, ze masz wrażenie obcowania z dziewczętami, mimo że to dojrzałe kobiety - kończy wątek Najsztub
    www.fakt.pl/kobieta/plotki/najsztub-w-kazdym-facecie-jest-troche-pedofila/p6hpkgn#slajd-1
    --
  • kalllka 14.07.19, 16:01
    Pełnego kota / na punkcie wariacji w seksie / dostało pół medialnej Warszawki. Nie wiem kiedy pan red. Naj
    ogłosił się pedofilem roku, ale jego sąsiad, z pewnością, tez już uprawia jakis modny sex- wariant..
  • xiazeluka 14.07.19, 19:37
    Fuj, dla Mła pedofilią jest obcowanie z kobietami poniżej 26 wiosen.

--
  • kalllka 15.07.19, 11:43
    I jeszcze coś, a propo, bycia kobieta.. jak zauważam, nie ma przestrzeni pomiędzy zwalczającymi męskimi poglądami, na bycie i sobie kobieta.
    Myśle, ze Najsztub i jego ostentacyjne zachowania są tego świetnym przykładem..
    on, „wygolonego kurczaka” czy stara babcie- na drodze, po prostu(!) zignoruje.
  • qwardian 15.07.19, 12:02

Nie tylko męskimi Kaleczko. Na tym forum już miała miejsce dyskusja na ten temat..
    www.cosmopolitan.pl/omg/10540/francuzki-zachecaja-kobiety-z-calego-swiata-by-przestaly-golic-nogi
    --
  • kalllka 15.07.19, 16:19
    Ouu jes jes.. wlasnie o takich dyskusjach mówię, podczas których tak jak u Najsztuba czy tutejszych z toba włącznie, ścierają się najprawdziwsze z prawdziwych tyle ze męskie argumenty.. dotyczące kobiet.
    I później mamy, przykład francuskiego dowcipu parexellance/ Evie- bez brzytwy/ ockhama/ by zaskoczyć pana / monsieur/
  • qwardian 15.07.19, 17:15

Hmm, nie zawsze co dobre dla mężczyzn jest złe dla kobiet. Poza tym zawsze znajdzie się argument za i przeciw jednych i drugich, wykluczając z tego grona lobby kosmetyczne. Przynajmniej ci ostatni są zgodni..

--
  • kalllka 15.07.19, 18:07
    Ja bym powiedziała inaczej,
    to co dzisiaj jest dobre, wczoraj było złe lub vice wersja. W tym nie ma płci to chciowosc.. najczesciej by się popisać.
    czasem, po kolejnym takim mam ochotę szpilka tylko.. w zad! by siadł..panom baronom, męskie ciśnienie.
  • au999 14.07.19, 15:57
    piq napisał:

> ...i wyglądają jak kurczaki ze sklepu. Taka mała moda na kryptopedofilię, które
    > j wyznawcą był redaktor Najsztub twierdzący "w każdym mężczyźnie siedzi pedofil
    > ", odnosząc się do intymnej depilacji.

we mnie jakoś nie siedzi pedofil, wręcz przeciwnie.
    Więc niech Najsztub nie pierdzieli.
    A te włosy łonowe to chyba mają też chronić kobiety przed zarazkami. Napisałem chyba bo się na tym nie znam.
    A z tymi kurczakami piq to w punkt. Podobna moda jest na tatuaże co było kiedyś subkulturą więzienną. Ciekawe co oni zrobią z tymi tatuażami jak za parę lat przyjdzie nowa moda i tatuaż będzie obciachem.
    A ty qwardian to się ciesz, że nie byłeś ofiarą właśnie.
  • babaobaba 16.07.19, 09:55
    piq napisał:

> ...i wyglądają jak kurczaki ze sklepu. Taka mała moda na kryptopedofilię,
    ===================
    Ale ty jesteś ciemniak i prymityw. Toż włosy łonowe, żebyś nie wiem jakiego szampitra użył, zawsze będą brzydko pachniały. Poza tym bywa, że wchodzą między zęby. Dobrze utrzymana cipeczka nie zawiera takich dodatków do urody jak włosy łonowe. No, może dla jakiejś części debili, którzy wszędzie wietrzą pedofilię posiadanie owłosienia jest warunkiem sine qua non dla uprawiania seksu.

>
    > Teraz depilacja intymna stanie się dla kobiet wręcz konieczna do przeżycia [ciach]

Jest modna gdzieś od połowy lat siedemdziesiątych ale skąd taki Ynteligent mógłby o tym wiedzieć mijając się z elementarną choć praktyką smile

--
    Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
  • qwardian 16.07.19, 10:10

babaobaba napisał:

> Ale ty jesteś ciemniak i prymityw. Toż włosy łonowe, żebyś nie wiem jakiego sza
    > mpitra użył, zawsze będą brzydko pachniały.

To zapach seksu, najlepszy na świecie...

--
    Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
  • kalllka 16.07.19, 10:18
    Pan pikrat alias babaobaba., dobrze wie czym pachnie używanie kobiet a mimo to próbuje.
    Pewnie z silnego przekonania o swojej męskości / stalkera/ ale jak myśle głównie z poczucia bezkarności posługującego sie innymi , w imię męskiej solidarności oczywiście, cwaniaka.
  • qwardian 16.07.19, 10:48

Z braku naturalnych zmysłów ludzkich ucieka w wulgarność. Potrafię sobie wyobrazić traumę jaką może wywołać..

--
  • kalllka 16.07.19, 10:58
    Wywoływał.. teraz ogranicza się tylko do starych ofiar bo upojenie ukryta władza to bardzo męska cecha. Powiedziałabym nawet homoseksualna ale nie chce mieszać wątków.
    Moim zdaniem wykorzystuje przełożenie z forów psychologii, religii i świata i mamy syndrom sztokholmski w najczystszym działaniu .
    Wszystko cacy bo jak udowodnisz ze wpływasz impulsami - i programujesz ludzi.. /cały ruch na forach?/
  • kalllka 16.07.19, 12:31
    Pewnie już wiesz ale dla porządku zmienił ustawienia w kontaktach / kolejny raz przy wymienieniu nazwy komunikatora ukazuje się wiadomość o moderacji informacja- brak podstaw regulaminu/
  • babaobaba 16.07.19, 10:38
    qwardian napisał:

>
    > babaobaba napisał:
    >
    > > Ale ty jesteś ciemniak i prymityw. Toż włosy łonowe, żebyś nie wiem jakie
    > go sza
    > > mpitra użył, zawsze będą brzydko pachniały.

>
    > To zapach seksu, najlepszy na świecie...
    >

===================
    "Chromosomowy" zapach pochwy kontra zapach moczu. Wybór należy do ciebie smile

--
    Ludzie,przestańcie oglądać się na biskupów. Macie Chrystusa.
  • xiazeluka 16.07.19, 11:20
    "zawsze będą brzydko pachniały"

Towarzyszu, z kim Wy się zadawaliście...

--
  • babaobaba 16.07.19, 13:15
    xiazeluka napisała:

> "zawsze będą brzydko pachniały"
    >
    > Towarzyszu, z kim Wy się zadawaliście...
    >

=================
    Zadawało się, nie powiem... ostatnio z pewną księżniczką z Warszawy smile

--
    Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
  • babaobaba 15.07.19, 17:19
    Ależ ty jesteś ofiarą, qwardian. Ofiarą pękniętej prezerwatywy smile

--
  • qwardian 15.07.19, 21:50

Babaobabo, Ty jesteś na forum osobą rzetelnie poinformowaną. Czy w programie Grzegorza Schetyny i PO było coś na temat depilacji damskich nóg, bo nie jestem na bieżąco z polityką..

--
  • kalllka 15.07.19, 22:04
    Z tego co słyszę, babę zdjęli za sky wiec teraz próbuje przez xl. Zapytaj którego z dekoderow używa to i będziesz wiedział przez kogo Grzesio się sypie...
  • babaobaba 16.07.19, 09:46
    qwardian napisał:

>
    > Babaobabo, Ty jesteś na forum osobą rzetelnie poinformowaną. Czy w programie Gr
    > zegorza Schetyny i PO było coś na temat depilacji damskich nóg, bo nie jestem n
    > a bieżąco z polityką..
    >
    >
    ===============
    Oczywiście, że było
    ale nieoficjalnie. W przekazie dnia.

--
  • xiazeluka 16.07.19, 11:21
    Tak, Mła potwierdza, aczkolwiek mała korekta - było o depilacji męskich nóg, ponoć Szetynie marzy się tytuł Mistera Unioversum.

--
  • kalllka 16.07.19, 10:10
    No i voila! / xl ma france /
    Tak to jest gdy w tle trzyma się silne przekonanie o auto kontroli- a tu babol.. lub <zonk>
    przedtem podawali to oficjalna droga przez piano.. teraz przez piano_piano.. itd itp.,,
    Pikrst od początku był cwaniak i działa używając starych agorowych uwierzytelnien / protokołów/ o których obecna kadra nie pamięta lub nie chce...
    A góra nie wie.
  • qwardian 16.07.19, 10:18

Wybawiłaś mnie Kaleczko z przykrego obowiązku. Prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie..

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka